Splošno > Skupinski nakupi
Skupinski nakup izolacije Knauf Classic 039

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skupinski nakup izolacije Knauf Classic 039
fdp 2 je brez filca, fdp 2/v (oz. fdp 3/V) je s filcem.
isti klinc, le da je po njihovih specifikacijah s filcem za fasade brez omejitve visine, brez filca pa za nizje fasade.
nuvolari Napisal:hm to pa nisem vprašal, rekel je samo plošče fdp z lambdo 35, debelina 10, nisem pa niti vedel da obstaja še kaka druga verzija...je mar kaj boljša ta z filcem?

lp

ja, obstaja več verzij.
filc še sam ne vem točno za kaj je - pri meni večina plošč ga ima, ene pač ne.
debeline pa sem vzel različne - pač kar je imel na zalogi, pa da sem lahko skombiniral za tisto kar sem rabil(nimam povsod isto debelo položeno) - vzel sem 10cm, 14cm, 18cm.

lambda pa ni bila pri vseh ista - od 32 do 37.
glede cen je to vse skupaj lapanje. ne bom delal konkurence ne za firmo volne ne za trgovino-prodajam to. cena je najugodnejsa ob nakupu z gotovino, volna knauf izilation je tolk eko da notri miske delajo gnezda- domovanja. ceske jajca tale knauf. ursa je zakon za svojo ceno saj je steklena kamena volna pa je draga a preverjena

Skok na forum:

Zadnje novice

Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
30.06.2020 ob 18:59:11
Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
Vse več ljudi se odloča, da bo prostore ogrevalo s talnim gretjem. Prednosti, ki jih prinaša ta vrsta ogrevanja, so... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »