Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija
PodSvojoStreho.net
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Splošno (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Mnenja in predlogi (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Tema: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) (/showthread.php?tid=1536)

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - medo9 - 2.4.2015

Saj razumem, kako bi "smeti" lahko zgledale.
Bili so primeri, ko so moderatorji brisali komentarje zaradi navedb imen in posameznikov, ki so potem grozili s tožbami itditd. V takem primeru smetnjak pač ni uporaben.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Žerjavar - 2.4.2015

Citat:ob izbrisu teme poslati ZS z vzrokom izbrisa
to je preveč dela.
V tem pa res ne vidim preveč dela. Vzrokov izbrisa je nekaj predvidenih (ob prijavi ti jih ponudi v izbor), za pisanje vzroka je le klik na enega od predvidenih ali pa zapis nekaj besed. Pošiljanje ZS je lahko avtomatsko z izbrisom oziroma ne more biti izbrisa, če ni naveden vzrok izbrisa.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - kadotr - 2.4.2015

Glede na to, da moderatorji delajo "zastonj" si NEKATERI vzamejo "pravico" da brišejo tudi iz čistega sadizma in občutka moči. To je "plačilo" za njihovo delo, ki si ga ne puste vzeti. Admin pa, kot minister Gregor pri Krpanu: nič. Izgleda, da vsem to ustreza. Zato močno dvomim, da bo prišlo do kake spremembe in odgovornega dela. Že pred časom sem želel, da bi tudi uporabniki lahko podelili črne pike modom in bi se kakega najbolj zagretega izključilo. Pa mi ni uspelo. Odgovornost za brisanje: je ni, tako je zapisano v pravilih. Žal.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - gremlin - 2.4.2015

.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - gremlin - 2.4.2015

Koš za smeti seveda je (viden pa je le moderatorjem). Jaz ga redno uporabljam pri brisanju (razen takrat, ko so nas napadali Rusi in je bila za ves tisti junk uporaba koša čist nepregledna). Ker javrove teme v košu ni, je pa en njegov zapis od danes ob 09:00 tule
viewtopic.php?f=8&t=57736&start=15
ne vem, ali je to zapis, ki ga je pogrešil, ali pa ga je nekdo pobrisal mimo kante.
S temle:
kadotr Napisal:Glede na to, da moderatorji delajo "zastonj" si NEKATERI vzamejo "pravico" da brišejo tudi iz čistega sadizma in občutka moči.
pa po moje pretiravaš.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - kadotr - 2.4.2015

Nikakor ne pretiravam. Se je pa človek precej umiril.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Fery - 2.4.2015

A so mi zbrisali prispevek tudi iz te teme?
Kaj sem sploh butnil ven oz. prekršil?
Ali ga sploh nisem oddal?

Itak se mi že rola od vsega skupaj, bi bilo pa vsaj dobro vedeti, kot pravijo zgoraj, kaj sem drekal in zakaj sem bil brisan. Če sem sploh bil? Nimam pojma!

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - -bostjan- - 3.4.2015

hahahaha...otročje vse skupaj. Na FB imam eno skupino z nekaj tisočimi člani. Vsakodnevno je nekaj blokiranih, pobriše se nekaj sto komentarjev in se nobeden nič ne sekira saj življenje gre preprosto dalje. Bolj si oster, hujše pogoje postavljaš, več imaš članov. Brez vas se bo zemlja še zmerom vrtela če boste zapustili forum.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Fery - 3.4.2015

Primerjati FB in resen forum s točno določenim namenom... samo pokaže inteligenčni kvocient pisatelja.

Morda boš nekoč spregledal...morda.
[Slika: zajeta-slika.jpg]

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Fery - 3.4.2015

Ko ni denarja za reklamo, so vsaka jajca dobra za to.
Celo FB.
Pa prikrite kvazi ankete.
Pa limanje popolnoma offtopic zadev v temo o moderatorstvu.
Itd.

Seveda se plačuje in sicer kot sponzorirano objavo tako kot povsod. Vidim da ti marsikaj ni jasno.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - bohinc - 23.5.2015

Citat:Ko ni denarja za reklamo, so vsaka jajca dobra za to.Celo FB
Ja in ne:
Citat:Primerjati FB in resen forum s točno določenim namenom... samo pokaže inteligenčni kvocient pisatelja.
Ko ne odgovarja v prid nekaterim(najbolj očitne so teme TČ) se te zaklepajo... Idea
Da ne umažemo ''cenjenih, inteligenca''... (jo mi res fali, ampak mogoče tudi kakemu modu, kakemu ponudniku- oz. resnemu forumu :mrgreen: ) :?:
Nimate poguma , da bi pustili temo dogodkom ....ali kot je zapisal kadotr:
Citat:Homer je sicer predlagal zaklepanje teme, a bo bolje, da ostane odklenjena. Bi se pa potem pričkali v kaki drugi temi. Tako naj gnoj ostane kar na temle kupu...
http://www.podsvojostreho.net/forum/viewtopic.php?f=7&t=61870
Mogoče komu , z dobro gnojenega, obrodi dober pridelek :mrgreen:
Več let ugotavljam , da je problem drugje Idea :?:
Lp

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - gremlin - 23.5.2015

Očitno vam živeti ni brez prepucavanj, katera črpalka je bolj oh in sploh in kdo ima daljšega...Če ne gre drugače, pa nadaljujete v tej temi.
Imaš pa prav, bohinc. Problem je drugje.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - picas55 - 23.5.2015

Bohinc, toliko časa si že na sceni pa ti še ni prišlo hec...
Kako to gre, zaradi mojega upravičenega pluvanja po Telekomu so jo tudi zaklenili.
Tako je, če si iz periferije in če ne tuliš v isti rog, in če ne bleješ v luno skupaj z njimi
in prikimavaš, če misliš s svojo glavo, pa čeprav kmečko pametjo te pa zaklenejo.

Na tem mestu se avtorju zaradi mene zaklenjene teme opravičujem in dodajam,
ja programske sheme so trapaste in zasnovane tako, da plačuješ za nekaj,
kar sploh ne potrebuješ. (in to tistim, kateri si to komot privoščijo) Vsak program, bi moral biti ovrednoten, sam bi si izbral paket, kateri bi bil zavezujoč kot je npr. vezava.
Kaj mi rabi šport, če ga ne gledam, programov bratov z juga, katerih imam že v službi 8 ur poln kufer in sedaj verjetno lahko pričakujem še obvezen ogled novic Aljazeera pred dnevnikom kot pred petdesetimi leti pred ogledom filma v kinu.
In ponovno že zlajnane preplačane hitrosti.

Moderator obljubim, da se na tozadevno temo ne oglasim več.

Zadnje novice

Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
02.06.2021 ob 13:07:02
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »