Opremljanje doma > Pohištvo
Vzmetnica

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vzmetnica
Tudi jaz imam težave s hrbtom. In sva vrgla ven latoflex, dala trdno dno in trden jogi. Odlično. Moj hrbet ne prenese mehke podloge.
Jaz sem zelo zadovoljen z boxspring sistemom. Verjetno bi se dalo s klasicnim jogijem in letvami priti se do boljsega rezultata, a preden ugotovis kaj ti dejansko najbolj pase, lahko doktoriras. Boxspring se mi zdi veliko bolj enostaven - izberes trdoto in to je to. Quick-win z zelo solidnim rezultatom Smile
Damjan80 Napisal:ko sem jaz kupoval jogi, sem se odlocil za latex. Po ogledu ponudb nasih prodajalcev mi je slo na bruhanje. Potem sem naredil razsikovalno nalogo in prisel do zakljucka da za ikejo dela dolocene modele jogijev meblo. Koliko meblo jogi stanejo, vemo.
Sel v ikejo po latex 160x200 za 400€. Po 3 letih se vedno presrecen. Meblo enak je bil 1000€
Je odebljeno res tudi 2018? Kako ugotoviti te "dolocene modele"?
Se je kdo poglobil v tole, da vzmetnice v prerezu izgledajo vse enako, le da imajo kako plast materiala več ali manj, vmes pa vzmeti v žepkih? Pa stane ena 150, druga pa 1200.
(27.6.2020 ob 16:06)Blue30 Napisal: Se je kdo poglobil v tole, da vzmetnice v prerezu izgledajo vse enako, le da imajo kako plast materiala več ali manj, vmes pa vzmeti v žepkih? Pa stane ena 150, druga pa 1200.

Jaz sem se poglobila še bolj v te vzmetnice. Tudi debelina žic iz katerih so narejene vzmeti so različnih debelin od 1,8 do 2,2 mm! Pri izbiri je pomembna tudi telesna teža in večina vzmetnic ima nosilnost do 85 kg, tako, da ljudje nad to težo že delajo doktorate pri iskanju vzmetnice. Velikokrat je tudi to razlog za posedanje vzmetnice.
kdo pa ni nad to težo? kar se moških tiće?
"Ko bom velik, bom malo manj majhen"
Jaz recimo in imam težave najti pravo.V nekaj letih zamenjal 3, zbudim se polomljen, neodvisno od trdote vzmetnice.

Skok na forum:

Zadnje novice

Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »