Splošno > Mnenja in predlogi
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli)

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli)
odgovoril sem v temi Klubska miza , a se to ne prikaže nikjer: ne pod "danes", ne pod "zadnje tri dni", ne pod "zadnji teden"; torej mojega odgovora oziroma vprašanja v tisti temi nihče ne vidi

[url=https://www.podsvojostreho.net/forum/showthread.php?tid=22002&pid=936581#pid936581][/url]
In zakaj pricakujes da bo videt odgovor v starih temah... pod "nove teme"?
"Ko bom velik, bom malo manj majhen"
Pravkar gledal Fools and Horses na Planet TV. Prevod je delal nihče drug kot Tadej Accetto ...
No ja. Včasih pa programer naredi kaj novega in doda kakšno funkcijo. To puščico za prvi ne prebran post v temi sem zelo pogrešal.
zdaj samo še malo v roke plunejo in začnejo delati in jim bo uspelo dodati seznam neprebranih objav. in potem samo uporabniki nazaj pridobimo svoje zaznamke in naročnine pa je
(14.8.2019 ob 14:32)Fery Napisal: Lastnik? Kdo naj bi to sploh bil?
Sp, ki je naveden kot upravljalec, je že davno crknil, truplo brez prihodkov.
Tako da res ni jasno, kdo naj bi se s tem forumom sploh ukvarjal. Najbrž res nihče. Vsaj videti je tako.

Sem edini ,ki se na tem forumu ne znajde več, očitno ne, vidim,da je max. 3 objave na dan. 
Kam ste se preselili?
Za enkrat nikamor. Bo pa treba nekaj naredit...
Sem naredil nov forum, le uporabniki še manjkajo Smile problem je ker ima ta forum preveliko bazo informacij, ki je novi forum nima.

če koga zanima link -> ZS
Totalno nepregleden forum, ta navo oblika mi nikakor ni všeč. Nič ne najdem.
A lahko popravite naslov v predlogi nezazeljeni
Sonce naj sveti vsak dan!
Hahah bravo @Hanzi pa se res je. Predlogov se dejansko ne uposteva. Skoda res, ker vcasih sem znal po par ur previset na forumu in brat brat in se enkrat brat zanimive debate od se bolj zanimivih uporabnikov.
ko vsaj vsaka komentirana tema ne bi bila avtomatsko naročena. ko bi vsaj dobil svoje stare naročene in zaznamovane teme.....
Ko bi se vsaj na novo lahko naročil na obveščanje o dogajanju v temi...
A ti si malo forum zgresil? Modelarski forum je na drugi domeni...
ni čudno da je očitno tudi modelarski forum v dreku... to je že drugi njihov drekač ki ne ve kje je....

ni čudno da je očitno tudi modelarski forum v dreku... to je že drugi njihov drekač ki ne ve kje je....
"Ko bom velik, bom malo manj majhen"

Skok na forum:

Zadnje novice

Pot do svojega stanovanja ali hiše je lažja, kot si mislite
24.02.2021 ob 12:46:27
Pot do svojega stanovanja ali hiše je lažja, kot si mislite
Želja po lastnem domu je zagotovo močna pri vsakem človeku, saj nam ta daje občutek varnosti in prostor, kjer lahko resnično poženemo... Beri dalje »
Kako lahko banke mladim pomagajo pri reševanju stanovanjskega problema
28.10.2020 ob 10:32:56
Kako lahko banke mladim pomagajo pri reševanju stanovanjskega problema
Mladinske organizacije v zadnjih letih glasno opozarjajo na perečo in zaskrbljujočo stanovanjsko problematiko mladih. Da bi mladim... Beri dalje »