Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija
PodSvojoStreho.net
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Splošno (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Mnenja in predlogi (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Tema: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) (/showthread.php?tid=1536)

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - popson31 - 30.6.2019

(29.6.2019 ob 20:47)JaBK Napisal:
(29.6.2019 ob 12:45)popson31 Napisal: Ma daj se vedno se ne morem prijavit s svojim starim racunom. Kljub par poslanim mailom, nobenega odziva oz pojasnila kaj, kako in zakaj. Sicer pa vidim, da noben od moderatorjev oz administratorjev se ne odziva na zapise tukaj na forumu. Kot je nekdo napisal, pocakali bodo, da se zacetno stanje malo umiri in se folk kao navadi, pa je to to. Bedarija totalna. Naredili ste dobesedno en kurac od foruma.

Ne spomnim se točno kako je bil tvoj nick. Mene zdaj pusti prijaviti, če dosledno upoštevam male in velike črke. Torej prijaviti se moram z "JaBK". Če odtipkam "jabk", ne prime. Prej je bilo vseeno...

Isto kot zdaj, s to razliko, da je P bil z veliko.. zdaj pa me s starim mailom in starim nickom sploh ne pusti skozi..vsakic napisa napacno uporabnisko ime ali napacno geslo..sem geslo celo ponastavil pa nic. Sem pa se prej prijavil samo prvic, potem si je tel zapomnil geslo in ga avtomatsko vnesel..skratka brezveze res..

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - sassapo - 1.7.2019

Še en dokaz, da novo ni vedno boljše. Je lahko celo veliko slabše.
Kaj ti rabijo reklame, če jih nihče ne vidi... 
Novi forum je že na prvi pogled izgubil vsaj 1/3 obiskovalcev Huh

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Popravila na domu - 1.7.2019

Matram se in matram ugotoviti kaj za vraga so hoteli lastniki foruma narediti s tem relativno neuporabnim, nepreizkušenim in slabo premišljenim izdelkom.

Razen če jim ni spodletelo po sistemu fotke v priponki. Ker bi bil to edini , vsaj pogojno opravičljiv razlog.

Glede na večino komentarjev bi morali hitro - odmahprectakoj - vrniti vsaj del starega vmesnika z aktualnimi temami.

Pa niso. Zato mi na misel ne pride nič drugega, kot (Štajerci naj mi oprostijo): "GOTOF JE".

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - JaBK - 1.7.2019

Glede na to, da tole res ne dela, kot bi moglo, bi najbrž res bilo vsaj začasno starega nazaj dati (ki tudi ni bil brez felerjev, bodimo pošteni, in je rabil en upgrade) pa temeljito novega stestirati in upoštevati v čimvečji meri predloge uporabnikov, ki se kar naprej ponavljajo, pa potem nazaj dati. Je napisal urednik, da med testom niso zaznali nobenih težav. Če so ga testirali toliko kot sem ga v teh dneh jaz, povsem verjamem... če ga ne uporabljaš, je vsak dober.

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Beri - 1.7.2019

Če želite odgnati forumovce,ostanite na tem sistemu,jebo vas tak forum.

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - darkside - 1.7.2019

adminom itak dol visi. ta cirilica se sploh ne briše in nič. upam da se zavedajo kako slabo bo na rangiranje v googlu vplivalo zaradi podvojenih tem. in kako bo neveščim uporabnikom ko bodo obiskovali forum in bodo odprli googlov link na temo s starim linkom.

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - popson31 - 1.7.2019

Lastniku oz lastnikom foruma dol visi za nasa mnenja o tej novi verziji foruma. Njim so vazni Telmos, Tehrol, Nepremicnine.net itd, od katerih dobijo €, pa ce nam pase ali ne. Staro verzijo lahko kar pozabimo, v teh nekaj dneh od kar je nova zunaj, se niti enkrat ni oglasil noben od “glavnih”, da bi karkoli pojasnil. Niti na emaile se ne odzivajo. Jebes taki forum res.

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - xtron - 1.7.2019

Tole je katastrofa od katastrofe.......ko bo konkurenčni forum zalaufal....bodo hitro menjali...

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - darkside - 1.7.2019

vem, da sem se na tem forumu nekaj ponujal da bi ga prevzel in posodobil. nihče me ni nikoli kontaktiral. konkurenčni forum je pa tako - kako bi strokovnjake s tega prestavil tja in kako pridobil uporabnike glede na to da še ni nič.

forum naredim takoj, stran že itak imam z blogom kjer opisujem kako poteka gradnja (trenutno pridobitev papirjev) tako da dodajanje foruma ne bi bil problem.

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - simek - 1.7.2019

Boljšega "trenutka" za izvedbo ideje, si ne moreš želet!

Alfa samec (podsvojostreho) je bolan, zavlekel se je v "kot", nasvetov ne upošteva!
Priložnost za mlado energično kri!

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - pentax - 1.7.2019

Da ni nobenega odziva, niti komentarja je pa res čudno in obenem sramotno. Vsem forumom je v interesu ustreči željam in izboljšati uporabniško izkušnjo, tole je pa največji kiks in sramota glede komunikacije z uporabniki od vseh forumov,k sem jih kdarkoli redno obiskoval (10+).

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - popson31 - 1.7.2019

@darkside pogumno, lahko si preprican, da v tem trenutku bi se kar nekaj uporabnikov tega foruma z veseljem “preselilo” na nov forum.

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - vofra - 2.7.2019

+ 1 cimprej

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - darkside - 2.7.2019

Forum odprt. Danes pridejo malenkosti kot so dodajanje kategorij ipd. Tako da vec na zs da ne bo kaksen ban

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - pentax - 2.7.2019

Modi imajo čas za brisanje sporočil, da bi se pa kaj uredilo ali pa vsaj javilo pa nimajo časa...en post so mi zbrisali ko sem omenil, da lastniki verjetno ne vedo kaj se sploh dogaja tu gor...če koga moti to, kar sem napisal me lahko tudi banate..če že pade ban, pa prosim za trajni ban in odstranitev vseh postov.

Zadnje novice

Predstavljamo vse montažne hiše na slovenskem trgu
08.06.2021 ob 07:28:05
Predstavljamo vse montažne hiše na slovenskem trgu
Odločitev za nov dom je ena najpomembnejših v življenju. Zato je potrebno, da izberemo dobro in kakovostno hišo, ki nam bo... Beri dalje »
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
02.06.2021 ob 13:07:02
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »