Gradnja in obnova > Stavbno pohištvo
Kakšna notranja vrata za kakšno ceno?

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kakšna notranja vrata za kakšno ceno?
Podprimo lokalno. Ne daj se Štrk.

Alternativa je, da jih lokalno izdelaš sam. Kakih 10x cenejša bodo.
Ampak sam delati se itak ne splača. Moraš še svoje ure računati, pa si tam tam.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400 ni dovolj!!!!
Za iverico 700e/komad ne dam. Imam ponubo od za masivna 550e z podbojem, ampak je gužva in se čaka.... pol leta/leto.

Grem v petek na sejem, pa probam kaj ugodneje dobiti

SinAbi, v bajto trenutno vloženo 150k

lp
Pozdravljeni, prosil bi za mnenje in pomoč, včeraj so nam montirali notranja vrata od podjetja Frischeis doo (drugače Austriska firma s podružnico v Sloveniji)
-Vrata so Iverokal lakirana in taka so tudi na računu,
-Podboji so pa na fakturi navedeni kot beli pleskani, materjali podboja ni naveden.

Zdaj, ko so bila vrata zmontirana in vse končano in vse špranje z zidom zamašene z akrilom (skratka vse fit-fertik), jaz opazim, ko pridem na koncu na objekt, da so podboji iz iverke in čez je neka papirnata bela folja ( skratka o pleskanju in laku ni duha ni sluha) Ko sem monterju komentiral, da so mi podboji obupni in da se vidi spoje mi je še monter (zunanji) rekel, da kaj bi reč, da sem vzel lakirana vrata in podpoje s foljo in da kaj sem pričakoval za to ceno. Kar se tudi lepo vidi na rezanih koščkih po tleh pred hišo.

Komercjalist se meče ven, da naj ne gledam računa in da ima on pač vzorec po katerem piše (resno?) in da je to pač to... deloval mi je zmedeno in kot da ve, da nekaj ne štima, noče na objekt, da nima časa in da bo zadeve preveril. Ampak,da ne ve kaj lahko naredimo.

Na koga se lahko obrnem za pomoč in na kakšen način, če me bodo skušali prepričat da reklamacija ni upravičena.

Skratka račun imam za BMW pripeljan in zmontiran mi je Opel.
Citat:Skratka račun imam za BMW pripeljan in zmontiran mi je Opel.
oba sta pa nemca Big Grin to je važno, samo da je nemec.

kaj pa če se obrneš direkt na avstrijce? našim a rečeš da si jih kontaktiral? načeloma bi že potem cvikali in bi hitro kaj uredili
Tole je za tržno inšpekcijo pa tožbo. Treba je pod prste gledat ko montirajo pa kaj montirajo. Se zgodi, da je na predračunu nekaj, montirajo pa nekaj drugega cenejšega. No takim se pokaže vrata in dnar nazaj če je kaj avansa.
Saj to je problem ker je plačano vse v naprej zaradi popusta.
Pisna reklamacija, cakat na odziv, dvakrat opomnit, ce ni reakcije tržna inšpekcija in prijava policiji za poslovno goljufijo.
Pozdravljeni,
jaz sem pred kakšnim letom opremil mansardo z vrati od Lesna Slovenj Gradec (https://www.lesna-vrata.si/) in sem izjemno zadovoljen. Cena vrat se je gibala od 130€ in vse do 250€ (odvnisno od velikosti in seveda, najdražje so bile tiste, z največjo odprtino za steklo).

Me pa zanima druga zadeva in sicer, med vrati in steno je ponekod ostala odprtina, tja vse do 0,5 cm. Kateri akrilni kit priporočate za zatesnitev teh špranj? Uporabil bi bel akrilni kit, ki mi ga, do naslednjega barvanja, ne bo potrebno barvati. Iščem akrilni kit, ki obdrži belo barvo in ne porumeni. Kakšen predlog, izkušnja?

Hvala za odgovor!
Copic in malo barve. Potem ko se akrilc posusi.
"Ko bom velik, bom malo manj majhen"
Pozdravljeni, da ne smetim po forumu z novimi temami bom kar tule vprašal.
Kmalu bomo pri izbiri notranjih vrat(6x) za stanovanje in me zanima če kdo koga priporoča v okolici Kamnika za neko srednjo ceno? Lp
Merkur
"Ko bom velik, bom malo manj majhen"
(12.10.2019 ob 22:36)markobal6 Napisal: Pozdravljeni, da ne smetim po forumu z novimi temami bom kar tule vprašal.
Kmalu bomo pri izbiri notranjih vrat(6x) za stanovanje in me zanima če kdo koga priporoča v okolici Kamnika za neko srednjo ceno? Lp

IMamo notranja vrata nemškega proizvajalca z montažo. Res pa je, da smo letos polni že  :Smile
Če pa pride v poštev montaža Januar 2019 pa nam pišite Smile
Lep pozdrav
Ima kdo kontakt dobrega izvajalca za izdelavo inline masivnih notranjih vrat (hrast) ? 7kosov bi rabil za novogradnjo...

Hvala !

Skok na forum:

Zadnje novice

Zemeljski plin – za topel dom in nizek račun
05.03.2021 ob 10:20:07
Zemeljski plin – za topel dom in nizek račun
Kako priti do najcenejšega ogrevanja stanovanja ali hiše? To je vprašanje, ki si ga pred začetkom vsake zime... Beri dalje »