Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija
PodSvojoStreho.net
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Splošno (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Mnenja in predlogi (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Tema: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) (/showthread.php?tid=1536)

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Zaspanc - 3.10.2018

In ti izkušeni prav nič ne prispevaš k zmanjšanju te navlake, ki te tako neizmerno moti.
Prav nasprotno...

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - cbbx - 31.3.2019

Experienced: v večini se strinjam s tabo, forum je obup obupa. Določeni 'majstri' so kot papagaji, eno te isto ves čas. Človek bi pomislu, da so enostavno munjeni. Sama reklama, več ali manj. Potem pa še uporabniki, ki imajo izkušenj mesec ali dva in že vsi pametni pa je rezultat čista in popolna žaloigra. Ne mislim nič slabega, samo za uporabnike popoln polom. Tako da je branje tukaj zame postala večerna relaksacija in nič več. Zamera gor, zamera dol.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Tody - 31.3.2019

Bogi reveži, morate misliti z lastno glavo,... Skrajni čas za en referendum!

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - arbajter - 1.4.2019

No, sta že dva.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Sandi: - 10.4.2019

Forum odpremo, ker nas določena tematika zanima.
Nekateri so strokovni forum dojemajo kot socialno omrežje in teme delajo nepregledne brez dodane vrednosti.
Takšne uporabnike lahko dodamo med sovražnike, da vsaj ne vidimo njihove vsebine.
Alei je možno forum narediti tako, da v kolikor sovražnik objavi vsebino, se le ta ne bo videla kot nov neprebran prispevek?

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Fery - 10.4.2019

Na tem forumu ni možno nič.
Tako dosti prispevkov imaš, pa tega vseeno ne veš!? Hmmm, čudno.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Žerjavar - 10.4.2019

cbbx Napisal:Experienced: v večini se strinjam s tabo, forum je obup obupa.
Sem malo pogledal tvojih zadnjih 14 perispevkov, nobeden ni bil strokovni nasvet ali strokovno vprašanje.
Citat: Ko mački na rep stopiš za...ka. Stojim za napisanim.
Tvoje stopanje na rep je le kritiziranje človeka ali pa obup nad dogajanjem. Niti malo pozitivnega, veselja do življenja, dobrodelna pomoč drugemu, … Bi lahko bil prvi, ki bi imel nevidne prispevke.
Saj lahko malce zamjavkaš, če se ti zdi moja noga pretežka.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - SinAbi - 10.4.2019

Sandi: Napisal:Forum odpremo, ker nas določena tematika zanima.
Nekateri so strokovni forum dojemajo kot socialno omrežje in teme delajo nepregledne brez dodane vrednosti.
Takšne uporabnike lahko dodamo med sovražnike, da vsaj ne vidimo njihove vsebine.
Alei je možno forum narediti tako, da v kolikor sovražnik objavi vsebino, se le ta ne bo videla kot nov neprebran prispevek?

Kere fore!
Neko kao dodajanje nekoga med sovražnike, pa možnost nevidenja določenih prispevkov, pa take budalščine ...

Sicer se lahko tudi v "bedastih" komentarjih skriva kaj "strokovnega", če je kaj domine.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Fery - 10.4.2019

Nekateri ne premorejo sarkazm detektorja in ostalih filtrov, pa želijo, da jim mašinerija pri tem pomaga.
Kako to izpade se vidi pri brisanju prispevkov. Glupo, ker se ostalo ne navezuje na nič. Ponavadi visi nekje v zraku.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - cbbx - 13.4.2019

Žerjavar Napisal:
Citat: Ko mački na rep stopiš za...ka. Stojim za napisanim.
Tvoje stopanje na rep je le kritiziranje človeka ali pa obup nad dogajanjem. Niti malo pozitivnega, veselja do življenja, dobrodelna pomoč drugemu, … Bi lahko bil prvi, ki bi imel nevidne prispevke.
Saj lahko malce zamjavkaš, če se ti zdi moja noga pretežka.

Slednje sem jaz napisal? Tega se ne spomnim.

Drugače pa bravo, ni kaj reči imaš super dar opažanja! V mojih postih da ni strokovnosti? Normalno, saj se ne ukvarjam s tem in za razliko od nekaterih, ki že po mesecu, dveh mislijo da obvladajo, je meni jasno, da premalo vem, da bi kaj 'strokovnega' napisal. To sem že priznal in tebi na ljubo priznam še enkrat. Raje mi povej kaj sem falil z napisanim? Vse preveč je enih pocarskih nasvetov in papagajev. Pa lep dan ti želim.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Fery - 13.4.2019

Bk se nkul sam s sabo ne bode.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - arbajter - 13.4.2019

cbbx
Citat:Tako da je branje tukaj zame postala večerna relaksacija in nič več.
Zakaj potem ne ostaneš zgolj pri branju (relaksaciji) in se ne utrujaš po nepotrebnem?

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - cbbx - 13.4.2019

Zato, ker je to javni forum? V kolikor je "vaš" pa ukrepajte in zaprite debato, če se boš potem bolje počutil.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - arbajter - 13.4.2019

Ne razumem. Pišeš, da ga le bereš, ampak ne, ga tudi tudi s****. Koristnega pa tako nič...

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - cbbx - 14.4.2019

Prav. Kaj je pa koristnega v tvojih nateravanjih s kom tukaj? Nekatera se vlečejo čez par strani pa te to nič ne ustavi, da ne bi s**** dalje. Zakaj takrat ne preklopiš v ZS način, če te tako skrbi za čistočo foruma? Sploh pa, delaj na sebi, mene pozabi. Če se več kot očitno najdeš v mojih navedbah jaz nisem kriv. Lahko noč in dobro spi.

Zadnje novice

Predstavljamo vse montažne hiše na slovenskem trgu
08.06.2021 ob 07:28:05
Predstavljamo vse montažne hiše na slovenskem trgu
Odločitev za nov dom je ena najpomembnejših v življenju. Zato je potrebno, da izberemo dobro in kakovostno hišo, ki nam bo... Beri dalje »
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
02.06.2021 ob 13:07:02
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »