Opremljanje doma > Pohištvo
Klubska miza

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klubska miza
Pozdravljeni,

zanima me, kje se dobi takšne mize, kot je na spodnji sliki?
Material je verjetno pleksi steklo ali je kaj drugega?

Ker če je res pleksi...potem dvomim o obstojnosti površine, ker se le ta hitro spraska...

No...najprej pa informacije kje se to da kupiti, da si zadevo ogledam. Barva bi pa bila
rdeča.

Hvala in LP

[Slika: mk04.jpg]
Gre za mizico Elvin - proizvajalca Emporium. Prodaja http://www.domdesign.si. Cena 468 EUR z vključenim DDV.
Lep dan,
Mankica
meni je pa lučna všeč,ali kdo ve kje in koliko?Hvala
ker je tudi sedežna od tam (Nube, Vertigo), bi pričakoval, da je tudi lučka kupljena v DD.
Sicer pa Špela zagotovo ve, ker je to njen projekt.
mene pa zanima, kako se obnesejo kaj te plica, predvsem v smislu stene odzadaj, ker ni nobenega hrbta in so reči prislonjene (četudi nenamenoma) na steno. sicer že imamo en tak bookshelf, pa se mi zdi, da se na beli steni lahko hitro zamaže (če nimaš knjig samo za okras ip)..
Take zadeve so narejene bl za gledat, sicer pa ne vem kako bi steno lahko umazal, sploh če daš knjigo gor, saj jo primeš na sprednjem koncu in se stene sploh ne dotikaš, razen če so knjige (al pa kaj drugega, vstavi poljubno) umazane potem pa se lahko kaj napacka.

Izgledajo hudo, sam cena je pa verjetno tudi temu primerna.
te police niso nek dnar, sploh če nimaš dve levi roki, najbrž lahko dost sam kaj scumpraš.
gled knjig oz vse kar je direkt na belež naslonjeno in se prijema ipd, je pa po mojih izkušnjah tako, da je samo stavr časa, kdaj bo zečelo puščat sledi. zamaže lahko že kakšna slaba barva knjig ipd. po mojem je boljš s kakšno pralno barvo odzadaj premazat prej, da se ne vse prime gor.
no, to da se v domu dobro počutiš, ima zelo velik pomen in zato je prav, da se ljudje odločajo kaj njim paše in kaj želijo imet v hiši ali stanovanju.
tudi jst imam rad mgoče bolj moderne stavr ali na sploh kaj narjeno z občutkom, tako da imam takšen rešitve tudi sam (ali jih pa še bom imel). samo včasih je treba malce na praktičen vidik gledat, ker tiste lise ne belem najbrž ne zgledajo tako fajn več. na slik je pa itak tak primer, da res ne gre za neke "delovne" police, tako da nekih problemov s tem najbrž ne bo.
jst bi recimo dal takšne police na steno za televizorjem in bo najbrž kr precej knjig gor, zato me malo matra.. bom najrbž res kar z kakšno pralno barvo premazal, samo upam,da se ne preveč sveti oz da se dobi kakšan mat varianta, ker drgač ne bo zgledlo.
Kaj pa sedežna, ali kdo ve, če je udobna in koliko stane? Zgleda super!
To klubsko mizico ti bi znal naredit marsikateri mojster ki se ukvarja z pleksi steklom (za manj denarja), pa še sploh zahtevna izvedba ni (prejšnji teden sem dal glih enemu delat police iz pleksija, možak marsikaj počne iz njega)
jaz sm vidla podobno stekleno mizo za 100 € v trgovini Funtrade.net
http://www.kare-design.com/de/shop29998 ... 8932763/3/
[Slika: 75032c.jpg]
211 konjev sreče v ovinkih...
[Slika: r53supercharged.jpg]
JOHN COOPER WORKS evolucija
Si sposodim tole temo.
Mi lahko kakšen mizar navede približno cena takšne klubske mizice kot je na sliki, dimenzij 100x60x40cm in debeline 4cm.
Hvala.

Priložene datoteke
.jpg   miza.jpg (Velikost: 40,57 KB / Prenosi: 4706)
Beli iveral dimenzije 280 x 205 cm je okoli 65€
abs je okoli 5 €

....
Ne vem, kam je izginil moj vpis od včeraj zvečer. Morda preveč vneto omenjam firmo kjer redno jemljem pohištvo. Če je tako, se opravičujem.

Torej še enkrat. Običen beli iveral za ceno kot jo navaja piknik - torej okoli 10 EUR za kvadratni meter. "Špiglglanc" takšne debeline kot je na sliki pa po mojem preko 30 EUR za kvadratni meter.

Konstrukcija zgornje mizice je sicer najbolj simpl kar je sploh lahko. Sam bi rekel med 100 in 200 EUR, glede na dimenzije, ki so navedene.

Skok na forum:

Zadnje novice

Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
30.06.2020 ob 18:59:11
Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
Vse več ljudi se odloča, da bo prostore ogrevalo s talnim gretjem. Prednosti, ki jih prinaša ta vrsta ogrevanja, so... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »