Kar naredi dom > Tempo življenja
Koliko minut vožnje zjutraj iz Pijave Gorice v Ljubljano?

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koliko minut vožnje zjutraj iz Pijave Gorice v Ljubljano?
Jaz se vozim sicer v nasprotno smer v Ribnico. Ob cca. 6:30 - 7:00 grem iz obvoznice na Rudniku proti Škofljici in je vedno gužva (tudi med dopusti). Sem pa parkrat že doživel, da je bila kolona od Petrola na Pijavi do Rudnika.
Da malo obudim temo, se mi zdi da je zadnje čase promet čedalje večji in se nekaj oziram za parcelami okoli Pijave Gorice. Kakšno je stanje v konicah? Smile
Preko Iga takrat, ko veš da je na dolenjski cesti ali pa obvoznici od Viča proti Golovcu gužva (ali obratno). Običajno so ti podatki dokaj ažurni na radijskih postajah. Profitiraš pa lahko tudi pol ure, če je na dolenjki gužva.
No, drugače jaz na primer, ko grem na kakšno pot izračunam razdaljo na tej strani "Razdalje med kraji" in so podatki o času kar točni, če ni prometa, ali pa kakšnih del na cesti.

Seveda prometne konice in dela na cesti pa pač vse zakomplicirajo Sad
Če delaš v Ljubljani, se gneči ne ognes, tudi če živiš v LJ... Če imaš možnost se ogniti najhujšim spicam, si največ naredil. Če ne, stojiš...
Drugače google maps ma podatke o prometu si lahko pogledas potovalni cas ob različnih urah in dneh
Vse tiste, ki se pritožujete čez kolono od Škofljice do Rudnika vabim en dan v konici naj gerdo center LJ iz katerega koli dela Ljubljane in napišejo koliko časa so porabili. Ob konicah je povsod počasen promet. Najhujši so tisti, ki držijo pri hitrosti 10km h razdaljo med vozili 50m. Ob zeleni na semaforju, še pišejo SMS, ali se šminkajo...
Ali je kdo opazil, da je od Škofljice do Lavrice včasih stoječa kolona, od Hoferja na Lavrici pa kar naenkrat gladko teče promet do Rudnika.
Pri Hoferju na Lavrici je edini priključek velikega kompleksa blokov na glavno cesto.

Šolski primer, ko apetiti občine in nepremičninarjev sežejo zgolj do polnjenja denarnice, infrastruktura in kakovost bivanja ljudi so pač v drugem planu.

Skok na forum:

Zadnje novice

Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
30.06.2020 ob 18:59:11
Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
Vse več ljudi se odloča, da bo prostore ogrevalo s talnim gretjem. Prednosti, ki jih prinaša ta vrsta ogrevanja, so... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »