Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija
PodSvojoStreho.net
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Splošno (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Mnenja in predlogi (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Tema: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) (/showthread.php?tid=1536)

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Homer - 28.6.2019

Zasebna sporočila:
Opozorilo. Dosegli ste svoj limit privatnih sporočil.
Da boste lhko prejemali nova sporočila, boste morali zbrisati nekaj starih.

Zbrišem kakih 20% sporočil in izpraznim koš, opozorilo pa še vedno ostaja!

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Sirki - 28.6.2019

Prosim vrnite vsaj linke za teme zadnjih 24 ur, 1 tedna,... Tisto je bilo lepo pregledno, takoj si videl tekoče teme, ki so te zanimale.

Tole sedaj je pa še eden izmed številnih neuporabnih, nepreglednih forumov na spletu. Temu primeren bo tudi obisk, vsaj z moje strani.

In še ena pripomba, ko pošljem odgovor v temi, me potem preusmeri na prvo stran teme in ne na zadnji odgovor, kot je bilo to narejeno na starem forumu.

In še ena pripomba, ko pošljem odgovor v temi, me potem preusmeri na prvo stran teme in ne na zadnji odgovor, kot je bilo to narejeno na starem forumu.

In naslednja pripomba, ko pritisneš na gumb "Odgovori na objavo" očitno objavo celo pošlje, nimaš pa nobenega feedback-a, da je bila objava poslana in zato klikneš ponovno... Tako lahko isto objavo pošlješ žnjkrat.

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Fantocci - 28.6.2019

Kje je gumb za napredno iskanje? iščem po neki besedi pa mi vrže kot rezulat temo, ki ima 150 strani postov... Hočem rezultat v postu (vem, glup izraz ampak ne poznam slovenskega), ne v temi. To je prej delalo.
Pa še marsikaj drugega je prej delalo ali pa vsaj je bilo bolje. Dajte nam stari forum nazaj.

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - JaBK - 28.6.2019

Probi tole:
https://www.podsvojostreho.net/forum/search.php?search_id=timepost1

pa spodaj desno označi objave

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Fantocci - 28.6.2019

Hvala. Kje si pa našla napredno iskanje? Jaz sem našel samo osnovno.
Oh, če kaj sovražim, je iskanje starih-znanih stvari v novi verziji programa.... Zato si vedno zadnji inštaliram novi Word itd. Ne vidim smisla (sprememba zaradi spremembe) in mi je škoda časa za to. Ja, pa tudi ne da se mi.

P.s.
Kje pa je možnost, da ostaneš prijavljen? Vedno znova moram napisat geslo.

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - JaBK - 28.6.2019

prejšnji link med zaznamki je bil na tisti pogled "nove teme". To kar vsi jamrajo, da zdaj manjka. Tudi jaz, btw. In ker zdaj tega ni našel, me je vrgel na tale iskalnik. Sem en čas gruntala, kaj vsi tako jamrajo da je iskalnik zanič, potem sem šla pa res pogledati, da nikjer ni linka do naprednega iskanja (torej te strani). Kekci, res...

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Sebek - 28.6.2019

Hura uspelo se mi je prijavit.

Kaj naj rečem. Vsaka nova zadeva nam pač ni po godu dokler se je ne navadimo. Tako je tudi s to spremembo foruma. z vsakim dnem mi je bolj všeč. Ko bodo pošlihtali baze uporabnikov, torej ko se bodo lahko vsi stari uporabniki vrnili bo tudi forum živel dalje.

Reklame imam tako ali tako blokirane, tako da me ne motijo.

Moti me, da ko bi rad odprl neko temo z novimi objavami ni mogoče da se ti odpre prvi neprebran post. Ali pa jaz ne znam.

Potencial ima, samo finese mu še falijo.

Za vse pa tako ali tako nebo nikoli prav. Največji trenutni nasprotniki, bodo ob vnovični posodobitvi foruma čez par let, spet največji nasprotniki novega in zahtevali staro verzijo, torej to, ki je sedaj nova.

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - firefly - 28.6.2019

Torej je ZS predal enak oz se manjsi kot je bil prej? Je omejitev pri slikah tudi ostala katastrofalna?

Ce v tej dobi forum (ali pa bilokaj) ni narejen za uporabo na telefonu...

Pa ni problem v reklamah. Problem je v dizajnu. Zakaj moram imet zgornjo tret8no zaslona pokritega z logotipom in "prijava" mozicem? In ja, zakaj ne ostane prijavljen...

Btw zelo vsec mi je tudi odzivnost in sodelovanje "ekipe" ki to rihta. Nobenega komentarja, updejta, pojasnila... delajo mogoce samo 1 dan v tednu na tem? To bi marsikaj pojasnilo...

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Lust - 28.6.2019

To je vedno tako pri teh novotarijah...butnejo ven, pol.pa. ćakajo da se prah poleže in niko.u nièšta...
Zakaj moram tel leže obračat dq vidm celo stran? Zakaj!?

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Žerjavar - 28.6.2019

Mene moti:
1. Ponekod šibek kontrast črk in številk napram ozadju (se težko bere). Če ne bo spremembe, bom čuval svoje oči = ne bom več obiskovalec foruma.
2. Mešanje reklam in teksta foruma. Tu mislim, da bi za forum morala biti določena širina (več ali manj kot pol širine prostora ni bistvo), mora pa širina namenjena forumu biti od vrha do spodnjega roba brez kakršne koli reklame.
Se ne strinjam z možnostjo izklopa reklam, - prisotnost reklam je finančna osnova za obstoj foruma.

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - darkside - 28.6.2019

pa pri zsjih. ni več možnosti videti vseh hkrati. pač kot pogovor ali kako naj rečem.

če je to samo posodobitev platforme in ne menjava potem upam, da se avtor platforme zaveda kakšno sranje je sprogramiral.

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - simek - 28.6.2019

Vztrajnosti (beri trme), lastniku ne manjka!
Sem pogledal ostale teme (poleg predlogov) in naštel 3( z besedo) tri, objave v celem dnevu! Tu zraven štejem tudi objavo v cirilici! (Vprašanj je bilo celo malenkost več)!

Kaj pa vem no? Še kak dan, pa bo šel forum v "nepovrat"!

P.S. Če bi jaz oglaševal tule, bi zahteval denar nazaj!

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - darkside - 28.6.2019

še nekaj. en prispevek sem prijavil ker očitno se je pojavil spammer z rusije. stran je postala neodzivna. drsanje gor-dol normalno, kliknit nisi mogel nič.

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - steklenicka - 28.6.2019

In, kaj je bilo tako hudo pri starem forumu, da je bil potreben obnove oz. čisto nov izgled foruma? A se pri tastarem forumu ni dalo skodirat reklam po vsakem tretjem sporočilu al kaj?

A ne bi bilo bolje, če bi se tastar forum vsake toliko časa malo po malo nadgrajeval, z novimi funkcijami? Zakaj vse na novo, nepregledno, ...?

In čemu 2 funkciji za odgovor?

Sicer pa, a ste sploh stestiral nov forum na vseh napravah in sistemih, preden se je dal ta polizdelek v uporabo?

LP, steklenička

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - javr - 28.6.2019

1. iz Google Chrome se ne da prijaviti; lahko pod up.ime vpišem sefvgkdfvur in pod geslo 9zt8q38q, pa gumb Prijava ostane nem; prijava deluje z Mozilla Firefox;
2. ni RSS.

Zadnje novice

Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
02.06.2021 ob 13:07:02
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »