Gradnja in obnova > Stavbno pohištvo
Katera garažna vrata

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Katera garažna vrata
elkris - predvidevam, da si iz te firme. Zanimam se za vrata 2375 x 2125. Kaj vsebuje ta cena (vse z montažo vred)? In kakšna je razlika med motorjema Supra in ProMatic?

Hvala in lp
elkris Napisal:Zdaj maš ful dobro akcijo, če hočeš prit ceneje do kvalitetnih Hormannovih vrat.

Več informacij maš na

http://www.elkris.si/akcija_garazna_vrata_epu40.html

Če že rekamiraš zastonj potem objavi še ceno za 42mm izolacijo.
moj nasvet: če kupuješ nova vrata, kupi taka z lamelami debeline 40 mm.

kot že rečeno v prejšnjem mojem postu, so mi včeraj vgradili vrata.
4500x1125 so vgradili v treh urah. pa samo 2 majstra sta bla, ampak sta naredla kot se mora.
glede prej omenjenega akcijskega cenika: cene na tej strani niso ne vem kak akcijske, po mojih ocenah.
glede na to, da so tanka, so najverjetneje tudi standardnih dimenzij (cca 2200x2000 oz. tu nekje). take pa dobiš povsod naokoli.
moj nasvet: poglej najprej pri enem ponudniku za vrata, pol ap nesi račun do drugega, naj ti da ugodnejšo ponudbo, pol pa greš naprej do tretjega.....
meni je ratalo; dobil sem 25,5% popusta, montiral so mi jih pa 3,5 tednov po naročilu...

še nekaj: če maš čas ---> v LJ je glih zaj sejem DOM, tam bi se dalo dobit kakšen dober popust.
MaXXX64
mič Napisal:elkris - predvidevam, da si iz te firme. Zanimam se za vrata 2375 x 2125. Kaj vsebuje ta cena (vse z montažo vred)? In kakšna je razlika med motorjema Supra in ProMatic?

Hvala in lp

Pozdravljeni!

Cena vsebuje vse z montažo vred. Razlika med motorjema je, da je SupraMatic hitrejši, močnejši, ima več max. ciklov odpiranja/zapiranja na dan in ima malo več funkcij(npr. nastavite časa osvetlitev, delno odpiranje). Več informacij imaste v katalogu pogoni garažnih vrat.

Lep dan še naprej,
Andrej
zmanca Napisal:
elkris Napisal:Zdaj maš ful dobro akcijo, če hočeš prit ceneje do kvalitetnih Hormannovih vrat.

Več informacij maš na

http://www.elkris.si/akcija_garazna_vrata_epu40.html

Če že rekamiraš zastonj potem objavi še ceno za 42mm izolacijo.

Objavljen je samo akcijski cenik, ker je pač akcija. Če pa potrebuješ z 42mm izolacijo pa še vedno lahko prideš do nje po drugi poti.
Pri novogradnji je nastal problem, ker se ne morava odločiti katera garažna vrata kupiti. Kolebava med dvema proizvajalcema Hormann ter Crawford.
Ponudbe sva že dobila za oba proizvajalca. Hudič je, ker sta tako po kvaliteti kot po ceni oba "enaka".
Razlikujeta se v:
Hormann:
-debelina izolacije 20 mm, na pregibih 42mm
-2 daljinca dvokanalna
-motor 500N

Crawford:
-debelina izolacije 42 mm, isto na pregibih
-2 daljinca štiri kanalna
-motor 550N

V primeru reklamacij imava za Hormannova vrata servis v neposredni bližini.

Katerega priporočate.
ČEŠNJA Napisal:Razlikujeta se v:
Hormann:
-debelina izolacije 20 mm, na pregibih 42mm

Crawford:
-debelina izolacije 42 mm, isto na pregibih

Po teh razlikah kvaliteta ziher ni enaka !
Konec lanskega leta sva z ženo iskala ugodnega ponudnika garažnih vrat (440 x 225). Po pridobitvi nekaterih ponudb in obiskih v salonih sva se odločila za Crawford.

Še lažje sva se odločila zato, ker je bil Hormann 500 EUR dražji Confusedhock:
Vrata so debeline 40 mm, poleg dveh daljincev sva vzela še šifrator. :wink:
Pardon, debelina 42 mm (model g60).

In še cena: 1.670 EUR.
Js bi vam zrihtal vrata NOVOFERM ISO45, najbolj izolacijska vrata v Evropi za 1550 € v beli barvi.
Andry Andro pošlji mi na zs kako internetno stran ter kje bi se dalo to videt. in zakaj so najbol izolacijska vrata v evropi?????
Evo pa sva se končno odločila za Crawford vrata. Je dal dečko danes, ko je prišel k objektu, še dodatne 3 % popusta in en daljinec gratis, tako da naju bodo stala 1090 €.
Sedaj sva pa še pred eno dilemo, kje naročit stranska vhodna vrata, saj se nama zdijo ta, ki jih proizvajalci ponujajo v svojih katalogih predraga, (tisti uvozniki, prodajalci garažnih vrat).Res da so identični izgled kot garažna, samo cena je malo visoka.
Kje ste kupovali in za kakšno ceno?
Hvala lepa.
hehe, tale daljinec gratis, je ze stalen nateg ratal :lol: :lol:

dons ima vsak motor ze 2 daljinca in oba placate, samo trgovc vam rece, da vam da enga gratis :wink:
Andry Andro Napisal:Js bi vam zrihtal vrata NOVOFERM ISO45, najbolj izolacijska vrata v Evropi za 1550 € v beli barvi.

kako je pa z tesnili????? polnilo je že lahko izolativno, čeprov teško verjamem da je 45mm tako izolativno, sam kaj ti pomaga če vrata ne tesnijo.
a mi lahko kdo pove, ali so te cene ki jih podajate tukaj gor z vodili in motorjem ter montazo ali brez?

Skok na forum:

Zadnje novice