Kar naredi dom > Sobne rastline in dekoracija
fototapete

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
fototapete
Ukradem temo...in sicer me zanimajo vaše izkušnje s fototapetami oz potiskanimi drsnimi vrati vgradnih omar? nekaj takega kot v spalnici v tem projektu.. http://www.prostorama.si/projekt_adapti ... ovanje.php meni se noro dopade, spalnica postane moderna,in ni tistega klasičnega videza lesa. Na spletu je več ponudnikov fototapet, nevem pa ali to isto pride vpoštev udi v tem primeru? Kako se to nalepi,da je Ok in se ne odlepi na vogalih? Vašega mnenja bom vesela.
Kolikor vem, celotno izvedbo s fototapetami vred ponujajo tisti, ki izdelujejo vgradne omare.
Ti samo izberi motiv.
Omaro bo izdelal mizar, ker je po meri izdelana. Pri starmanu moram izbrati vzorec mdf,ampak raje kot vzorec/barvo bi fronte oblekla s fototapeto..razmišljam ,da se sami tega ni pametno lotit,ker na veliki površini lahko hitro rata katastrofa s to tapeto Smile počas , če bo kdo še napisal kakšno izkušnjo
tole ni fototapeta, ampak print, se obnese bolje od fototapet.
aha,..print..in kako/kje se to naredi?
isti izdelovalci, kot fototapete.
bi se vmešala v temo, verjetno bo to vedela Spela - kje se da najti koga, ki bi narisal grafit po naročilu?
Alea iacta est
Živjo vsem! Da ne odpiram nove teme, bom kar tukaj vprašala. Ima kdo na stenah te velike stenske nalepke? Kam ste jih dali delati? A dobro držijo, a se začne kaj dol lepit, vihat? Jaz bi imela nalepko namreč na kuhinjski steni, pa me malo skrbi, da se bo začela lepit dol, ker se pal v kuhinji kuha in se segreva in zopet ohlaja, to je pa pomoje strup za lepilo?
Hvala za odgovore Smile
Med polaganjem samolepilne tapete smo ugotovili, da odlično primejo, ker smo se zmotili v vrstnem redu kosov, za kuhinjo (nad kuhinjskim pultom) pa vseeno niso primerne. So pa na trg prišle tudi tapete, ki naj bi bile primerne za fasade ter kopalnice.
Kako izbrati tapeto? http://www.ambientdizajn.si/articles/po ... -se-vrnile in http://www.ambientdizajn.si/articles/po ... nile-2-del
no, temu bi pa jaz rekla že spam Wink
Citat:no, temu bi pa jaz rekla že spam Wink
nic novega za lanatri - enim pac ne potegne, da je prevec reklame=antireklama.
Glede na zastavljena vprašanja o izbiranju in polaganju tapet se mi zdi link uporaben.
Podajanje uporabnih povezav naj bi bilo celo dobrodošlo! Izbrišite, če je link neuporaben oziroma spam.
neika, tole o grafitih po naročilu sem pa spregledala. mi sodelujemo z ZEK Crew, ne samo pri grafitih, ampak tudi pri ostalih "inštalacijah". za kakšne cenejše sem pa ravno svetovala kolegici, naj jih kar na metelkovi rekrutira... jaz bi jih sicer pri Rogu, ker stanujemo nasproti, ampak jih ni vedno tam.
v vsej poplavi fototapet na netu ne znam razbrati katera vrsta bi bila primerna za na eno steklo v kopalnici? fototapeta, samolepilna tapeta, tapeta za steklo,...kdo bi vedel, prosim? če bo še kakšen link ponudnika, bi bilo pa sploh kul 8)
p.s. pa da bi si lahko namislila svojo slikco? preveč?
p.p.s. da bi blo vse skupaj poceni, je pa tumač, a ne :mrgreen: ?

Skok na forum:

Zadnje novice

Predstavljamo vse montažne hiše na slovenskem trgu
08.06.2021 ob 07:28:05
Predstavljamo vse montažne hiše na slovenskem trgu
Odločitev za nov dom je ena najpomembnejših v življenju. Zato je potrebno, da izberemo dobro in kakovostno hišo, ki nam bo... Beri dalje »
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
02.06.2021 ob 13:07:02
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »