Opremljanje doma > Kuhinjska oprema
Pobles kuhinje

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pobles kuhinje
Zdravo,

Zanima me, ce je tukaj kdo, ki ima iskusnje s podjetjem Pobles(cena, kvaliteta, roki...)

Meni so njihove kuhinje zelo lepe (http://www.pobles.si)

Hvala za odgovore in LP!
Starši jo imajo že nekaj let. Kvaliteta je spodobna, odvisno, kaj naročiš, rokov so se držali, pomanjkljivosti so hitro odpravili, cena je bila ugodna.
Po kakšnem letu je odstopila obloga predala(ker je tik ob pečici), pa so brezplačno zamenjali, pa še kos materiala so dali za vsak slučaj, ker so program ukinili, da ne bi bilo čez leta kakšnega problema, če bi se napaka ponovila.
"Glej daleč in, ko misliš, da že gledaš daleč, glej še dlje"
tašča ima njihovo kuhinjo in je zelo zadovoljna. Tudi njihov potnik je prišel izmerit prostor in so se skupaj vsedli in razporedili elemente. Sama kvaliteta kuhinje je zelo dobra, na žalost pa ne vem cene, ampak ni bila višja od drugih ponudnikov.
Do strehe se zida bajto s cegli, naprej pa z dnarjem!
Pobles izdeluje zdelo dobro pohištvo...kar se je pri nas prenavljalo v zadnjih 10-ih letih so delali oni. Tudi dve kuhinji. Narejeno kvalitetno, sicer včasih z zamudo.
Zdaj naročam kuhinjo za svoje novo stanovanje-seveda tudi pri njih. Naredili so mi 3D izris, jutri pridejo naredit izmero prostora. Cena ni najbolj ugodna, bo pa narejeno po moji želji in seveda kvalitetno. Upam da ne hvalim prehitro 8)
anchulinka kdaj bomo pa videli kakšen izris tvoje kuhinje? :lol: sem malček radovedna :oops:
Pomoje bo kar slikca takrat k bo postavljena :lol: no, upam da jo bom dobila tudi popravljeno v 3D obliki ker bo mal sprememb od prvotne verzije...
Sicer pa sem danes naredila album kjer lahko pogledate kaj sploh mi ustvarjamo http://ograde.moj-album.com Če že ne boš videla elementov boš pa vsaj prostor kjer kuhinja BO! :wink:
Prenavljamo...
Kaj pa kuhinje panles?
Panales ma tud zelo lepe kuhinje. Sam tam imaš pa par modelov med katerimi zbiraš, pri Poblesu pa je vse po želji: od modela, barve, elementov... Ne vem pa kakšne ima Panales cene....
Prenavljamo...
aNcHuLinka Napisal:Pomoje bo kar slikca takrat k bo postavljena :lol: no, upam da jo bom dobila tudi popravljeno v 3D obliki ker bo mal sprememb od prvotne verzije...
Sicer pa sem danes naredila album kjer lahko pogledate kaj sploh mi ustvarjamo :http://ograde.moj-album.com/ Če že ne boš videla elementov boš pa vsaj prostor kjer kuhinja BO! :wink:

Mene pa nekaj zanima. a ste odtok premikali? Če ste koliko?

Hvala.
Citat:Mene pa nekaj zanima. a ste odtok premikali? Če ste koliko?

Odtok smo premaknili za cca 0,5 metra. Premaknili smo tudi vodo....prej je bila namreč še stenska armatura.
Prenavljamo...
Danes sem bila pa zelo prijetno presenečena ko sem po mejlu dobila izris moje kuhinje! So se fantje na Poblesu zelo potrudili in pohiteli... Big Grin Še nisem pričakovala popravljene verzije, zato tudi nisem hotela obljubljat slikic...evo! Zdaj pa so. Jaz sem zelo zadovolna z izrisom, vse tako kot smo se dogovorili. Barve bodo malce drugačne kot so na slikah, sam za eno predstavo kako bo vse skupaj zgledalo pa bo...

[Slika: kuhinja1povaz0.jpg]

[Slika: kuhinja2povaz1.jpg]

[Slika: kuhinja3povaz2.jpg]
Prenavljamo...
zelo lustno Big Grin
edino tisti vidni gumbi na pomivalnem stroju malo pokvarijo zadevo.
Simpatična kuhinja, edino kar me "moti" je, da sta kuhalna plošča in kotrito zelo skupaj.
Drugače pa ful lepo, tudi barvna kombinacije je super
spela Napisal:zelo lustno Big Grin
edino tisti vidni gumbi na pomivalnem stroju malo pokvarijo zadevo.

Pomivalni stroj bo vgradni. To je sam zdej pač tko...

Citat:da sta kuhalna plošča in kotrito zelo skupaj

Ja to sem ga že opozorila da mi je ubistvu kontra narisal kot bi moralo bit...pomivalc mora bit pomaknjen en element bl desno (so narejeni že odtoki), pol pride pa korito itak kontra obrnjeno in je prostora več Big Grin Itak pa pridejo še enkrat k nam ko bo še laminat v dnevni (bojo nardil še regal za dnevno) in malar opravi svoje delo s kitom in izravnalno maso...tako da kakšna malenkost se čist lahko še spremeni...
Prenavljamo...
Vidim da je to sicer stara tema, ampak sem na njo naletel med iskanjem mnenj o kuhinji, tako da če bo še kdo kot jaz, mu mogoče pride moja izkušnja prav. 

Pri nas je sestra od žene kupila Jela kuhinjo, kao neka nova firma iz srbije, ful kvalitetni materjali, pa smo bli najprej malo skeptični, sploh ker imamo specifične mere kuhinje (in ker je žena hotela še otok,....), pol smo pa pri Furnituri našli to jelo, ponujajo tudi izris, elemente po meri, k večini kuhinj ti nardijo tudi otok... sicer o kvaliteti naše ne morem še nič reč, ker sm jo pravkar naročili, a pri sestri od žene deluje vse super in robustno. Vrata od omare, mehko zapiranje predalov, dodatna lakiranja, super robovi (po 3h letih).... zaenkrat smo ful zadovoljni predvsem s svetovanjem, ki so nam ga nudli in široko ponudo. Če še koga zanima, (ker imajo res lepe kuhinje) tu le povezava do njihove strani: https://www.salonpohistva.si/kuhinje

Mi smo naročili to, vendar z otokom: [Slika: kotna_kuhinja_evia_1.jpg]

Skok na forum:

Zadnje novice

Ujemite priložnost za dober kredit
09.06.2022 ob 13:14:06
Ujemite priložnost za dober kredit
Izjemna priložnost za stranke vseh bank Ujemite ugodne obrestne mere in pridobite najboljšo ponudbo NLB Stanovanjskega... Beri dalje »
Etex z zaključkom prevzema podjetja URSA - podjetja za proizvodnjo izolacijskih materialov, nadaljuje s preusmeritvijo svojega portfelja v smeri lahkih in trajnostnih gradbenih rešitev
03.06.2022 ob 08:23:40
Etex z zaključkom prevzema podjetja URSA -  podjetja za proizvodnjo izolacijskih materialov, nadaljuje s preusmeritvijo svojega portfelja v smeri lahkih in trajnostnih gradbenih rešitev
1. junij 2022 predstavlja pomemben mejnik za skupino Etex, saj mu pri strategiji rasti poslovanja zagotavlja peto vrsto tehnologije. S... Beri dalje »