Splošno > Skupinski nakupi
Teak Cumaru Les za terase

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teak Cumaru Les za terase
gremlin Napisal:Odstopim. Potrebujem 4 metrske.

lp

a pa se da dobiti 4m?

premišljujem, kako je potem z skladanjem iz kontejnarja, ker se kontejnar odpira zadaj, in bi morale biti po dolžini naprej zložene. To pomeni vsaj 2 paleti po dolžini. Kako pa zložiš z viličarjem dolžino 4m?

LP
Se jih dobi ja. Obstajajo pa raznorazni viličarji. Glede tega se ne bi obremenjeval. Mogoče gre kaj manj noter, ampak ne bi smel biti problem ker itak kontejner še ni poln.

Gre bolj za to, če se bomo sporazumeli za pravo dimenzijo in način plačila. Če bo res šlo skozi in bomo vsi zadovoljni, se zna zgodit da bodo res poslali še tistih 6 kontejnerjev :wink:

Jaz za kakšno sliko, 4m dilce, L/C in cene v skladu z navedenim takoj podpišem pismo o nameri za 100m2, nimam tudi nič proti proviziji organizatorju. Vse ostalo je stvar dogovora.
jaz sem v službi že uvozil kontejnar brez problemov z istimi pogoji.
Se bom pa na banki pozanimal, kaj se da storiti.

Moje mnenje. Les bo notri po opisu kateri bo na fakturi ki spada zraven kontejnarja, ker drugače ne gre čez carino. Kontejnar pa morajo pregledati ravno zaradi carine saj se mora videti kaj je notri.
jack_1 Napisal:Se jih dobi ja. Obstajajo pa raznorazni viličarji. Glede tega se ne bi obremenjeval.

jaz pa se bom moral obremenjevati, če bomo morali pri meni doma zložit :wink:
Pridem pomagat Big Grin

Zakaj se ne bi takoj dogovorili za odvoz od tebe - direktno prekladanje ali nekaj v tem smislu.
4 meterske so opcija ali ne?
ac/dc Napisal:4 meterske so opcija ali ne?

Oj a mi lahko pripneš link kje so 4m?

Danes sem bil na kavi v Lagerju, in so 2m in tudi kakor sem gledal po int. so povsod 2m ali celo 1,5m.

PS: sedaj se pogajam za plačilne pogoje. Jaz bi naredil takole, 50% L/C on sight, to pomeni, da dobijo predujem ko natovorijo ladijo in ostalih 50% ko ladija prispe in mi pošljejo kopijo B/L.

Sem govoril z g. Daiborjem, kateri je glavni v kontejnarskem prevozu. Je rekel takole, da bi nekdo plačal kontejnar in robe ne bi bilo notri ali da bi bilo nekaj drugega, za takšen primer še ni slišal. Pravi pa da se kdaj zgodi, da je malce slabša kvaliteta od vzorca.

Tako da sploh ni panike da zadeve oni ne bi poslali kot se zagre.

Edino, če nimate zaupanja vame, to pa je drugo. Lahko se enkrat vsedemo na pivu in kakšno rečemo pa vam dam kopijo osebnega dokumenta ali kaj podobnega Smile
Ta vikend imam čas!

Na dan z besedo.
Jaz s tem nimam problemov. Za primer, da se jih bo preveč ustrašilo česar koli, kakšne so opcije, da sploh kaj pride sem čez? Verjetno je prevoz in kontejner fiksni strošek, ki nima veze, koliko je robe?
urs Napisal:Jaz s tem nimam problemov. Za primer, da se jih bo preveč ustrašilo česar koli, kakšne so opcije, da sploh kaj pride sem čez? Verjetno je prevoz in kontejner fiksni strošek, ki nima veze, koliko je robe?

to je fiksna cena, lahko ej tudi ena dilca notri Big Grin
jaz bom sigurno nekaj Teak-a vzel...bom v naslednjih dneh točno preračunal in sporočim točno količino...najbrž nekje okrog 15m2.

pogoji so drugače za mene ok.

LP Miloš
da povzamemo kdo bo vzel Teak:
zuja: 60m2
ac/dc: 20m2 + podkon.
cekin: 30m2
Tejro: 30m2
urs: 20m2 + 1m2 podkon
jack1: 85m2 + podkon
MIGAR: 25m2
blue_bildre: 30m2 + podkon
neika: 35m2 + podkon
hormilo: 15m2
gonzaf: 67m2 + podkon
alpek: 30m2 + podkon
Piši pri meni še 1m2 podkonstrukcije - zaenkrat.
oj
sem nov in sprasujem ce vzamete se kaksnega zraven?
22 m2+podkonstrukcija

lp
da povzamemo kdo bo vzel Teak:
zuja: 60m2
ac/dc: 20m2 + podkon.
cekin: 30m2
Tejro: 30m2
urs: 20m2 + 1m2 podkon
jack1: 85m2 + podkon
MIGAR: 25m2
blue_bildre: 30m2 + podkon
neika: 35m2 + podkon
hormilo: 15m2
gonzaf: 67m2 + podkon
alpek: 30m2 + podkon
pangy: 22m2 + podkon
http://www.alibaba.com/product-gs/42684 ... oring.html - kitajska scena, do 4m

Zame lahko upoštevaš 100m2.

Skok na forum:

Zadnje novice

Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
30.06.2020 ob 18:59:11
Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
Vse več ljudi se odloča, da bo prostore ogrevalo s talnim gretjem. Prednosti, ki jih prinaša ta vrsta ogrevanja, so... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »