Opremljanje doma > Pohištvo
pohištvo Izi mobili

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pohištvo Izi mobili
kojot ne bom o imenih ampak ni ta. Zakaj pa?
Sam sem pa zelo zadovoljen z njimi...

Naročil komplet spalnico in sem zadovoljen z vsem kar so mi pripeljali in zmontirali (vključno z merilcem Smile ). Res je da so tudi stene zelo ravne in niso imeli še s tem težav, omara do stropa je na vseh straneh popolnoma točna in ni nobene reže ali karkoli...

Lahko pa da sem imel srečo :lol:
jest sm dobu ful dobro previjalko iz iverala in abs robovi za 350 €
vodila so tandem od bluma s tihim zapiranjem, gor paše blazina 80 cm široka, zraven pa je še 20 cm za drobnarije, robčki in kremice

to mi je naredu en mizar tam okrog cerkelj
Sem naročil spalnico pri izi mobili v Mariboru, pa je bila zadeva korektno speljana s strani prodajalke (vsi pozdravi prijaznosti) kot tudi monterjev.
Spalnica je bila res nijanso dražja, kot spalnice "po tekočem traku", vendar je treba vedet, da je to pohištvo po meri.

glede prispevka m&s pa samo, da bi bilo treba potipat tudi zidarje, "malarje" in še koga, da bi bilo vse idealno. Pa mogoče pristavit "vaservago" na tla in zide pa da vidimo kakšna polomija bo nastala!!??!!

Lp

Rok
mi pa kolikor smo gledali po trgovinah in internetu je vse en šrot. :? plastične previjalne mize ali pa hrbet iz nekega tankega lesa, ki se takoj kaj uniči. najboljše je pri kakšnem mizarstvu, ker ti res najbolj kvalitetno naredijo. mi smo naprimer kupili previjalno mizo - predalnik sraka, ki je narejeno pri mizarstvu vraničar tako da je vse ročno izdelano. imamo jo že več kot 5 let in je res super. dala je čez 2 otroka in je kot nova. 3 je na poti in zgornji previjalni del samo nataknem nazaj in spet je v igri. pa še akcije imajo na vsake tolko časa, splača se pogledat 8) https://previjalna-miza.si/nakup_previja...ize_sraka/
Moram pokomentirat!
Se nisi mogla nekoliko bolj "potrudit"?

Malce bolj subtilno, prikrito, ne v nebo vpijoče :wink:

P.S. Upam, da nisi zaposlena v marketingu 8)

Skok na forum:

Zadnje novice

Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
30.06.2020 ob 18:59:11
Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
Vse več ljudi se odloča, da bo prostore ogrevalo s talnim gretjem. Prednosti, ki jih prinaša ta vrsta ogrevanja, so... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »