Splošno > Mnenja in predlogi
GMAIL uporabniki!

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GMAIL uporabniki!
Ker se dogaja, da sporočila foruma (obvestila ob spremembah profila, o zasebnih sporočilih in temah, ki jih spremljate) pristajajo med spamom, vse prosim, da sporočila poiščejo tudi v spam mapi in če jih tam najdejo, označijo kot "not spam".

Hvala.
Gmail mi vsa obvestila o novih temah meče v spam od 8.septembra 2015 naprej. Od januarja 2015 do 7.septembra 2015 je bilo vse OK. Ali se da Gmail kako programirati, naj teh obvestil ne meče več v spam ?
mah men je že vseen..sem se ubadal pa ne gre...zdj sm spam mapo premaknil gor pod prejeto in pač pogledam kar je pss teme prek spam folderja....
Je že kakšna trajna rešitev te težave? Ker ponavadi ne gledam pošte direktno v Gmailu, je zadeva precej nepriročna.
Vsiljeno pošto vsekakor lahko nastaviš po svojih željah.
1. Nastavitve: filtrirana pošta: prezri / ne prezri filtrov
2. Nastavitve: vsiljena pošta: pokaži / skrij / pokaži če so neprebrani
3. Nastavitve: filtri in blokirani naslovi: tukaj vpišeš naslov koga, ki te bombardira z tebi neželjeno pošto in ga po tem meče v vsiljeno pošto.
Nastavite si filter, tako da vam ne meče pošte iz naslova tadej@podsvojostreho.net v spam.
Označite nikoli ne pošlji v nezaželjeno pošto.

To naredite po sledečih korakih. Nastavi filter v gmailu.
jaz nimam filtra nastavljenega, pa nič ne leti v SPAM - čudno...
Jih (nas) je že dovolj s takšno nastavitvijo, da google ve, da Tadej ni šunka.
211 konjev sreče v ovinkih...
[Slika: r53supercharged.jpg]
JOHN COOPER WORKS evolucija
Vidim da je to stara tema ampak vseeno...
Jaz pa sploh nikamor na gmail ne dobim obvestila....
--> Članstvo v temah: --> Način obveščanja: Obveščanje preko emaila

pa ne dobim ničesar na gmail. Pogledal povsod, spam, neželena, vsiljena... nikjer nobenega obvestila...
Kaj imam narobe nastavljeno ?
Hvala
ni problem v tebi in tvojem gmailu ...
... problem je v otroškem vrtcu, ki "administrira" ta forum.
Na tej strani po posodobitvi itak ali ne dela ali pa ni več na voljo.
kam so zginili uporabniki?
les je lep
... Vaja dela mojstra - Mojstri pa vajo ...
Smo izginili, danes sem iz dolgčasa gor padel, ker zunaj dežuje.

Forum pa = z=bal sam lastnik. Nasral reklam, da glava peče, a za forumaše mu morda dol visi? Ne vem. Sem že v drugih temah spraševal kaj je vzrok (neznanje, nesposobnost, trma, pišmevritičen odnos do forumašev?) Čas bi že bil, da se zadeve urede, tole počasno umiranje ne pelje nikamor.

Skok na forum:

Zadnje novice

Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
30.06.2020 ob 18:59:11
Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
Vse več ljudi se odloča, da bo prostore ogrevalo s talnim gretjem. Prednosti, ki jih prinaša ta vrsta ogrevanja, so... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »