Splošno > Mnenja in predlogi
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli)

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli)
Kaj pa rabiš še? Kramp? Macolo?
To dvoje bi ti prav prišlo edino če bi srečal odgovorne. Da jih prepričaš v popravke.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400 ni dovolj!!!!
Sploh ne bom bral kaj vse je napisano.
Tole je grozno nepregledno.

Manjka klik na:

- moji prispevki
- novi prispevki
- nove objave
- neodgovorjene objave
- neprebrane objave

ali pa vsaj prve dve postavki?????

Kar je najhuje ....zadnji prispevki bi mogli biti na vrhu???? Pa niso!

Dajte prosim to uštimat. Forum bi bil veliko bolj uporaben in živahen.
Ima še kdo probleme s citiranjem? Ko klkneš odgovori, se odpre prazna stran...
Itak, že par dni. Mojster Jaka pa spet nikjer.

Sicer, če prav vidim, ni več Accetto lastnik tega cirkusa, pač pa Meganet. Ki je aktiven igralec na trgu. Morda pa kaj porihtajo.
Oni so lastik že par let...in bolj kot ne, so od takrat težave.
ampak tole je pa res nadležno

se sploh ne more razviti, ma nima najmanjše možnosti, ker enostavno večino spregledaš ali pa rabiš cel popoldan.... Angry
Vse skupaj jim dol visi, ne pomaga niti moška voda iz Kladnja, niti tista iznad Kamne Gorice. Lastnik je klinično mrtev... sicer bi reagiral.
Tudi mene jezi, ker lastnik nima posluha do težav uporabnikov.
Ampak, kaj bi se sekirali. Sodelovanje na forumu je povsem prostovoljno in vsak se mu, v stilu že mnogih uporabnikov, preprosto odpove.
Za lastnika je bistvo, da je forum živ in da od reklamnih oglasov veselo prihajajo prihodki. Pravzaprav je novi lastnik zase naredil dobro kupčijo z nakupom uvejavljennega foruma.
Mislim, da sedaj lahko vsi bolj razumemo revolt @žerjaverja.
Mene sedaj zanima, ker vidim, da nekaterim gre citiranje, v čem je fora, da pri meni ne deluje? Imam windows 10.
Tudi jaz opažam da se ne da citirati?
označiš citat potem ti pa skoz kaže citat Angry
jaz edino ročno pišem kodo. drugače niti ne citiram. čakamo še kar generalko po tem zmazku.
No pa sem vseeno ugotovil. Približek citata, to je tisto, ko nekateri napišejo v okvirju, najlažje narediš tako, da takoj ko greš v okvir za odgovor, klikneš na "predogled". Potem se ti odprejo različne možnosti, med drugim tudi citat. Moraš pa sedaj besedilo, ki ga želiš citirati, prekopirati v ta okvir.

Skratka, moje meneje je še vedno, da se lastnikom foruma fučka za uporabnike. Za njega je pomembno, da smo mi dejavni in da lahko služi z oglasi, kar pa mu dobro uspeva.
Jaz imam blokirane oglase tako da od mene ne zasluži nič Big Grin Me moti tisti banner za vsakim postom pa tisti ogromni na prvi strani.

Skok na forum:

Zadnje novice

Predstavljamo vse montažne hiše na slovenskem trgu
08.06.2021 ob 07:28:05
Predstavljamo vse montažne hiše na slovenskem trgu
Odločitev za nov dom je ena najpomembnejših v življenju. Zato je potrebno, da izberemo dobro in kakovostno hišo, ki nam bo... Beri dalje »
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
02.06.2021 ob 13:07:02
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »