Opremljanje doma > Pohištvo
vodna postelja

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
vodna postelja
Tudi midva sva naročila. Končna odločitev je padla k DANAJi.
Dobava v naslednjih dneh, o vtisih bom poročal.

Hvala vsem
No sem še dolžan svoje ....
Kot sem rekel sva se na koncu odločila za DANAJO.
Naročilo, dobava, montaža korektno in kot dogovorjeno 5+
Sedaj po enem mesecu pa lahko povem, da je bila to ODLIČNA odločitev in je niti najmanj ne obžalujeva.
Torej tisti, ki razmišljate o vodnji postelji je moj nasvet vsekakor DA.
Ko pa razmišljate o proizvajalcu oz. dobavitelju pa preglejte, preizkusite in se odločite. Po mojem Danaja je prava izbira, ne trdim pa da drugi niso boljši/slabši.

Morda bo komu pomagalo pri odločitvah.

LP
Blond, kaj pa vas je prepričalo v odločitev za danajo?
Z ženo raziskujeva različne možnosti, pa me zanima, ali ponujajo tudi možnost brezplačnega preizkusa in vračila, v kolikor nisi zadovoljen s posteljo?
Za Danajo sva se odločila predvsem zaradi geografske bližine. So lokalni in v primeru potrebe po čemerkoli jih imam na “dohvat ruke”.
Po vseh pogovorih in odgovorih na moji 100 vprašanj tudi korektni in strokovni. Vodne postelje prodajajo tudi že odkar pomnim in nekih slabih referenc nisem našel.
Tudi pri sami montaži so pokazali in dokazali strokovnost, lepo vse razložili, pustli gsm št za morebitna vprašanja, pomoč .....
Ja garancijo imajo oz. dajo v kolikor nisi zadovoljen. Koliko časa se ne spomnim a vem da jim je ne dam nazaj. Wink
Ne trdim da so najboljši, sem samo zadovoljna stranka.
Saj ni tko težko..., če že klic stane prevečhttp://www.danaja.si/
Brezplačno probaš zgolj pri prodajalcu, kar ni isto uporabnini na domu...
Sklepam pa, kar je nakako logično, da si po 100tih dneh morebitnega nezadovoljstva vzamejo kak procent kupnine, podobno prakticira (vsaj so...) Lectus, ter mogoče še kateri...
No, naj jaz povem še svoje. 100 let se že odločava za vodno posteljo, pa nisva še niti približno pri odločitvi. Vsakokrat, ko sva že "zelo blizu", naju nekaj ustavi. Nazadnja, ne povem kje, naju je ustavil prodajalec. Z odnosom.
Po tem, ko se mi zdi, da sma že vse prebrala o teh posteljah, pa na koncu, "spet" odloča odnos.
Vidva kar vztrajajta!
V naslednjem življenju se bosta morda odločila, haaaaaa
Citat:Po tem, ko se mi zdi, da sma že vse prebrala o teh posteljah, pa na koncu, "spet" odloča odnos.
Confusedhock:
Odnos je lahko tudi za isto firmo, drugje boljši ali celo še slabši, kar se na izdelku ne pozna... Idea Dandanašnja ponudba pa ''neomejena'', od kile kruha, do najdražjih tehničnih izdelkov.Tudi pri spletni ponudbi, če zahtevaš prej kako pojasnilo o izdelku, je podobno.
Lohk je kdo vstal na levo nogo, ma slab dan (lune ipd...), se rodi tak... :mrgreen:
Ob dandanašnji ponudbi, pa res ne bi smelo bit to problem...
Sicer, če se že sto let odločata, mogoče v naslednjih 200 kupita! Vse kupujete tolk dolg? Pač... glede na odnos? :lol:
p.s.Dostkret ne bi šel npr. v službo...glede na odnose... Pa '''požreš'' in greš dalje...
Lohk pa pride dan, ko eksplodiraš ne glede na luno Smile Seveda naj to ne bi vplivalo na delo-izdelek...Različni smo 8)
Blond Napisal:Za Danajo sva se odločila predvsem zaradi geografske bližine. So lokalni in v primeru potrebe po čemerkoli jih imam na “dohvat ruke”.
Po vseh pogovorih in odgovorih na moji 100 vprašanj tudi korektni in strokovni. Vodne postelje prodajajo tudi že odkar pomnim in nekih slabih referenc nisem našel.
Tudi pri sami montaži so pokazali in dokazali strokovnost, lepo vse razložili, pustli gsm št za morebitna vprašanja, pomoč .....
Ja garancijo imajo oz. dajo v kolikor nisi zadovoljen. Koliko časa se ne spomnim a vem da jim je ne dam nazaj. Wink
Ne trdim da so najboljši, sem samo zadovoljna stranka.

hvala!
Živjo!

Za vodno posteljo z dvema jedroma in dvema grelcema (verjetno Lectus) potrebujem 2 vtičnici? Slučajno kdo, ki ima njihov grelec, lahko pove, kakšen električni priklop ima - tisti "tanek" ali "tadebel"?
[Slika: ?u=https%3A%2F%2Fwww.outletshop.si%2Fima...00x800.jpg]
[Slika: ?u=https%3A%2F%2Fimg.enaa.com%2Foddelki%...621504.JPG]

...da lahko pripravim potrebne vtičnice za posteljo. Kako dolg je kabel?

Hvala Smile
Ta ''debel'' :mrgreen:
Ne vem ravno dolžine, vem pa da ni bogve kaj. V ta namen mam za posteljo podaljšek, ker vodna ni bla predvidena... Če bi mel v bližini-vzglavju postelje na vsaki strani vtičnice, zadostuje dolžina kabla grelca. Ne vem z glave moči, vem le , da ne presega en 300W, če niso clo pod 200...
Lectus - podstavek Standard

Kakšne izkušnje z njim? Se kaj kruši, zvija,...? Se hitro obtolče?
Sem skeptičen glede kvalitete furnirja in obrobe, vsaj po videnem in tudi glede na to, da niti na reklamnem modelu ni lepo izvedeno:
[Slika: lectus-vodne-postelje-4.jpg] (vidite špranjo med sprednjo in desno prečko okvirja?)

Če že ta najcenejši podstavek, če smo na budgetu, katero barvo ste izbrali in ali se dobro obnese? Niham med belo in črno. Vse ostalo (sploh razne barve z lesnim vzorcem) si ne upam izbrati, saj se hitro zgodi, da se barva/vzorec furnirja in barva/vzorec obrobe ne skladata:
[Slika: vodna-postelja-verona-aquaspring-620-2018-1.jpg]
pozdravljeni, sva pred nakupom vodne postelje, ravno tam kjer imava spalnico ni klasična betonska plošča ampak je stara lesena plata se pravi leseni tramovi vmes pa neke vrste beton, sedaj me pa zanima ali bo zdržalo če vodno posteljo postaviva gor? hvala za odgovor
Moja postelja ima ca 700 l vode.Teža postelje je max 750 kg.Podstavek je velik 3 m2.Se pravi da je teža na m2 250 kg.Torej 3 povprečno težke osebe ki stojijo skupaj na m2.
Razmišljam o nakupu vodne postelje Boxspring s toperjem, ker je ležanje ne tako vodno in ker je najenostavnejše postiljanje.
Ima kdo tako kombinacijo?

Skok na forum:

Zadnje novice

Kako hitro je dovolj hitro za kredit?
18.05.2021 ob 11:38:41
Kako hitro je dovolj hitro za kredit?
Mi pravimo, da nekaj minut. Medtem ko je varčevanje primerno, kadar imamo za dosego ciljev dovolj časa, želimo določene doseči čim... Beri dalje »