Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija
PodSvojoStreho.net
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Splošno (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Mnenja in predlogi (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Tema: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) (/showthread.php?tid=1536)

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Žerjavar - 9.2.2014

Citat:če se slučajno, ampak res slučajno zgodi, da se vrnem kot mod, bom prvo pobrisal polovico modov,
Kar brisal bi - vsevprek?
Najprej modi skupaj s Tadejem naredite jasna pravila, kaj se briše in jih objavite. Potem pa brišite v skladu z pravili, brez pardona. Do sedaj ste brisali, kakor se je kateremu modu dvignil - brez objavljenih pravil.

Svoje TČ si spucal vsega, kar je le malce štrlelo izven TČ. V ostalih temah pa si pustil vso nepotrebno navlako.
Se je brisalo celoten prispevek z dobrim nasvetom, ker je vseboval reklamo, potem pa je sam Tadej podtaknil reklame v tuje prispevke.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Berghaus - 9.2.2014

Ne podtikaj mi reklam.

In celo sam verjetno dojemaš, da nimam pregleda nad kompletnim forumom. Ravno zato naj bi obstajala skupina modov, vsak primaren nekemu delu.

Kakšna pravila se postavljajo niso ne moja, ne modovska domena.

Glede brisanja vsepovprek si kontekstiral moj post. Nič novega, nič posebnega. Če si želite nemoderiran forum, ga imate. Case closed.

Še enkrat, s tvojo fobijo reklamiranja nimam nič.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Migaj - 9.2.2014

Preveč se ukvarja z moderiranjem. Forum ni zaradi moderiranja.
Če ne bi bilo nič iskric, nič ponavlanja in nič 'nepotrebne' debate,
bi bil forum tak, kot so uporabniška navodila -ki jih nihče ne čita.

In zakaj je vseeno preveč ponavlanja?
zaradi mene?
Da, tudi zaradi mene -posredni krivci pa so ravno moderatorji,
ki so npr, kar dvakrat zelo brano temo povsem po nepotrebnem zaklenili, npr:
TČ in radiatorji (Daikin HT); izkušnje, poraba, nastavitve

zadnji post v zaklenjeni temi je od moderatorja biksi:
Temo zaklepam. Očitno boste morali zagreti Daikinovci poiskati drug forum..

zakaj je bilo tega traba, biksi ?
zaradi dveh provokatorjev? -ki sploh nimata TČ?

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - medo9 - 10.2.2014

Sicer nimam Daikinove TČ, zato diskusije nisem spremljal.
Mi je pa nerazumljivo, da se tema kar tako zaklene, saj je verjetno zanimiva za vse, ki imajo DTČ.
Ali ni namenjen forum izmenjavi izkušenj?

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - papez46 - 10.2.2014

Glede na razvejanost teme, bi bilo morda pametno razmišljati o posodobitvah posameznih forumov.
Energijski viri, so del foruma gradnja in obnova. Stvari so včasih res postale nepregledne.
Mislim da ni nemogoče ta del foruma - " energijski viri" - razširiti in dodelati z nekaj "podrubrikami".
Tako bi imele TČ svojo generalno podrubriko, enako tusi drva, peleti, olje, plin.

Predlog pač.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Berghaus - 10.2.2014

Zadnji dve strani tiste teme je za vas izmenjava izkušenj? Pa dobro, potem sem jaz zabit, očitno.

Pa kaj mislite, da roji po glavi novoprišleku, ki z namenom pridobitve informacije uleti v tako sobo in prebere ti dve strani? Vam dvajsetim, ki krojite vsakodnevno teme v energetskih virih je že čisto normalno, da se po postu dveh pošiljate v pm, človeku, ki je jedva nabral 10.000 evrov in s strahom čaka na investicijo, ter pride prvič na forum ščekirati, če bi iztrgal tako vsoto denarja iz tošla, pa ne.

Po eni strani hvala bogu za ZSje in maile, so pa lep pokazatelj, da novajlije pridejo na sam forum bolj poiskati osebe, vprašanja pa raje potem zastavljajo izven javnega dela. Folk se boji, da jih boste "spucali" ko majmune, če se že med sabo ne morete.

In potem je še moderator spucan, da je po nepotrebnem zaklenil temo........ja kdaj pa je potem po vaše potrebno????????

Edit:

Papež, predlog je dober! In že star. Energetske vire bi bilo nujno sistemizirati, toplotne črpalke dati v podforum......

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Žerjavar - 10.2.2014

Citat:Energetske vire bi bilo nujno sistemizirati, toplotne črpalke dati v podforum......
Če se že ločuje, potem glede na osnovni vir. Kjer so toplotne črpalke so še ostali viri z izvorom elektrike (el. radiator, kalorifer, klima, ...). Enako obravnavati ostale vire, glede na odločitev o število skupin, morda le še trda (drva, premog, peleti, sekanci, ...) in tekoča (plin, olje, ...) goriva.
Ostane še vprašanje, kam dati opremo kotlovnice. Marsikaj je skupnega za vse vire, nekatere stvari pa so lastne le določenemu viru. Predlagam skupino: ostala skupna oprema kotlovnice.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - medo9 - 10.2.2014

Sorry Berghaus, ne štekam - govora je o komentarjih, ki datirajo v avgust 2012.
Takrat si ti še bil moderator, kajne?
Bi se pač morali v krogu moderatorjev zmeniti, da se počisti kar je za sčistit.

Jaz sem povedal, da tiste teme nisem spremljal, zato sem napisal samo svoje načelno mnenje (ki je proti brisanju, zaklepanju, itd).

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - gt001 - 10.2.2014

[quote="Žerjavar"][quote] Če se že ločuje, potem glede na osnovni vir. Kjer so toplotne črpalke so še ostali viri z izvorom elektrike (el. radiator, kalorifer, klima, ...). quote]

Generalno imas prav, ampak naj bodo TC (in klime) cisto posebej prosim.
Ze sedaj se vidi, da so TC (kar se elektricnega izvora tice) dominantne (>97%). Kdor bi tu vmes iskal kaj izven TC elektro podrocja se lahko prej obesi, kot kaj najde.

Mene npr. zanimajo cojkove izkusnje z "nelegalnim" elektricnim ogrevanjem, pa tega med TC vsebino ne bi bilo nikoli za najti.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Nebomgabiksal - 10.2.2014

Imamo par pacientov, ki vedo kateri, so...

Nekateri vedno kontrirajo TČ, drugi vedno kontrirajo določenim uporabnikom, tretji vedno kontrirajo določeni TČ, četrti vedno propagirajo HT TČ...

In ker ni časa za čiščenje vsepovprek, je lažje zakleniti temo. Lahko pa dam 10 uporabnikov na hladno, pa bo mir :twisted:

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - colinmcrae - 10.2.2014

@nebomgabiksal.... mogoče nebi bla slaba ideja.... pa pri kakšni drugi temi isto (govorim o temah katere sam spremljam)
....

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Berghaus - 10.2.2014

Definitivno ne bi bila slaba ideja......

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Migaj - 10.2.2014

Takole so bili zadnji prispevki MOJE teme, katero ste ravno moderatorji z zaklenitvijo uničili:
rentgenx
tourer
gasper123
tourer
gasper123
telmos
tourer
csamo001
gasper123
csamo001
tourer
csamo001
csamo001
dedek
bullet
gasper123
vincent
gasper123
vincent
csamo001
tourer
bullet
csamo001
gasper123
vincent
rentgenx
csamo001
tourer
csamo001
tourer
csamo001
dedek
tourer
tourer
rentgenx
dedek
csamo001
bohinc
bohinc
csamo001
bohinc
rentgenx
csamo001
(ne)bomgabiksal

Vsakj lahko vidi, da je nekdo od teh nalašč provociral, da se je temo lahko zaklenilo.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - darkside - 15.2.2014

Johan_R Napisal:Se pridružujem.

Od 26. Januarja 2014 pa dokler se bodo te "vsiljene raklame" pojavljale v prispevkih foruma PSS prekinjam sodelovanje na forumu.
po prebiranju nekaj komentarjev da jih reklame motijo sem odblokiral blokado in videl da je stran res polna oglasov - in ga takoj nazaj vklopil ker oglasov ima res daleč preveč.
slike dajte da je možnost nalaganja na shrani.si in se samo link noter kopira (za forum in spletnik). za vse ostalo pa pridete skozi z manj kot 50 euri na mesec

en oglasni banner je daleč dovolj. toliko jih nima niti 24ur.

sicer pa vidim da imate tukaj na tem forumu res slab odnos moderatorjev do uporabnikov in to je eden od razlogov zakaj ga obiskujem manj (drugi je da (še) ni podpore za tapatalk)

bi bilo bolje da jaz odprem forum pa bo dosti bolje. pa urejat uporabnike kot je treba

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - temp - 22.10.2014

Živjo,

dajte omogočit nalaganje PDFov. Ne razumem zakaj je to onemogočeno.

Zadnje novice

Predstavljamo vse montažne hiše na slovenskem trgu
08.06.2021 ob 07:28:05
Predstavljamo vse montažne hiše na slovenskem trgu
Odločitev za nov dom je ena najpomembnejših v življenju. Zato je potrebno, da izberemo dobro in kakovostno hišo, ki nam bo... Beri dalje »
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
02.06.2021 ob 13:07:02
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »