Kar naredi dom > Sobne rastline in dekoracija
fototapete

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
fototapete
Midva sva v kopalnici dala print na steklo (tako kot se dela v kuhinjah), po nasvetu arhitektke, ona je sicer okvirno izbrala motiv, potem sva pa sama izbrala točno sliko na istocku. Izpadlo je pa za moje pojme zelo lepo. Nama so delali v Epigramu. Poceni pa to ni. Ker moraš plačati sliko, print in še steklo. Je pa odvisno od velikosti. Moja je bila kar velika cca. 140x230.
Pozdrav.

Še jaz bom vskočila v temo. Na spletu je eeeeen haufn tapetarjev, ki izdelajo fototapete po naročilu. Tapete so pol takšne in drugačne kakovosti. Pri meni je pa hec ta, da potrebujem fototapeto približno 96 kvadratnih metrov (8x12). Kam dati delati tapeto, da ne bo tako smrtno draga, kot sem si to že preračunavala... ?
Vsak napotek pride prav, ker sem s cenami že rahlo obupana...
Hvala
oftopic vprasanje: to imas v hisi eno notranjo steno taksnih dimenzij ali gre za kaksen "großraum büro"?
Če kdo rabi idejo za tapete, tole je pri meni doma na hodniku, ko te lepo pozdravi safari klima, ko stopiš notri v hišo Smile

[Slika: 104048736266412807912243.jpg]
gt001 Napisal:oftopic vprasanje: to imas v hisi eno notranjo steno taksnih dimenzij ali gre za kaksen "großraum büro"?

To je ena stena v hiši iz dnevne sobe sega v mansardo.
aleš.h Napisal:Če kdo rabi idejo za tapete, tole je pri meni doma na hodniku, ko te lepo pozdravi safari klima, ko stopiš notri v hišo Smile

[Slika: 104048736266412807912243.jpg]

Pozdrav. Ali je možno izvedeti, kje ste kupili/naročili to tapeto? Kot vidim je malce večja. Meni povsod z nekimi cenami 60eur na kvadrat mahajo. Glede na to, da imam skoraj 100 kvadratov stene bo morda celo odpadla ideja o tapeti :? Cry
Gre za sestavljeno fototapeto iz 3 delov velikosti 4,20x2,54m, kar je tudi max. velikost tiska.

Ogromne stene pa veliko stanejo, žal.Še vedno pa si ne predstavljam kakšna je 8 metrov visoka stena v stanovanju ...

Mogoče bi povprašali kakšnega tiskarja, ki izdeluje reklamne panoje.
Kako obstojne so te fototapete. RAzmišljam na kaj nam dam natisniti družinsko drevo ko bo le to narejeno. Velikost cca 3x1-2m recimo.
Ali naj raje kaj drugega probam.
Papirni tisk ni odporen na mokro brisanje, če te to zanima. Če se obriše samo z vlažno krpo je ok, da bi pa z mokro drgnil umazanijo dol, pa ni ok.
Bi dal v okvir ce ne drugace (ali pa vsaj med dve plasti stekla)
Spoštovani kolegi, a ima kdo v glavi neko normirano ceno za lepljenje (foto)tapet?
Meni hoče moj pleskar zaračunati 90€ za polaganje 9m2 fototapete (z mojim lepilom), pa se mi zdi malo dosti, sploh zato, ker mi je za pleskarsko delo (2x kitanje, 2x brušenje, 2x oplesk zaračunal 6€ po m2 (z njegovim materialom).. Tongue

Kak nasvet? Hvala že vnaprej!
To ni nobena znanstvena fantastika nalepit lepo tako da ne išči izvajalcev če ni velikost neka ekstremna,rabiš le dodaten par rok in dobro voljo. Če pa res ne želiš sam lepiti pa pokliči koga ki izdeluje nalepke in ti to polepi za šalo.
Meni jo je tapetnik nalepil zastonj, sem mu pa komplet pripravil steno in mu dal lepilo gratis zraven. Delal je kakšno uro.

Dobra duša Smile
Ima kdo izkušnje s tapetami v kopalnici?

Imel bi fototapeto in to dejansko v tuš kabini na steni kjer bo pipa.
Italjani imajo tapete iz vinyl-a in nek "waterproofing kit", ki naj bi tapeto ustrezno zaščitil za takšne razmere.
Je kdo poskušal kaj takega? Bo zdržalo do penzije?

Ali pa ta varjanta:
https://www.wallanddeco.com/en/18-colle ... Wet-System

Skok na forum:

Zadnje novice

Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
30.06.2020 ob 18:59:11
Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
Vse več ljudi se odloča, da bo prostore ogrevalo s talnim gretjem. Prednosti, ki jih prinaša ta vrsta ogrevanja, so... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »