Splošno > Sam svoj mojster
Kaj ste pa vi danes počeli pod svojo streho?

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaj ste pa vi danes počeli pod svojo streho?
Vse "spucu" in pripravil za omete.

Priložene datoteke Predogledne slike

Skoraj položil ves EPS in sistemske plošče, da mogoče čez prihajajoči vikend položim talno...

Danes nisem nič položil. Sem bil zmatran. Od včeraj.
Sam da je "fertik"...

Pridem iz tujine po enem tednu, krepan Landroid. Samo še errorje ven meče.
Ne vem, ali naj šraufam ali zakurim.
Iščem kje v Evropi to šraufajo. Ker poslati hudiča na Kitajsko je malo daleč. Ga ne bo letos več nazaj.

Tisti ticket si lahko pa nekam vtaknejo. Itak nihče ne odgovori, zakaj bi? Ne morem glih na Kitajsko in jih na gobec suniti.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400 ni dovolj!!!!
Kaj je crknilo?
Fery nuben problem šraufat...

https://support.worx-europe.com/it
Crknilo ni nič, pizdaka in cvili da je okrog obrnjena (MOWER UP SIDE DOWN). Sem jo dal na hrbet in užgal, pa isto cvili.
Sem ticknil Worx za pomoč in ti bedaki so mi, po dveh dneh, poslali linke za suport. Očitno gamad misli, da robotske kosilnice kupujejo ljudje, ki niti guglati ne znajo. Ali pa jih res kupujejo taki. Jaz vseeno znam kaj najti v življenju.
Robot je kosil in se zataknil. Ker je bila že precej prazna baterija, sem ga pobral in odnesel na bazo. Ko sem ga dvignil, je butnil error. Kar je normalno. Normalno pa ni, da od takrat dalje tuli error ne glede na vse.
Pa ne mi zdaj od nekega puljenja baterije ven, tiščanja vseh mogočih tipk za par sekund in podobnih for. To zna tudi otrok najti in probati. Nuca pa žal nič ne.

Imam feling, da je ta krš zaključil kariero. Sploh glede na odziv suporta in bližino servisa za ta jajca.
Delam drugi izkop za viadukt tretje razvojne osi  Big Grin

De se ti če!
Jaz ne delam nič več. Popoldne ponavadi čakam, če se bo kakšna žarnica sama zamenjala, pa se hudič noče.

Skok na forum:

Zadnje novice

Pot do svojega stanovanja ali hiše je lažja, kot si mislite
24.02.2021 ob 12:46:27
Pot do svojega stanovanja ali hiše je lažja, kot si mislite
Želja po lastnem domu je zagotovo močna pri vsakem človeku, saj nam ta daje občutek varnosti in prostor, kjer lahko resnično poženemo... Beri dalje »
Kako lahko banke mladim pomagajo pri reševanju stanovanjskega problema
28.10.2020 ob 10:32:56
Kako lahko banke mladim pomagajo pri reševanju stanovanjskega problema
Mladinske organizacije v zadnjih letih glasno opozarjajo na perečo in zaskrbljujočo stanovanjsko problematiko mladih. Da bi mladim... Beri dalje »