Opremljanje doma > Pohištvo
M Tom sedežne garniture

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
M Tom sedežne garniture
Zelo lepa in je videti tudi, da je zelo kvalitetna.Cena pa itak.
Evo jo. Cena za 2,00m x 3,00m je bila 1158 eur. So nam dali kar veliko popusta. Smile

[Slika: nejaziva-216.jpg][/quote]

Super zgleda in cena je poštena. Material zgleda, kot mikrotkanina ali nekaj podbnega.
HVALA
Material je tista debela (boljša) mikrotkanina Carabu.
Jaz sem kupu MTOM usnjeni FLORJAN. Tud super zadeva sam mal nas zebe pa smo dal deke.
allagas Napisal:vidim da ima solaris maximal.tu pripenjam florijana.

a mogoče veš globino sedežne (oz. če jo lahko izmeriš).
sedalo je 54cm,3 sed se da raztegnit na 75 cm.sedenje je bolj pokončno-ne tisto ki na pol sediš ležiš.če te pot kaj nosi okoli lj pridi preverit.lp
Saj zdaj sem že našel pri njih na netu Smile. sem se zagrel za Florjana - sem jim poslal povpraševanje za sestav s Carubu mikrotkanino (se nam dopade, pa menda še vzdržljiva zadeva).

Samo imam 'majhen' problemček..en sestav je taman za nas, a je 3 cm daljši od sobe... a je naslon (na tvoji sedežni) ki gleda čez pokončno stranico mehek, trd....oz. takole na uč...koliko cm gleda čez? (razmišljam da bi ta naslon malo bolj pritisnil ob steno).

Sestav je ta: FLORJAN: 1VL180, 3VP150, 1LD.
Vincent, z njimi se na licu mesta lahko vse zmeniš. Po mojem bi ti lahko 3 cm skrajšali...
naslon je mehek in ga komot stisneš za 3cm.vendar je pa naslonjalo čez toliko kot naslon in ni stisljiv pomoje za več kot cm.raje se dogovori za malo krajši model kot je predhodnik že navedel.mislim da so prilagodljivi ful.
Ni treba mislit - so. Nama bodo počivalnik podaljšali za 40 cm!
Saj malo potiho upam da se bo dali zrihtat...konec koncev se opgovarjaš z ljudmi direkt iz proizvodnje, ki se jim gre da kaj prodajo. In gelde na odzive kupcev glede fleksibilnosti...verjetno ne bo problema.

Ker kolikor gledam naokrog za sedežnimi...ali je klump (in dobiš kar dobiš) oz. se začne od 2.5 jurja naprej (naše želje oz. dimenzije)..pa še to si realno potem prek 3 jurjev.

Če smo že na tem...vazmeš pri domačih, veš da bo kvalitetno narejeno ter za pošten denar.
Pozdravljeni,

mene zanima ce mi lahko kdo pove za ceno kotne sedezne Florjan 260x200,
ce bi vzel usnje ali pa mikrotkanino carabu? Torej 3sl170+1vd200. Brez postelje.

Zanima me tudi koliko dajo garancijo?

Nalepsa hvala!
Danijel...na njihovi spletni strani greš na Florjan sedežne, klikneš na izris, izbereš sestave kot si jih navedel in ti izračuna redno ceno, ter ceno s popustom. Zdaj koliko e doplačila za usnje je vprašanje a glede na njihove cene bo verjetno treba dodati tam 300 do 400 EUR (ugibam).

Mi gremo jutri v Mokronog. Če bo vse po sreči jo bomo kar naročili (Maximal je trenutno prioriteta če ne bo v živo OK pa verjetno Florjan).
Danes bili tam in naročili sedežno: Florjana, 1VL180, 3VP150, 1LDR (oblika U) 310 x 180 cm (skupne dolžine cca. 5 metrov). Izbrali smo tkanino/blago Amara, kombinacijo dveh barv (srednji cenovni rang), predelava naslona gratis (zaradi problema z dimenzijo sobe in predelava v oglato obliko..kot npr. pri Maximal-u), gratis dve blazini, za 1.550 EUR.
Rok dobave konec februarja, začetek marca.

Salon je treba vzeti v zakup, da so to prostori tovarne. Se pa trudijo, pomagajo. Najdejo rešitev tudi izven standardnih mer. Na koncu še s tako ceno pridejo na plano, da ni drugega kot jih pohvaliti za trud in naročiti.

(podoben sestav sva pri konkurenci imela predračun 2.500 EUR s podobno kakovostjo tkanine).

Carabu blago nama v živo ni bil všeč zato je izpadel iz izbora.
Vincent: koliko bi bilo drazje ce bi vzeli usnje?
Hvala!

Skok na forum:

Zadnje novice

Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
30.06.2020 ob 18:59:11
Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
Vse več ljudi se odloča, da bo prostore ogrevalo s talnim gretjem. Prednosti, ki jih prinaša ta vrsta ogrevanja, so... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »