Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija
PodSvojoStreho.net
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Splošno (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Mnenja in predlogi (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Tema: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) (/showthread.php?tid=1536)

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Kostolany - 30.1.2014

V podporo našim fantom in deklinam, se tudi jaz pridružujem....

1.) papež46
2.) Žerjavar
3.) medo9
4.) Johan_R
5.) gt001
6.) KeCko
7.) izotop
8.) Terakota
9.) Popravila na domu
10.) RobicM
11.) Kadotr
12.) Žiga
13.) ataIBA
14.) nezemljan
15.) SMatjaž
16.) _roZca_
17.) Metka M
18.) Migaj
19.) ikrnc
20.) MartinSLO
21.) izupanc
22.) baluf
23.) hiska_bo
24.) most0028
25.) cim
26.) mlesko14
27.) Kostolany
28.)

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Tadej - 30.1.2014

Kot sem tudi povedal, je bilo to testno obdobje 1 tedna. In-text reklame v tem času so bile izbrane naključno in ne na podlagi naročila ponudnikov. Ker je dovolj očitno, da vas ta oblika zelo moti, sem jo danes tudi ostranil.

Moram priznati, da sem malo razočaran nad določenimi avtorji in prispevki v tej temi. Pa ne glede pritožb na obliko oglaševanja, temu je bil tudi namenjen test. Bi pa nekateri res lahko malo več truda vložili v ton in kulturo.

Fantje in punce, čisto vsakdo, ki je v vseh teh letih sodeloval na forumu, je od tega nekaj imel - vključno z mano, strokovnjaki, naključnimi obiskovalci in ostalih 6 milijonov uporabnikov v sedmih letih.

lp, Tadej

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - CimaBella - 30.1.2014

Tadej,

vsekakor hvala, da si odstranil in text reklame.

Lp, Maja.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Žerjavar - 30.1.2014

Bi bilo olikano dodati: "Oprostite za vnemirjanje".

Kakšen šef, taki delavci -
Citat:Bi pa nekateri res lahko malo več truda vložili v ton in kulturo.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - medo9 - 30.1.2014

Hvala, ker si odstranil.
In tudi za komentar, da te motijo nekateri pisci.
Mene moti pa posploševanje in ovinkarjenje.
Zakaj pišeš "nekateri" in ne konkretno?

In se strinjam z Žerjavarjem.
Elbarto me je benal do 1.12.2015 in mislim, da ne samo mene.
Ali namenoma, ali pomotoma ne vem.
Vem pa, da je bilo neupravičeno in samovoljno ravnanje.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - MartinSLO - 30.1.2014

Hvala, Tadej, da si se oglasil in uredil zadevo...

Bi pa tudi jaz prosil malo več sodelovanja s tvoje strani, da se ne bomo počutili nekako "odrinjene", mislim, da smo le uporabniki tisti, zaradi katerih forum obstaja. :wink:

Tadej Napisal:Kot sem tudi povedal, je bilo to testno obdobje 1 tedna.
Testno obdobje si res omenil, ne pa tudi dolžine. Mislim, da ne bi bilo nobenega pompa, če bi ta teden takoj omenil. Pomoje bi vsak raje stisnil zobe za par dni, ne?

Tudi tvoj trud nekaj šteje... :roll:

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - papez46 - 30.1.2014

Tadej Napisal:Kot sem tudi povedal, je bilo to testno obdobje 1 tedna. In-text reklame v tem času so bile izbrane naključno in ne na podlagi naročila ponudnikov. Ker je dovolj očitno, da vas ta oblika zelo moti, sem jo danes tudi ostranil.
Moram priznati, da sem malo razočaran nad določenimi avtorji in prispevki v tej temi. Pa ne glede pritožb na obliko oglaševanja, temu je bil tudi namenjen test. Bi pa nekateri res lahko malo več truda vložili v ton in kulturo.

Fantje in punce, čisto vsakdo, ki je v vseh teh letih sodeloval na forumu, je od tega nekaj imel - vključno z mano, strokovnjaki, naključnimi obiskovalci in ostalih 6 milijonov uporabnikov v sedmih letih.
lp, Tadej

Tadej, črno boldano je bistvo. Se zahvaljujem za razumevanje in odstranitev "In-line" reklam iz tekstov na forumu. Hvala še enkrat.
Bistva - zakaj je tak način "moteč" očitno ne želiš razumeti ali ne razumeš, pa nič zato.

Ostalo, pobarvano rdeče, pa je popolnoma nepotrebno - vsaj s tvoje strani. In iz tvoje pozicije.
Je čisto "of-topic", nima zveze in veze z "štrajkom". :oops:

Priznam, sem globoko razočaran nad takim razmišljanjem in argumentacijo.

Da ne prilivam še dodatnega "ojla" na ogenj, se bom nadajlnim komentarjem tvojega pojasnila odpovedal. :wink:
Mislim pa si svoje! :mrgreen:

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Fery - 30.1.2014

Pa jebemu!
Dajmo si dopovedati, da je to privat stran!!! Kapitalizem fantje.
Saj vi ali mi lahko to bojkotiramo, tega nam nihče ne brani.
Ampak od nekoga zahtevati, da prebarva njegovo bajto v zeleno, ker nam ne paše rumena, je pa malo mimo.
Človek lahko dela kar hoče, ker je njegovo!!! V vaše avtorske pravice (čeprav jih nimate) se ni vtikal, le spremenil je barvo teksta.
Najbrž je vsakomur, ki zna priplezati na internet, jasno, da papež ni sam podtaknil reklame in kaj je vsebina njegovega teksta.

In ja, če vas je to strah, ima možnost spremeniti karkoli. Vključno s spreminjanjem oz. dodajanjem teksta, ki bo vas kot pisca postavil v prekrškarja ali celo povzročitelja kaznivega dejanja. Pravzaprav imajo to možnost že nižji po činu od njega. Lahko upamo le v sledljivost (čeprav tudi ta lahko izgine).
Sicer pa, če vas je tega strah, ste vernik teorij zarot, ugasnit komp in v mišjo luknjo.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Tadej - 30.1.2014

@papez46 in če še koga zanima:

Glej, bistvo mojega prispevka je to, kar sem napisal, se ni treba nič matrat z barvanjem in analizo, meni je bilo vse pomembno.

Lahko pa še bolj po domače povem:

1. Ker mi je jasno, da je tako oglaševanje moteče iz razlogov, ki ste jih uporabniki sami navedli, sem ga umaknil. Menda je bilo to bistvo štrajka?

2. Prepričan sem, da ljudje lahko svoje nestrinjanje izražamo tudi brez tega, da bi bili agresivni in vulgarni. To bi moralo biti vodilo za vse.

3. Je pa komentar na razmišljanja o tem, zakaj portal, zakaj reklame, zakaj to in ono. Ljudje sodelujemo tam, kjer imamo kaj od tega - denar, čas, slavo, osebno zadovoljstvo, prostor, da se spucamo itd. Očitno je PSS prostor, kjer kar nekaj ljudi najde to, kar išče (kar me iskreno veseli in tudi to je nekaj, kar imam jaz od tega), tako da ni treba nikomut špilat žrtve.

lp, Tadej

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - medo9 - 30.1.2014

Olje gor, olje dol: podpišem se pod komentarja, ki sta jih napisala MartinSLO in Papež64.

Fery: sploh ne gre za teorijo zarote. Gre za osnovni odnos lastnika do uporabnikov foruma. Do piscev, ki so bistvo in poglavitna vrednost tega foruma.
(O tem, da pa lastniku ni potrebno polagati računov sem pa tudi sam pisal kakšno stran ali dve nazaj.)

Tadej: nihče ne bi štrajkal, če bi napisal da gre za 1 teden-

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - som16 - 30.1.2014

Pozdarvljeni kolegi Forumaši!

Ferij Big Grin drži.

Tadej, me veseli, da se je reklama umaknila. Hvala.

Verjamem, da smo se vsi skupaj kar nekaj naučili.

Po zaslugi moderatorjev je forum zelo primeren z komuniciranjem; ali so hudi ali malo manj hudi (moderatorji) , je njihova osebna odločitev. Red pa je.

Ja , pisanje/odgovarjanje v določenih temah , nas dostikrat s svojimi prispevki včasih zanese mimo "rdeče niti" v temi.

No, za konec, sem počakal, da se oglasijo kurjači , pa bi se v nedeljo tudi....... :wink:

Lepo, da smo nazaj skupaj in da do naslednjič , ko bi huda kri zavrela........ :wink:

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Metka M - 30.1.2014

Najprej me veseli, da je streha spet streha :wink:

_roZca_ se opravičujem za mojo šlamparijo s seznamom
medo9, hvala ti, da si taisto šlamparijo popravil

Lp, M

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - gt001 - 30.1.2014

Tadej Napisal:@papez46 in če še koga zanima:

Glej, bistvo mojega prispevka je to, kar sem napisal, se ni treba nič matrat z barvanjem in analizo, meni je bilo vse pomembno.

Lahko pa še bolj po domače povem:

1. Ker mi je jasno, da je tako oglaševanje moteče iz razlogov, ki ste jih uporabniki sami navedli, sem ga umaknil. Menda je bilo to bistvo štrajka?

2. Prepričan sem, da ljudje lahko svoje nestrinjanje izražamo tudi brez tega, da bi bili agresivni in vulgarni. To bi moralo biti vodilo za vse.

lp, Tadej

Ok, vulgaren sem bil najbrz (tudi) jaz. Bom pojasnil:
V danasnjem sporocilu si lepo zapisal: 1-tedensko tedensko obdobje je mimo, zaradi negativnih mnenj uporabnikov si jo odstranil. Korektno.

Se bolj korektno bi bilo, ce bi bila taksna in podobna akcija predstavljena v zacetku in ne podtaknjena na tiho. Ce sem to najavo v startu spregledal se samobenam Smile

Dejstvo je, da je stran tvoja in da imas vso pravico z njo delati, karkoli zelis. Uporabniki pa strategiji sledimo ali pa ne. V bistvu niti ni slo za strajk. Pac smo nekateri izpostavili mnenje, da je to za nekatere neprejemljivo in se tega ne gremo (vec).

Ce ilustriram: forum je kot kafic. Ce lastnik priljubljenega kafica zamenja lustne kelnerce z arogantnimi, povisa cene za 50%, povrhu pa se klasicni jukebox zamenja le z cd-ji od j. biblerja, pac vsi vec tja ne bodo hodili z veseljem, oz. sploh ne vec.

ok, gremo naprej, v nove pss zmage Smile

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - KeCko - 30.1.2014

Me veseli, da je zadeva odstranjena.

Mislim, da tudi lahko umirimo konje.

Vzdrževanje foruma je delo in za nekoga tudi služba in prav je, da ima vir dohodka za opravljeno delo. Zakaj je določen način reklamiranja bil za nekatere moteč smo mislim, da dovolj jasno argumentirali. Še enkrat reklamam nihče ne nasprotuje, nasprotovali smo samo reklamam v objavah.

Mislim, da se lahko na tej točki debata okoli tega zaključi, kar pa se tiče kvalitete objav in pa načina argumentiranja pa je druga zgodba in mislim, da je ni potrebno mešati sem notri. Jo bomo imeli možnost dokazovati skozi prihodnje objave in komuniciranje.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Johan_R - 30.1.2014

Hvala!

Zadnje novice

Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
02.06.2021 ob 13:07:02
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »