Splošno > Skupinski nakupi
Marazzi - videz parketa

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marazzi - videz parketa
lele Napisal:ac/dc a ti si pri njih kaj nabavil? Sem iz koncev blizu meje pa za ta salon nisem še slišala...

Ja, pri njih sem nabavil vso keramiko in tudi armature, salon obstaja že zelo dolgo (od leta 1969)...
Tako pa sem dobil odgovor. Na žalost nič spodbudno. ALi lahko kdo potrdi da se cene te keramike v Italiji ni spremenila?

"Hello Uroš,

i will offer:
about 100 – 150 m² Marazzi Treverk cappuccino M7WQ 20x120cm : 37,90 Euro / m² incl. 19% german tax
(The manufacturer has increased the price for this product)

and

about 70 – 150 m² Marazzi Treverk Home (Betulla/Dimora/Rovere) 30x120cm : 32,00 Euro / m² incl. 19% german tax

In order to give you a price for delivery, please give me more precise dates on quantity.

Mit freundlichen Grüßen"
kako je stanje ?

bomo speljali kak ugoden skupinski nakup ?Smile
Ravno danes dobil prvo paleto Marazzi Treverk Home betulla 20*120.
Tako da se od skupinskega nakupa odjavljam.
lp
cena?

kje si kupil ?
Kupil sem jih v Sloveniji.
Cene so bile nekje takšne ne najdem računa
30*120 27,5
20*120 38
15*120 38

Cene so brez ddv.
galje - kje pa?
top dom
Cene so bile vezane na paleto,ker pa so na paletah manjše količine od približno 21-28mq odvisno od širine ploščic koliko jih je na paleti .Ker sem jih potreboval ravno nekje 90mq sem naročil 4palet (skupaj približno 95mq bo nekaj ostalo za rezervo).Cene da pa ni paleta polna so bile dosti višje.
alo alo Smile danes naredili estrih sedaj pa bi počasi rabil keramiko.

bo kaj z skupinskim nakupom ali ne ?
Poglej ene 15 tem nazaj
ef100179 Napisal:Tako pa sem dobil odgovor. Na žalost nič spodbudno. ALi lahko kdo potrdi da se cene te keramike v Italiji ni spremenila?

"Hello Uroš,

i will offer:
about 100 – 150 m² Marazzi Treverk cappuccino M7WQ 20x120cm : 37,90 Euro / m² incl. 19% german tax
(The manufacturer has increased the price for this product)

and

about 70 – 150 m² Marazzi Treverk Home (Betulla/Dimora/Rovere) 30x120cm : 32,00 Euro / m² incl. 19% german tax

In order to give you a price for delivery, please give me more precise dates on quantity.

Mit freundlichen Grüßen"

JE ŠE KDO ZAINTERESIRAN ZA NAKUP po teh cenah zgoraj?
danes sva šla pogledat v trgovino ceno tehleh ploščic. cena: 60 evrou.
JUTRI ZADNJA NAROČILA.

LP

Skok na forum:

Zadnje novice

Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
30.06.2020 ob 18:59:11
Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
Vse več ljudi se odloča, da bo prostore ogrevalo s talnim gretjem. Prednosti, ki jih prinaša ta vrsta ogrevanja, so... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »