Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija
PodSvojoStreho.net
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Splošno (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Mnenja in predlogi (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Tema: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) (/showthread.php?tid=1536)

- neika - 2.1.2009

tomice, jaz nimam problemov!

- tomice - 2.1.2009

neika Napisal:tomice, jaz nimam problemov!

Potem pa ne vem, kaj bi bilo krivo. Druge strani mi delajo b.p.

- eclipse - 2.1.2009

tomice Napisal:
neika Napisal:tomice, jaz nimam problemov!

Potem pa ne vem, kaj bi bilo krivo. Druge strani mi delajo b.p.

Občasno enak problem!

- ElBarto - 3.1.2009

tomice Napisal:Ima še kdo drug težave s hitrostjo delovanja spletne strani Podsvojostreho.net?
Meni deluje "večinoma" blazno počasi ali pa sploh ne prikaže vsebine, ampak samo ozadje. Potem moram pa 27-krat pritisnit Refresh ali pa celo zapreti explorer, ker čisto zablokira. Tako kot mi je pravkar, ko sem dal Pošlji. Na srečo sem prej skopiral besedilo.
In potem da vse objave o zadnjega obiska na "0".

Zoprno! :x
se pridružujem zgoraj napisanemu, že pol leta to dela..

- tomice - 3.1.2009

ElBarto Napisal:
tomice Napisal:Ima še kdo drug težave s hitrostjo delovanja spletne strani Podsvojostreho.net?
Meni deluje "večinoma" blazno počasi ali pa sploh ne prikaže vsebine, ampak samo ozadje. Potem moram pa 27-krat pritisnit Refresh ali pa celo zapreti explorer, ker čisto zablokira. Tako kot mi je pravkar, ko sem dal Pošlji. Na srečo sem prej skopiral besedilo.
In potem da vse objave o zadnjega obiska na "0".

Zoprno! :x
se pridružujem zgoraj napisanemu, že pol leta to dela..

Ja, res je. Nekje od takrat, ko je stran preseljena na nov strežnik. Prej nisem imel teh težav.

- strupko - 3.1.2009

Tomice, meni tudi dela isto.

- Fery - 3.1.2009

Mene pa izredno moti dokaj neuporaben iskalnik. Napišite npr. talno gretje in si poglejte najdene strani. Človek bi na prvih mestih pričakoval vsaj odgovore, ki imajo v naslovu iskano frazo, tako pa najdeš prispevke kot so: mikrovalovna pečica, zimsko osončenje parcele... Skratka vse drugo. Vem, da je to večji problem, vendar bi vseeno poskušali rešiti to. Sam sicer rešujem problem tako, da iščem preko googla, vendar to ni to.

- jetka - 3.1.2009

men pa bl k ne dela zadeva..oz. sploh ne vem kaj ne dela...tale iskalnik tut najde zadeve ...pač najde besede iz prešnega primera...tako talno kot gretje...zato se pol tut mikrovalovka pokaže...

- Nebomgabiksal - 5.1.2009

Pri spletnikih bi bilo dobro, če bi namesto datuma/ure zadnje objave to hkrati upoštevalo tudi komentar... Oziroma kako spremljati nove komentarje na spletnikih - ker tam tudi ne dela spremljaj objave :? Še za svojega moram pregledati vse objave, če je kdo kaj pokomentiral.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - ttomi73 - 25.1.2009

Nekaj opazk na uporabnost novega dizajna:

- shadow za gumbe ki niso boldani ni primeren ker so težko berljivi in opazni, s to funkcijo dobimo blur kar pomeni da potrebujemo korekcijska očala
- tako so funkcijske tipke neopazne in praviloma za boljšo preglednost, berljivost bi morale biti le te opazne enako kot naslov teme (ne v tem primeru)
- naslov teme je pretemen in ni opazen na temni podlagi
- črte med odgovori so pretemne in predebele
- fino bi bilo da vsak napiše v profil od kod je za boljšo orientacijo pri odgovorih
- manjka rubrika "Mojstri - svetovanje in storitve"
- in tistih stvari ki ne delajo se praviloma ne daje kot funkcije na slpet ali poimenovati "v delu", "v prihodnje",...

Tadej, fino bi bilo da popraviš kaj za boljšo preglednost in berljivost. Vem da si ustvarjal tole dolgo časa in si se navadil na vizualnost ampak prejšnji dizajn je bil veliko boljši in preglednejši za uporabnika.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Furbo - 25.1.2009

ttomi73 Napisal:Vem da si ustvarjal tole dolgo časa in si se navadil na vizualnost ampak prejšnji dizajn je bil veliko boljši in preglednejši za uporabnika.

Tako je.
Ni mi jasno zakaj vsi slovenski forumi težijo k nekim 'izboljšavam' ves čas. To je tako nekako kot bi časopisi menjali kompletno postavitev vsako leto.

Prej si lepo videl zadnje objave, vse pregledno, zdaj je pa to kr neki v enih mizarskih barvah.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Tadej - 25.1.2009

Hvala za komentarje, kar še, prosim, vse vzamem resno v razmislek.

lp, Tadej

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Zaspanc - 25.1.2009

Tudi tale sredinska poravnava ni najbolj posrečena.
Moti preglednost.
Vsaj tistih, ki ne pišemo vse v eno vrsto...

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - ursYY - 25.1.2009

meni je bila prejšna oblika dosti boljša, sem se bolje znašla, dajte jo nazaj... :evil:

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - pasivniTomaz - 25.1.2009

ursYY Napisal:meni je bila prejšna oblika dosti boljša, sem se bolje znašla, dajte jo nazaj... :evil:
Se strinjam!
Dvomim, da jo bodo dali nazaj a upam, da je ta boljša, ko se navadiš

p.s. lahko bi dodali še kakšne smeškote - strokovne (npr. treskanje z glavo v zid?)

Zadnje novice

Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
02.06.2021 ob 13:07:02
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »