Opremljanje doma > Pohištvo
vodna postelja

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
vodna postelja
madman Napisal:5 fosnov si polož na tla...... :lol:

Odlična ideja! Mal sem še v dilemi. Ali naj jih pooblam ali pistim kar surove? Če bodo pooblani; potem bo gladko in lahko zdrsnem dol. Če pa bodo surovi; potem bo počutje bolj fakirsko Big Grin :lol: Big Grin
Upam, da se javi kakšen Ostržek; on verjetno ima bogate izkušnje :wink: .
Lp, Sparky

P.S.
Ko bom velik bom strokovnjak - zato obupno potrebujem dobre nasvete Wink
Jaz sem pa mnenja, da je vodna postelja za en drek!!!! Vsi,ki jo imaj pravijo, da na njej SPIJO kot angelčki :lol: :lol: Živ dougcajt....... spiš lohk povsod, pol ni treba, da je glih vodna....

Probajte na njej še kaj drugega...... Tongue Tongue
tjasa Napisal:Jaz sem pa mnenja, da je vodna postelja za en drek!!!! Vsi,ki jo imaj pravijo, da na njej SPIJO kot angelčki :lol: :lol: Živ dougcajt....... spiš lohk povsod, pol ni treba, da je glih vodna....

Probajte na njej še kaj drugega...... Tongue Tongue

Ja, Tjaši prou maš Big Grin . Je res boljš spat kje drugje kot pa na vodni postelji. Jaz najrajš spim na kakšni luštni beybi Big Grin Res pa je, da tista pojstla zgleda pol k ena vodna :oops: , saj je vse povsod poln vlage :lol: :lol:
Lp, Sparky

P.S.
Ko bom velik bom strokovnjak - zato obupno potrebujem dobre nasvete Wink
hehe tjasa ocitno se nisi probala na vodni nič drugega kot spat, da lahko govoriš da je za en drek...

[Slika: 75.gif]
to each his own...
volkds Napisal:hehe tjasa ocitno se nisi probala na vodni nič drugega kot spat, da lahko govoriš da je za en drek...

[Slika: 75.gif]

napaka......preberi si vse še enkrat od začetka..... :lol:
Tudi sama sem kupila vodno postelj in sicer pri podjetju Vitapur. Res so še nekoliko neznani so pa edini, ki ponujajo [b]10 letno garancijo[/b] na vodna jedra in varjene šive. Cenovno so primerljivi z Lectusom, vendar nudijo veliko več... Bistvene razlike, kot sem jih opazila so v materialu in v varnostni kadi. Odkrito povedo kar se proizvaja v Slo in kaj v Nemčiji (od tam je tudi ponudnik vodnih postelj) . Mislim da tudi Lectus pridobiva vodna jedra iz Belgije in da se v sloveniji delajo samo podesti in zgornja prevleka - ostalo je uvoz. Če se motim, naj me kdo popravi Smile
Kolikor sem primerjala ponudnike, pa vsi nudijo servise takšne ali drugačne....
Je pa spanje na postelji res ZAKON!!!!
Kazz-a direkt ne Poznam pa Vitapur - ker sem jo tam kupila. Res so še nekoliko neznani so pa edini, ki ponujajo 10 letno garancijo na vodna jedra in varjene šive. Cenovno so primerljivi z Lectusom, vendar nudijo veliko več... Bistvene razlike, kot sem jih opazila so v materialu in v varnostni kadi. Pa še darilo dobiš pri njih : ) Poglej na njihovo spletno stran. Ker pa se mi zdi da bo tudi kmalu sejem v Lj - bojo pa ziher meli kake popuste še. Pa kopuj v SLO - da bo kljub recesiji denar krožil Wink
in kaj pravijo bioenergetiki o spanju nad vodo?
kontakt Napisal:in kaj pravijo bioenergetiki o spanju nad vodo?

Ka pravi pa bioenergetik na sex?

Lp Andrej
JustMe Napisal:

Lp Andrej

Jaz nisem rabil nobenega bioenergetika, da bi mi povedal kako je z sexom na vodni postelji - mi je kar žena povedala. Je rekla da je za en k...., ker se nima kam upret, pa še strah jo je da se utopi. Kar naprej je bila zelena v ksiht - je rekla da jo daje morska bolezen (jaz mislim, da je bila zelena barva posledica jeze). No po nekaj letih je stvar kulminirala - razlog je bilo razlitje in je šla stvar lepo na odpad. Sedaj imam mir, žena ni več zelena, spiva pa na klasičnih fedrčkih (malo bolj sofisticiranih kot so bili včasih) in moram priznati - bolje kot prej.
Lp

Stanko
V tem primeru bi jst poštudiral kdo bi šel žena al posla :mrgreen:

Brez zajebancije, spanje na vodni posli je zame edina sprejemljiva varjanta. Imam namreč težave v hrbtenici in samo na vodi lahko spim brez bolečin. Meni se razni Dormeo in lateksi ne obnesejo.

Kar se pa sexa tiče - nama laufa tut na vodi Smile

Lp Andrej
No, pred enim tednom so nama dostavili , montirali vodno posteljo SleepLine, in moram rečt, da nevem kaj sem tako dolgo čakal in mučkal....končno grem zvečer z veseljem v posteljo ( pravzaprav komaj čakam da ležem) in se zjutraj resnično zbudim spočit in brez bolečin in ne tacam v kopalnico kot raca...
Zadovoljen, presenetljivo že po enem tednu ( baje rabiš mesec dni da se navadiš)...

Seveda pa je to stvar odločitve vsakega posameznika, ampak če ne poizkusiš...pač ne veš.......a ne? Big Grin
Stanko Napisal:
JustMe Napisal:

Lp Andrej

Jaz nisem rabil nobenega bioenergetika, da bi mi povedal kako je z sexom na vodni postelji - mi je kar žena povedala. Je rekla da je za en k...., ker se nima kam upret, pa še strah jo je da se utopi. Kar naprej je bila zelena v ksiht - je rekla da jo daje morska bolezen (jaz mislim, da je bila zelena barva posledica jeze). No po nekaj letih je stvar kulminirala - razlog je bilo razlitje in je šla stvar lepo na odpad. Sedaj imam mir, žena ni več zelena, spiva pa na klasičnih fedrčkih (malo bolj sofisticiranih kot so bili včasih) in moram priznati - bolje kot prej.

Kaj pa, če razlog za nezadovoljstvo pri seksu ni postla??? :lol: :lol:
tjasa Napisal:
Stanko Napisal:
JustMe Napisal:

Lp Andrej

Kaj pa, če razlog za nezadovoljstvo pri seksu ni postla??? :lol: :lol:

Tudi jst sem mel to v mislih :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Lp Andrej
Pozdravljeni,

z možem se tudi odločava za nakup vodne postelje in sem bila zadnjič v Vitapur salonu in so me kr navdušili nad svojo ponudbo. Ta 10-letna garancija je kr orng ponudba. Zanima me, ali ima še kdo Vitapur vodno posteljo (res je, da je to bolj novost v njihovi ponudbi), mogoče kaka primerjava z Lectusom. Mislim, da imajo kot dušilce neke plasti med vodo, de res ne gunca, pa tud bazen in tista pena okrog deluje kr ok, sam me zanima če se kdo kaj bolj spozna na to, pa da bolj neodvisno pokomentira kvaliteto (od prodajalca tega ne morš pričakovat Wink). Hvala!

Skok na forum:

Zadnje novice

Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
30.06.2020 ob 18:59:11
Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
Vse več ljudi se odloča, da bo prostore ogrevalo s talnim gretjem. Prednosti, ki jih prinaša ta vrsta ogrevanja, so... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »