Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija
PodSvojoStreho.net
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Splošno (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Mnenja in predlogi (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Tema: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) (/showthread.php?tid=1536)

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - arbajter - 14.4.2019

Upam, da spiš, bo vsaj mir.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - cbbx - 14.4.2019

Dobro jutro. Mir je tako ali tako, je pa odvisen od percepcije ostalih, se bolj pa njihovih papagajstev. Zdaj pa zajtrk, dober tek in uspešen dan ti želim.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - arbajter - 14.4.2019

In kakšen je zajtrk? Proso?

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - novitu - 14.4.2019

Arbajter, dober si ti, da se ti da pregovarjat.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - cbbx - 14.4.2019

Arbajter: ampak res, da se ti da svinjat.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - bohinc - 14.4.2019

:?: Idea

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - javr - 15.4.2019

Citat:Preureditev foruma (predlogi dobrodosli)
na link imajo gumb "zahvali se", če ti prebrani prispevek koristi

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Fery - 15.4.2019

Ufff, močno uporabna funkcija.
Kaj ti to točno nuca?

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - javr - 15.4.2019

kopirano iz vira:
"S tem gumbom, ki se nahaja ob vsakem postu se nekomu, ki je za po vašem mnenju napisal koristen post zahvalimo. Zahvalimo se preprosto tako, da kliknemo na gumb. Če smo to naredili pomotoma, ali preuranjeno, lahko s ponovnim klikom zahvalo tudi odvzamemo.
Forum prikaže informacije o tem kdaj se je kdo komu zahvalil in jih tudi prikazuje. In to na več mestih:

-pri posameznem postu
Na ta način lahko kasneje ovrednotimo vsebino posta. Post, ki ima mnogo zahval prav gotovo vsebuje nekaj kar je ostalim koristno, torej je upoštevanja vreden.

-pri posamezniku
Tu se prikazuje informacija o tem kolikokrat je kdo prejel zahvalo. Če je ta številka velika, potem je jasno da so njegovi nasveti tehtni.
Tudi informacija o tem kolikokrat se je zahvalil je prisotna, pove pa, da je to človek, ki mu ni težko reči hvala.

Vse to pa pomeni, da je smiselno pogledati kako je post ocenjen, še posebej, če se gre za nasvet, ki ga imamo namen upoštevati. Z druge strani, pa je pametno razmišljati ali pišemo kar nekaj, samo zato, da pišemo, saj taki posti prav gotovo ne bodo dobili nogo zahval.

Bile so ideje, da bi uvedel tudi gumb "slab post". Tega nisem storil, ker menim, da mora biti forum prijazen do vseh, tudi tistih, ki pač samo nekaj napišejo."

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - darkside - 15.4.2019

samo nekaj glede ega "zahvali se" gumba.
dejansko sodeluješ na tem forumu ali si to samo videl? dejansko sem na enem forumu, ki ima to funkcijo. na začetku se jo je uporabljalo. sedaj pa niti ne več.
pa še nekaj - večina uporabnikov je to funkcijo uporabljala le za vzdrževanje števila prejetih-danih zahval.

sicer je pa manj vešči niti ne opazijo in napišejo novo objavo "hvala" kot pa stisnejo tisti gumb. ker niti ne vedo kaj pomeni. pa tudi ko vidiš da si kakšen ustvari nov profil samo za to da si tala zahvale se poraja resno vprašanje koliko je to sploh smiselno.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - mirator - 15.4.2019

Ko sem ugotovil, kdo je administrator, me je sodelovanje na tem forumu minilo. Volk lahko menja dlako, nravi pa ne. Žal sem eden tistih, ki smo imeli kratko in slabo izkušnjo s forumom Elektron.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Zaspanc - 15.4.2019

Kaj je že bilo z elektronom?
Sicer pa, sam se glih ne moreš skregat...

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - mirator - 15.4.2019

Brez veze, sploh ni prišlo do kreganja. Pa pustimo elektron tam, kjer je.

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - firefly - 25.6.2019

ni mi všeč. sploh. Ni opcije na stari pogled verjetno... Škoda. Skakanje reklame v glavo non stop... nadležno... preveč nadležno? zna bit...

RE: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - simek - 25.6.2019

Neumna in nepotrebna sprememba!
Tole se bo "poznalo" na obisku!
Kot bi rekel moj sine, TOTALEN SHIT, je tale nova stran!

P.S. Če ostane pri tem, bye, bye!

Zadnje novice

Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
02.06.2021 ob 13:07:02
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »