Opremljanje doma > Talne in stenske obloge
Izravnalna masa

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Izravnalna masa
Masa od Bostika Niboplan U, se zelo lepo razliva in pa trdota mase je C25.
Ja sam to kolikor sem gledal se dobi samo v Hotenjki in mi še ni uspelo vprašat za ceno. Sedaj gledam od keme linea 810 in pa Uzin nc 150, glede na to da od oka več kot 1cm ni nikjer razlike. Res nima noben izkušenj, da bi mi svetoval kaj je najboljše?
Rad bi položil izravnalno maso v sobo (12m2). Potreboval bom 4x25kg vreče. Imel sem namen mešati maso v posodi od Jupol-a, tako da bi vsako vrečo posebej zmešal in potem polil in razvlekel s kovinsko gladilko. Zanima me, ali se mi bo že razlita masa že preveč razlila/strdila, medtem ko bom mešal naslednje vreče, če bom delal sam?
Pozdrav.

Še mene zanima....ali bo izravnalna masa dovolj dobra-trdna-obstojna-nedrseča....kot končni sloj (na mesto keramike )
Ne rabim imeti v vaservago...samo toliko ,da malo izravnam grobi beton-lažje pometanje.

Mnenja?

Hvala

Skok na forum:

Zadnje novice

Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »