Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija
PodSvojoStreho.net
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Splošno (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Mnenja in predlogi (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Tema: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) (/showthread.php?tid=1536)

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - JaBK - 2.7.2019

Nič ne. To namiguje na to, da kdo kaj pogleda sem, pa ne. Evo, tu je:
https://www.podsvojostreho.net/forum/showthread.php?tid=75833&page=2

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - goldhorn - 2.7.2019

Tole s temi reklamnimi pasicami med komentarji je živa katastrofa!

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - popson31 - 2.7.2019

Enostavno je treba nesodelovat v raznih temah, ki so v casu stare verzije foruma bile najbolj aktivne. Upam, da se kdo opogumi in naredi konkurencen forum, ker timing je pravi. Lastniki tega foruma pa najboljse, da ga kar ukinejo, ker s tem, da so dali v uporabo aplikacijo, katera je v beta verziji, so si naredili samo blamazo.

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - darkside - 2.7.2019

popson kar piši mi na zs Wink konkurenčen forum je že online.

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - firefly - 2.7.2019

In kaj ti bo tak "konkurencen" forum? Kdo ga bo nasel? Kdo obiskal? Tudi ce se vsi "svetovalci" premaknemo.... bomo kaj? Debatiral med sabo ktera TC je najboljs? Ce nimas namena investirat vsaj 50k+ takoj v startu v forum... potem "gremo" lahko tud na strojnistvo. Ali medovernet. Alter? Ali karkoli druzga.

Ta forum ima (je imel) ogromno bazo preko katere so prihajali novi in novi z dodatnimi vprasanji (in vecina samo z anonimnimi ogledi).
Forum lahko vsak "naredi". Ampak narest en TAK forum.... po moje nikoli vec. Preziveta oblika. You tube, facebook, in novejse (instant) oblike objavljanja pritegnejo "mladino". Kar je skoda. Vsaj zame.

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Popravila na domu - 2.7.2019

(2.7.2019 ob 18:02)darkside Napisal: popson kar piši mi na zs Wink konkurenčen forum je že online.

Tole v takšni obliki je resnično uporabno le za tiste uporabnike, ki imajo presežke časa. In nove uporabnike, ki ne vedo, da je bila prejšnja verzija foruma proti tej sramoti več kot odlična z vidika dostopa in praktične uporabnosti.

Nekako sklepam, da se je lastnik s to potezo odločil odgnati stalne uporabnike in "suhoparne" svetovalce z veliko izkušnjami in narediti forum po vzoru "rumenega tiska", kjer bodo rating obiska zagotavljali (kot sem zadnjič prebral odlično oznako) "nedonošenčki", ki s svojimi sejemsko-branjevskimi domislicami brez vsakršne uporabne vsebine, vzbujajo zanimanje za obisk le zato, da bi ostali uporabniki, ki jih vsebina ne zanima klikali in se naslajali nad tem, kako bo kdo koga bolje "đebnil" - in ne zato, ker bi si lahko s tem "đebanjem" kakor koli ppomagali na kakršen koli način. Razen za širjenje primitivizma na še enem od bivših dobrih forumov.

Zato, @darkside, prosim za link do novega foruma, lahko tudi na ZS. Da  vidim, ali pes taco moli v pravo smer. Kajti tu je, poleg tega, da je zasral zelo lep travnik, s stališča praktične uporabnosti ne moli več nikamor.

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - darkside - 2.7.2019

@firefly definitivno se strinjam. da bi želel konkurirati PSS je dolga pot. a nikoli ne veš. samo pomisli koliko mojstrov je ta forum že zapustilo zaradi osebja? in ja, baza podatkov, ki jo ta forum že ima je zlata jama.
koliko uporabnikov je sedaj izgubilo podatke ker linki ne delujejo več? imel sem vsaj 100 shranjenih tem (reciva vsaj 150) in sedaj nimam niti ene več zaradi netestirane zadeve. forum ima manj možnosti kot je imel prej.
in poglejva sploh sedaj čas po posodobitvi - katera tema je najbolj dejavna? točno ta, objav je veliko manj kot je bilo prej. ne rečem, da mora osebje upoštevati še tako butasto idejo ki jo dobi kateri od uporabnikov. bi pa vsaj se lahko oglasili in omenili kaj, ali pa vsaj sedaj po posodobitvi glavne zadeve čimprej uredili.

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Johan_R - 2.7.2019

Pa piz... a Indijci v Indiji urejajo ta forum ali kaj??? A ne razumejo slovensko??? Daj že posodobi to sranje ali pa vrni staro formo in arhive gor.

Kje je gumb za skok na zadnje (neprebrane) objave??? Pa mater keri šalabajzerji, a vas ni nič sram???

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Mr_Fizl - 3.7.2019

Ta oblika foruma je res poraz na celi črti, upam da se to popegla. Predvsem pa pogrešam gumb za zadnje neprebrane objave.

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - firefly - 3.7.2019

Ovestilo za piskotke vse stalno ven skace?

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - csamo001 - 4.7.2019

Malo bil odsoten, malo me je odvrnil nov izgled foruma. Sem si zdaj vzel pa rminut za pregled tega čuda, pa je res porazno.

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - hisamiha - 4.7.2019

Najbolj pogrešam seznam neprebranih objav urejeno po datumu in uri objave. Za redno pregledovanje zanimivosti je to edini logični način.

Če se da to vključiti nazaj.

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - papez46 - 5.7.2019

Huh 
K  A  T  A  S  T  R  O  F  A ???????????

Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - valhalla - 5.7.2019

Veliko sem se naučil na tem forumu, zato hvala. Prenova foruma je slaba, to v biti sploh ni forum, uporabljene niso osnovne funkcije modernega foruma, za raziskovanje pa v tem svetu ni časa. Občasno še preverim, če ste kaj izboljšali, normalizirali forum, do takrat pa, lep pozdrav ali pa adijo.

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - miro2x - 7.7.2019

Mi lahko kdo pojasni , zakaj Tapatalk in ta forum po novem ne komunicirata več?

Zadnje novice

Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
02.06.2021 ob 13:07:02
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »