Gradnja in obnova > Stavbno pohištvo
Katera garažna vrata

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Katera garažna vrata
Privoscim in priporočim jih vsem, ker delajo. In očitno se 10k drugim. Žrlo bi me, če ne bi
Hmmm, tvoje poznavanje garažnih vrat je zreducirano na dva kratni pritisk na daljinca dnevno (če je treba večkrat, je že panika in klicanje monterja).
Z buljenjem vedno enih in istih vrat, so tvoje izkušnje z njimi manjšega ranga, kot je zaokrožitvena napaka števila vgrajenih vrat v okoliških vaseh. Da jih slučajno ne preštejemo še malo naokrog.

Kaj te torej dela strokovnjaka, da tako vehementno trdiš, kar trdiš? Vgrajenih je namreč malo več vrat kot tvoja in tistega, ki mu jih priporočaš?
Me res zanima. Statistični vzorec na podlagi enega kosa?
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400 ni dovolj!!!!
Vprašanje je vedno: kake so izkušnje?
Moj odgo or tudi: moje izkušnje in na podlagi njih - da priporočam, ne ne priporočam.

Lahko pa bi statistiko naredili, zakaj ne. Na forumu je dovoljsen vzorec uporabnikov recimo mkl vrat. Da zraven vržemo se kako spremenljivko poleg materiala - zadovoljni z montažo in odnosom, ter končno ceno. Lahko k temu dodamo še primerjavo koliko ljudi je z nečim zadovoljnih glede na to koliko se ponavadi ljudje oglašajo v vezi z nekim izdelkom (ponavadi grajajo ali hvalijo) in tega je kolikor hočeš...

Ampak na koncu dneva, jaz jih vsaj dvakrat na dan odprem, ti pa se to ne, pa se moraš vedno oglasiti, ko jihnekdo omeni.
Ahhh. Ok.
Jaz pravim, da je argument cena.
To da delajo 5 let in da se ti prodajalec nasmehne, ko ti spuli jurja, dva, tri iz žepa, nudi v enaki meri tudi konkurenca.

Po cenah pa se razlikujejo.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400 ni dovolj!!!!
vćeraj so mi zmontirali vrata hanus,moram reči da so prišli toćno na datum.z montažo in montažerji sem zadovoljen tako da čista petka.
        Zdravo, mi lahko malo pomagate. Katera vrata vzamejo najmanj višine in koliko je to. Odprtino imam namreč samo 1970x2500...
Gledam katalog od Hormanna in je RM +115 (ker moram vrata montirati na preklado, oz pod njo) LDH pa je še malo nižje a ne piše koliko?
Na firmi imamo 6 vrat KIP KOP, sam doma uporabljam tudi njihova sekcijska, tast ima njihova rolo, vsi smo uporabniki že več kot 5 let, zadeva odlična! Imeli smo eno reklamacijo katero so nam v nekaj dnevih odpravili. Res pa je da vrata redno servisiramo. Iz naše strani priporočam nakup...
Sicer pa njihovi kupci tukaj povedo : https://www.google.com/search?q=kip+kop&...0f734d25,1,,,

Na firmi imamo 6 vrat KIP KOP, sam doma uporabljam tudi njihova sekcijska, tast ima njihova rolo, vsi smo uporabniki že več kot 5 let, zadeva odlična! Imeli smo eno reklamacijo katero so nam v nekaj dnevih odpravili. Res pa je da vrata redno servisiramo. Iz naše strani priporočam nakup...
Sicer pa njihovi kupci tukaj povedo : https://www.google.com/search?q=kip+kop&...0f734d25,1,,,

Nekdo, ki se na forum registrira zgolj zaradi reklame že ni kredibilen. Upam, da to veš.
Živjo,

Je bilo že debata o tem, ampak vseeno sprašujem. Koga priporočate za garažna vrata?
Potreboval bi ena dvižna in ena dvokrilna.

Hvala za komentarje.
Pozna kdo garažna vrata Wisniowski? To so poljska z MOTO 600 pogonom. Pozna kdo? Kvaliteta?
Ali pa Alutech vrata z pogonom alutech 800N. Alutech je 500€ cenejši od Wisniowski, Hormann pa debelega jurja dražji.

Pozna kdo opcijo da se vodila vrat montirajo po špirovcih pod kotom 35°? večina ima to možnost, ampak so potem to že industrijska vrata, ki pa imajo manj garancije, večjo ceno in pa vzorec ni enak kot na "domačih" opcijah. (rabim pa 2x zunaj enaka vrata)
Iz izkušenj, glede cene, montaže in uporabe: katerega proizvajalca sekcijskih garažnih vrat priporočate? Ker bom imel osebni prehod, sem zreduciral na Hormann, MKL in (pogojno) Ryterna. Ostali imajo prehode ki niso na tehničnem nivoju. Itak je Hormann najdražji, MKL precej cenejši - 35% (in hitrejši z dobavo). Tretjega še čakam na izmero oz. ponudbo. Čist objektivno, brez reklam, kaj menite? Je Hormann toliko boljši?
Hvala za mnenja.
Živjo,
da ne odpiram nove teme...
Zanima me kakšna je kaj izolativnost Rolo garažnih vrat, oz. kateri proizvajalec ima najboljšo izolativnost?

Pozdrav, Butale
Kdor ne vpraša ne izve.
Hörmann ima neke bolj izolativne
https://hormann.si/sekcijska-garazna-vra...hermo.aspx

Verjetno so OK, je pa še vedno sistemski problem, ker so v sendvič pločevini in nastopajo toplotni mostovi na pregibih.

Skok na forum:

Zadnje novice