Opremljanje doma > Talne in stenske obloge
Izravnalna masa

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Izravnalna masa
oboje očitno, jaz sem pedantna, pa še mojstri so slabi. Drugače pa će pogledaš, da se je nov estrih zlomil, da so ploščice bile tak položene, da se je fug če si pogledal s strani videlo samo pol, potem je jasno da ni kriva samo moja pedantnost :/ Največji problem pa je ker vsi tako zelo hitijo, v nadalje torej če bom kaj iskala bom iskala počasnega mojstra Big Grin

Katera znamka izravnalne pa je za tako najboljša?
Mojsa Napisal:Največji problem pa je ker vsi tako zelo hitijo, v nadalje torej če bom kaj iskala bom iskala počasnega mojstra Big Grin

Če niste pretirano preko 30, se javim.........Bi lahko odhod v penzijo združili še z otvoritvijo.
Namesto ekstra drage izravnalne mase, lahko ponucaš tudi fasadno lepilo. Isti k..., drugi broj. Pa še ceneje te pride.
Jaz sem vmes zabrisal še calcit in polil 3 cm na debelo v enem šusu.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400 ni dovolj!!!!
Fery to ti je gotovo razpokalo, samo ti tega ne boš priznal.
Malo že. Vendar to ni bilo pri meni. Bilo je pri fotru, tlak je bil kriv do 5 cm!!!
Moji so šajba in le taki so lahko, če delajo tlakarji.
Če so drugačni, potem so ti ljudje kvečjemu... šalabajzarji!!!
Glede na, do sedaj napisano s strani Mojse upam, da je bilo vsaj plačilo pošteno, če že ostalo ni bilo.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400 ni dovolj!!!!
Estrih sva že sama popravila, po navodilih papeža46, pa malo po svoje, tak da upam da bo držalo sedaj. Jezna sem samo zato, ker nama je estrih poknil ker je pretanek, parketar pravi pa da bi ga lahko nardili še vsaj kak centimeter več. Torej šalabajzarsko do amena, problem je ker se tudi sama ne spoznam kak morejo stvari bit, da bi sploh vedela da ni ok, dokler ti nekdo drugi ne pove oz kaj pokne. Smo še mladi 31, oz stari že ampak to je pač prva prenova. Izravnalno bomo že kupli tud če bo draga, samo da bo vredi. zdaj grem pa na youtube gledat kak se ploščice fugirajo, mi je ded danes povedal da je to moja naloga :/
Mojsa Napisal:.... zdaj grem pa na youtube gledat kak se ploščice fugirajo, mi je ded danes povedal da je to moja naloga :/

Mojca, ti si carica!!! 8)
Mojsa poglej kako se fugira z epoksijem ,jaz sem danes pa tudi jutri bo treba.Si pa res prava ženska.(kapo dol) Smile
Mi bo še v glavo stoplo hehehe. Big Grin Jaz imam fugirno masao že kupljeno, tako da ne vem kako se z epoksijem oz v čem je sploh razlika?
jobizer je verjetno mislil "šivanje" - fugiranje estriha ne ploščic! Smile
Ja saj mi ni blo jasno kak se fugira z epoksijem, ampak ker marsikaj ne vem sem mislila, da je to tudi ena izmed stvari hehehe.
[ zdaj grem pa na youtube gledat kak se ploščice fugirajo, mi je ded danes povedal da je to moja naloga :/[/quote]
Nisem mislil estriha ,pač pa fugiranje ploščic.Primož kerapoksi je ene vrste fugirna masa za fugiranje ploščic
Da obudim temo: Za pod granitogres ploščice s talnim ogrevanjem bom rabil izravnalno maso in zanima me zakaj je npr. Kema linea 803 SL toliko cenejša od vseh ostalih. Pa tudi ostale od Keme so vsaj v Merkurjevem ceniku v spodnjem cenovnem rangu, čeprav Kema načeloma nima slabih izdelkov. Zakaj sta recimo Uzin NC 130 ali Juboflor skoraj dvakrat dražja od Kema linea 803 SL? Kje je pa po kakovosti Tekamal Nivelir, ki je zgolj malce dražji od Kema linea 803?
Načeloma kema nima slabih izdelkov hkrati pa tudi nima glih najboljših. Po lastnih izkušnjah sem malo razočaran nad njihovimi izdelki(kemakol, linea, kemacryl), jaz sem raje kupil dražje izravnalne od mednarodno priznanih proizvajalcih pa moram povedat da bolj mirno spim.
Pozdravljeni

mene pa zanima, katero samorazlivno izravnalno maso mi priporočate za cca 28m2, na ploščo je liman siporeks 5cm, čez pa zalita cementna malta 2-3cm. Potrebno izravnati neravnine od 2 do max 8mm( v povprečju 5mm). Položen bo laminat 8mm pod njim pa 4mm pluta.
Hvala za vse odgovore.

Skok na forum:

Zadnje novice

Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »