Gradnja in obnova > Stavbno pohištvo
Notranja vrata

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notranja vrata
Stvarna napaka uslišana, naredili bodo demontažo in vrnili gotovino.
Živjo a mogoče kdo ve katere firme poleg lip-bled ponujajo serijska belo pleskana vrata (večslojni nanos v komori) ne razna mizarstva 600€ plus, tipa Lesna, Jelovica, ŠtajerLes...?
A čem jest uprašat?
Ampak so čakalne dobe ubitačne. 14 - 16 tednov.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400 ni dovolj!!!!
Fery Napisal:Ker se izrabljajo!? Normalna stvar pri drgnenju kovine ob kovino.
Malo lahko namažeš, ampak kaj dosti učinka ne bo.

Tako butaste izjave pa še nisem slišal... torej, ko greš ti k avtomehaniku mu naročiš, da ispusti olje ampak novega pa ni treba naliti, saj tako ali tako nebo kaj dosti učinka...
Pante, ključavnico, kljuko...ves mehanizem...vse to se maže za lepše delovanje! To še ženske vedo...
Vprašat koga Fery, čakalna doba do 3m ni problem ker itak ne bomo v objektu do takrat, glavno mi je dober monter in kvaliteta vrat vsaj Lip Bled, PLESKANA. Drugače bom dal res v BiH delat 330 z montažo podboji masiva ali MDF nobena iverka, bi pa raje pri nas naročil.
ponudbo Les tur ze imam 500+ brez kljuk kar mi je malo preveč
Enih 200 kosov sem naročil. Mogoče bi šlo tudi tvoje zraven.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400 ni dovolj!!!!
pm ti posljem jutri
Zdravo

Potreboval bom 9kos notranjih vrat, a mi lahko nekdo razlozi osnovne razlike med vrati...če prav razumem obstajajo tri glavne sestavine vrat:

-Zunanji sloj (odporen na obrabe in poškodbe), ki je lahko iz masivnega lesa, iverke...?!
-notranji okvir, ki je lahko masiva, iverka...?
-polnilo vrat, ki je lahko iz kartona, iverke...?

Prosim, ce lahko dopolnete moje trditve in mi pomagate, da lažje izberem prava vrata.....lahko tudi dopišete cenovne razrede oz kvalitete in kaj imajo katera vrata...

Hvala

Skok na forum:

Zadnje novice

Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
30.06.2020 ob 18:59:11
Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
Vse več ljudi se odloča, da bo prostore ogrevalo s talnim gretjem. Prednosti, ki jih prinaša ta vrsta ogrevanja, so... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »