Opremljanje doma > Bela tehnika
Kateri pralni stroj kupiti?

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kateri pralni stroj kupiti?
Res je, ...
Hvala za mnenja.

Res je, ...
Hvala za mnenja.
(2.11.2020 ob 20:50)scuba123 Napisal: Mal mi povej več kako to misliš, ...

Rekuperacija bo , lokalna, ampak to mislim da pri rednem kuhanju ne bo zadostovalo, predvsem je problem oljnih par, ..

Jst mam napo SIEMENS kaminsko.Tako je tiha,da jo večkrat pozabim ugasnat Smile.Stara je bla letos 5 let.Še vedno tiha kot prvi dan.Sem pa takrat odštel za njo 770 eur.In mi ni žal.

Točno tale model imam :Smile

https://trgovina.opremacenter.si/nape/st...ntent=pp_1
(2.11.2020 ob 21:08)scuba123 Napisal: Res je, ...
Hvala za mnenja.

Res je, ...
Hvala za mnenja.

Javi se če si tukaj?

Kaj pa tale model?Je še bolj tehnološko izpopolnjej.Ima tudi 4D pranje.Kot moj Miele.To je top zadeva.Jet sistem.Meče vodo intenzivno po perilu.To pomeni,da voda skoz kroži in šprica po perilu.Pranje in izpiranje je zelo učinkovito.

Je tud Made in Germany.Novi modeli Boscha.

https://www.mimovrste.com/pralni-stroji/...wax32m40by
Osebno mi je budžet tam 550-600 max 650.
Kaj vem, da še nebi toliko drugega bilo potrebno nabavit.
Kupi Samsung 9 kg. Top zelo zadovoljen.
Tom
Pozdravljeni. Kupujem pralni stroj, razmišljam med Aeg, Samsung, ter Bosch. Tukaj je pohvaljen tudi Miele...sem v dilemi. Katerega od teh priporočate. Kateri izmed teh je Top? Kakšne izkušnje? Hvala in lep pozdrav
Mislim, da slabih pralnih strojev skoraj da ni več. Vse kar je nad 500€, je metanje denarja stran.
Nigdar je ne tak bilo, ka nekak nej bilo i nigdar nebu ka nekak nebu.
Samsung izloči...

Izbiraj med...Miele...Aeg...Bosch...

Imam 80% aparatov Miele.Z vsemi zelo zadovoljen.

Pralni stroj,sušilni stroj,pomivalni stroj,sesalec....je vse Miele.
Indukcijo imam Aeg širine 90cm.
Kaminsko napo Siemens širine 90cm.
Ameriški hladilnik in parna pečica ter kafe avtomat Bosch.

Vse deluje brez napak ob vsakdanji uporabi.
Večina bele tehnike imam AEG...zaenkrat brez ene same napake...Dva aparata (pralni in pomivalni stroj) imam od Beka...tudi brez napak in vse bp...tko da iz tega pogleda bi višjeconovni aparati težko opravičili mnogo višjo ceno v tem primeru, zaenkrat. dva sodelavca pralni stroji bosch, oba precej težavm en dvakrat v garanciji, drug takoj po izteku garancije. Težko biti pameten pri nakupih bele tehnike v današnji dobi, ko ekonomisti proizvajajo tehniko. Tudi Miele in Liebherr ni več to to , tako kot je bilo pred časom. Kolegu recimo hladilnik Liebherr imel okvaro kmalu po nakupu...verjetno ni edini.
Aeg indukcija mi dela k top.Za Bosch slišim kr reklamacij...Aeg je baje drugi za Miele.Jz nimam kaj rečt za Miele.Z vsemi aparati zelo zelo zadovoljen.Pač to je danes loterija.Kak maš srečo.Lahk da bo delal brez napak 10 in več let...lahk ti pa zropota po prvi uporabi...
Kar se pralnih in sušilnih strojev tiče, se lahko pogleda tudi domače Gorenje (oz. zdaj je lastnik Kitajski). Nova generacija je sodeč po nemških testih zelo dobra.

[Slika: 2021-04-1513h2544.png]

Je pa seveda pri beli tehniki dandanes vse konstruirano "na minimum", ker je konkurenca (predvsem iz vzhodnih držav) velika. Podobno kot pri TČ, o katerih je veliko govora na tem forumu, se je najprej treba vprašati, kak je cenovni razred, ki ga želimo - znotraj tega razreda pa večina proizvajelcev ponuja precej podobne performanse/funkcije...
Hvala vsem , za pomoc.  Zmagal je Aeg . Lep pozdrav.

Skok na forum:

Zadnje novice

Recite DA najboljši ponudbi NLB Stanovanjskega kredita
23.04.2021 ob 11:54:22
Recite DA najboljši ponudbi NLB Stanovanjskega kredita
Recite DA pravim priložnostim in pridobite individualno NLB ponudbo Ne moremo izkoristiti priložnosti, za katere ne vemo, da... Beri dalje »
Zakaj se odločiti za toplotne črpalke Tiki?
13.04.2021 ob 13:14:07
Zakaj se odločiti za toplotne črpalke Tiki?
Odlikuje jih energetska varčnost, prijaznost do okolja in najsodobnejši dizajn. Kolikokrat ste si ob pomladnem ugašanju... Beri dalje »