Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija
PodSvojoStreho.net
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Splošno (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Mnenja in predlogi (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Tema: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) (/showthread.php?tid=1536)

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - izotop - 31.8.2017

se strinjam..

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Sandi: - 2.10.2018

Predlagam, da se iz podforuma Sobne rastline in dekoracija črta beseda "Sobne" in tako postane samo "Rastline in dekoracija".

Podforum Vrt in okolica vključuje tudi zunanje rastline. Dejansko je ta podforum zelo tehničen in ne vsebuje tem zunanjih rastlin kot so drevesa, grmovnice ter rastline dvojne rabe za zunaj in znotraj. Bolj logično bi bilo, da so vse rastline v enem podforumu.

Uporabniki, ki berejo en podforum, ponavadi ne berejo drugih. Zato so te teme v podforumu Vrt in okolica spregledane.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Experienced - 2.10.2018

Predlagam, da se ne reklamira obrtnikov na tem forumu Big Grin pričakoval bi, da smo tu res ljudje ki si med sabo pomagamo z lastnimi "domačimi" izkušnjami, pa kolikor berem se Moderatorji premalo mešajo v debate in premalo kazni, za te Prepamtene obrtnike na tem forumu. To me je najbolj zmotilo, saj niso bogovi, pustite ljudem dihati. Stran je pa itak čisto mimo in nepregledna. En kup navlake ki se je ne briše. Podn.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - SinAbi - 2.10.2018

Eh, brezveze.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Johan_R - 2.10.2018

Experienced Napisal:Predlagam, da se ne reklamira obrtnikov na tem forumu Big Grin pričakoval bi, da smo tu res ljudje ki si med sabo pomagamo z lastnimi "domačimi" izkušnjami, pa kolikor berem se Moderatorji premalo mešajo v debate in premalo kazni, za te Prepamtene obrtnike na tem forumu. To me je najbolj zmotilo, saj niso bogovi, pustite ljudem dihati. Stran je pa itak čisto mimo in nepregledna. En kup navlake ki se je ne briše. Podn.

Zakaj se ne odjaviš? Pojdi, pa naredi svoj, konkurenčni forum, izkušenih ...

Je bilo že par pacientov s tvojo anemnezo, nabutali smo več kot 20, 30 strani nebuloz, pol so pa poniknili, zginli ...

... ti zgini prej, ker se nam ne da, smo že v letih ...

:twisted:

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Elite - 2.10.2018

Experienced Napisal:Predlagam, da se ne reklamira obrtnikov na tem forumu Big Grin pričakoval bi, da smo tu res ljudje ki si med sabo pomagamo z lastnimi "domačimi" izkušnjami, pa kolikor berem se Moderatorji premalo mešajo v debate in premalo kazni, za te Prepamtene obrtnike na tem forumu. To me je najbolj zmotilo, saj niso bogovi, pustite ljudem dihati. Stran je pa itak čisto mimo in nepregledna. En kup navlake ki se je ne briše. Podn.
Danes prijavljen na forum.
22 prispevkov v enem - danasnjem dnevu.
Vecina njih brez kakrsnekoli vrednosti za forum.
Vecina obrtnikov na foruma pa rada tudi pomaga - brez zahteve za placilo. Par njih: ataiba, fery, kremenckovi,...

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Experienced - 2.10.2018

Juhan pojdi v penzijo, kaj se šlepaš Big Grin
Elite mogoče je to moj problem in namen? kdo bi vedel? Aja ti, pojdi spat. Mislim WTF?

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Lust - 2.10.2018

Oooo roberto. A zdej si pa experienced a?
A so te banal?

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - arbajter - 2.10.2018

So. Danes zjutraj. Sem že včeraj napisal, da se bo sam. Samo, če bo še naprej tako, ga bodo še enkrat...volk dlako menja, čudi - nikoli.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Lust - 2.10.2018

Citat:Robertos, načeloma se popolnoma strinjam s teboj in če bi takoj poklical na Seltron PSS sploh potreboval nebi Big Grin

Ne moreš faking verjet. Tip sam sebi pritrjuje. Če bi študiral psihologijo bi zihr poznal izraz za to. Aja, sej ga...shizofrenija.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - arbajter - 2.10.2018

Experienced
Citat:Predlagam, da se ne reklamira obrtnikov na tem forumu Big Grin pričakoval bi, da smo tu res ljudje ki si med sabo pomagamo z lastnimi "domačimi" izkušnjami, pa kolikor berem se Moderatorji premalo mešajo v debate in premalo kazni, za te Prepamtene obrtnike na tem forumu. To me je najbolj zmotilo, saj niso bogovi, pustite ljudem dihati. Stran je pa itak čisto mimo in nepregledna. En kup navlake ki se je ne briše. Podn.
Navlaka se briše, se...

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - darkside - 2.10.2018

Če na tem forumu ne bi bili mojstri bi propadel že zdavnaj. Pa en kup šlamparije, ki bi bila še bolj šlampasto narejena.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Experienced - 3.10.2018

arbajter Napisal:Experienced
Citat:Predlagam, da se ne reklamira obrtnikov na tem forumu Big Grin pričakoval bi, da smo tu res ljudje ki si med sabo pomagamo z lastnimi "domačimi" izkušnjami, pa kolikor berem se Moderatorji premalo mešajo v debate in premalo kazni, za te Prepamtene obrtnike na tem forumu. To me je najbolj zmotilo, saj niso bogovi, pustite ljudem dihati. Stran je pa itak čisto mimo in nepregledna. En kup navlake ki se je ne briše. Podn.
Navlaka se briše, se...
Že mogoče ampak tvoje in tebi podobnim, torej vaš spam in navlaka se ne briše očitno je tu na PSS mal korupcije ha?

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - ruscar - 3.10.2018

Experienced

Se ne strinjam z Vami. Sam sem električar, vseeno pa najdem kaj zanimivega v objavah od „Arbajter“.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Experienced - 3.10.2018

Že, ampak veliko je pa navlake-SPAM-a, tisto se pa ne briše WinkForum OSTAJA žal nepregleden.

Zadnje novice

Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
02.06.2021 ob 13:07:02
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »