Pralni stroj pušča - Print verzija
PodSvojoStreho.net
Pralni stroj pušča - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Opremljanje doma (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Bela tehnika (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Tema: Pralni stroj pušča (/showthread.php?tid=78084)

Pralni stroj pušča - tomaz28 - 20.5.2020

Pozdravljeni,

včeraj sem priključil čisto novi pralni stroj Gorenje (ws168lnst). Nato sem vklopil priporočeno čiščenje bobna (90 stopinj). Po približno dveh urah je pod strojem na levi strani začela odtekati voda. Cevi za odvod in dovod vode sta popolnoma suhi. Kaj bi bil lahko razlog za to?

RE: Pralni stroj pušča - strom - 20.5.2020

Mogoče je nekje v notranjosti cev slabo pričvrščena ali kakšno tesnilo priščipnjeno.
Pokliči serviserja.
So zelo ažurni.

RE: Pralni stroj pušča - fantasy1 - 20.5.2020

A si dal prašek v boben med čiščenjem stroja.In se je mogoče polno pene ustvarlo.In jo metal iz predala...in se zdej pene stopile in je mokro pod strojem.A si probal dat normalno prat z perilom?In kaj se je takrat zgdilo?Al ti je voda pritekla takoj ob zagonu stroja ko si dal na čiščenje?

RE: Pralni stroj pušča - tomaz28 - 20.5.2020

Nisem dal nobenega praška, samo na funkcijo bombaž (90), brez centrifuge. Vodo je normalno dovajalo in vmes očitno tudi odvajalo. Potem sem šel pa čisto naključno pogledati in je bilo se mokro. Pralni stroj sem samo še izključil. Ko sem pospravil, sem ga spet prižgal, je najprej lepo spraznil vodo, nato začel dozirati novo... malenkost kasneje je pa začela 'padati' voda iz njega na mestu, kjer sem ga že prej opisal. In sem ga spet samo izklopil. S cunjami pa še nisem poskusil.

RE: Pralni stroj pušča - fantasy1 - 20.5.2020

Pol možno,da ni v stroju cevka dobro pripeta.In ti zato voda pušča...Nimaš druge,kot da pokličeš servis in da pridejo.Itak maš nov stroj v garanciji.Sam ne smeš odpirat in gledat noter.Naj pridejo in ti zrihtajo.

Drgač,pa poznam par ljudi,k imajo ta model.Zelo zadovoljni vsi brez pripomb.Tud sodelavc ga je kupil.Imajo 6 članov.Stroj pere skor vsak dan brez napak.Tako,da mislim,da pr tebi ne more bit kaj velikega.Kot,da je z eno cevko problem.

RE: Pralni stroj pušča - fantasy1 - 25.5.2020

In kako si zrihtal z strojem?

Zadnje novice

Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
30.06.2020 ob 18:59:11
Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
Vse več ljudi se odloča, da bo prostore ogrevalo s talnim gretjem. Prednosti, ki jih prinaša ta vrsta ogrevanja, so... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »