Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija
PodSvojoStreho.net
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Splošno (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Mnenja in predlogi (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Tema: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) (/showthread.php?tid=1536)

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - simek - 28.6.2019

(28.6.2019 ob 22:24)steklenicka Napisal: In, kaj je bilo tako hudo pri starem forumu, da je bil potreben obnove oz. čisto nov izgled foruma? A se pri tastarem forumu ni dalo skodirat reklam po vsakem tretjem sporočilu al kaj?

A ne bi bilo bolje, če bi se tastar forum vsake toliko časa malo po malo nadgrajeval, z novimi funkcijami? Zakaj vse na novo, nepregledno, ...?

In čemu 2 funkciji za odgovor?

Sicer pa, a ste sploh stestiral nov forum na vseh napravah in sistemih, preden se je dal ta polizdelek v uporabo?

LP, steklenička

Stestirali polizdelek??????????????????
Pa saj se šališ! Tole še POGLEDAL nihče ni, kaj šele stestiral!

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Fantocci - 29.6.2019

Se da to odstranit? Brezveze krade prostor.
Uporabniški vmesnik je groza; naj tisti, ki ga branijo povejo, v čem je boljši.

(29.6.2019 ob 08:20)Fantocci Napisal: Se da to odstranit? Brezveze krade prostor.

Uporabniški vmesnik je groza; naj tisti, ki ga branijo povejo, v čem je boljši.
Ko pošlješ objavo, te flikne na prvo stran, namesto na trenutno... pa takih pizdarij je še milijon, kdo bi to vse našteval? Pogreb.

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - susa - 29.6.2019

ta forum je sedaj nepregleden,
stari je bil ok.
Forumi, strojništvo, traktor forum so sedaj eno stoletje pred vami glede preglednosti itd..
l.p.

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - popson31 - 29.6.2019

Ma daj se vedno se ne morem prijavit s svojim starim racunom. Kljub par poslanim mailom, nobenega odziva oz pojasnila kaj, kako in zakaj. Sicer pa vidim, da noben od moderatorjev oz administratorjev se ne odziva na zapise tukaj na forumu. Kot je nekdo napisal, pocakali bodo, da se zacetno stanje malo umiri in se folk kao navadi, pa je to to. Bedarija totalna. Naredili ste dobesedno en kurac od foruma.

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - zidarskiamater - 29.6.2019

A ste z prenovo prekinili sodelovanje z Tapatalk aplikacijo? Namreč ne deluje več.

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - JaBK - 29.6.2019

(29.6.2019 ob 12:45)popson31 Napisal: Ma daj se vedno se ne morem prijavit s svojim starim racunom. Kljub par poslanim mailom, nobenega odziva oz pojasnila kaj, kako in zakaj. Sicer pa vidim, da noben od moderatorjev oz administratorjev se ne odziva na zapise tukaj na forumu. Kot je nekdo napisal, pocakali bodo, da se zacetno stanje malo umiri in se folk kao navadi, pa je to to. Bedarija totalna. Naredili ste dobesedno en kurac od foruma.

Ne spomnim se točno kako je bil tvoj nick. Mene zdaj pusti prijaviti, če dosledno upoštevam male in velike črke. Torej prijaviti se moram z "JaBK". Če odtipkam "jabk", ne prime. Prej je bilo vseeno...

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - grega09 - 29.6.2019

Eh, pač nekaj novega. Ne razumem, kako vas nekatere (tudi) samograditelje en forum tako vrže iz tira...  Big Grin

[Slika: ui_change.png]

Big Grin

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - susa - 29.6.2019

Ni problem, da bi nas iz tira vrglo. Časa je škoda. Prej si v trenutku preletel vse nove objave. Jaz bom verjetno sedaj raje pred tv.

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - BojanF - 30.6.2019

Na prejšnjem forumu je bila v uporabniškem profilu povezava, ki je pokazala vse teme, na katere je uporabnik kdaj kaj odgovoril, sortirane po datumu zadnje objave v temi od kateregakoli uporabnika, prav tako so bile jasno označene teme, v katerih so bili objavljeni novi prispevki od takrat, ko sem temo nazadnjič odprl. Z uporabo tega seznama sem zlahka sledil temam, v katerih sem že kaj napisal.

Podobna povezava je tudi v uporabniškem profilu na novem forumu, vendar je neuporabna. Pokaže namreč zadetke v obliki posameznih objav, ne celotnih tem, in zadetki so sortirani po datumu objave posameznega prispevka, ne po datumu zadnje objave v temi. Tako iz zadetkov iskanja ni razvidno, v katerih temah so novi prispevki drugih uporabnikov.

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Hanzi - 30.6.2019

Dokler ne bo gumba za neodgovorjene teme oziroma aktivne od prejšnje obiska se mi ne ljubi brskat.
Na lep nacin ste se znebili nekaj nabijalcev objav.
Pa.lrostor za zs bi tudi lahko povečal. Jaz ima poln predal

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Homer - 30.6.2019

Meni v Chrome dela....
Različica 75.0.3770.100

(28.6.2019 ob 22:33)javr Napisal: 1. iz Google Chrome se ne da prijaviti; lahko pod up.ime vpišem sefvgkdfvur in pod geslo 9zt8q38q, pa gumb Prijava ostane nem; prijava deluje z Mozilla Firefox;
2. ni RSS.
Meni v Chrome dela!
Različica 75.0.3770.100

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - pentax - 30.6.2019

Ja, ta prenova je kr neki da po tednu dni niso odpravljene vsaj osnovne težave. Al ste testerje imeli smotane do daske, da niti osnovnih problemov niso ugotovili, al pa sploh testnega foruma niste imeli zastavljenega?! Prej bi rekel to drugo, glede na videno. Z nobenimi posodobitvami nimam nikoli nikjer težav ampak tole na PSS portalu naj bi bil korak naprej,  je pa nastalo precej neuporabno blato za katerega očitno nimate rešitve, drugače bi se kaj reševalo.

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - alenvprekršku - 30.6.2019

V kratkem, s to prenovo ste se ustrelili v koleno.

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - simek - 30.6.2019

Ustrelili v koleno?

Ha, ha, ha! Glede na število objav (razen v tej temi, jih praktično NI), bi jaz rekel, da so se ustrelili naravnost v SRCE! Ali pa vsaj blizu!

Tole je forumski samomor!
Dobra prva pomoč bi morda še lahko kaj storila in obdržala forum pri življenju ampak glede na odziv..... No ja, "bili živi, pa videli"!

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - KARMEN1 - 30.6.2019

To sedaj ni ničemur podobno!
Sploh se nisem mogla prijaviti, potem mi ne prikaže možnosti, da je prijava za vedno, tako da se prijavljam vsakokrat znova.
Ne vem, kje so razvidne neprebrane teme.........
V glavnem, eno navadno surovo skrapucalo, polno nekih reklam, da sploh ne vem, kaj berem!
Hvala lepa, verjetno bom kar odšla!

Zadnje novice

Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
02.06.2021 ob 13:07:02
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »