Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija
PodSvojoStreho.net
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Splošno (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Mnenja in predlogi (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Tema: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) (/showthread.php?tid=1536)

- Tadej - 27.11.2007

bionic Napisal:
dmdm Napisal:pri loginu naštimajte da se prepiše zgenerirane črke se bomo znebil junk postov.

LP

"Captcha" bi bila očitno že nuja!!!! :wink:

Captcha je ze pri registraciji, poleg tega mora uporabnik se potrditi registracijo prek maila, kar pomeni, da spam, ki trenutno prihaja, ni submitan avtomatsko, ampak na roko. To je pa nemogoce preprecit. Imam pa se eno idejo, pa jo bom poskusal implementirat...

lp, Tadej

- Tadej - 27.11.2007

ElBarto Napisal:Tadej, si dobil moj PM? (kak dober mesec nazaj?)

Sem dobil, ja. Hvala. Te zanima moderatorstvo?

lp, Tadej

- ElBarto - 3.12.2007

Tadej Napisal:
ElBarto Napisal:Tadej, si dobil moj PM? (kak dober mesec nazaj?)

Sem dobil, ja. Hvala. Te zanima moderatorstvo?

lp, Tadej
Tokrat 10 dni ? nazaj?
El barto

- ElBarto - 3.12.2007

Manjka tema "TEST-iranje"
305 folka ne zna lepit slik, ne zna citirat več kot enega uporabnika v enem postu itd...
tam naj se izživljajo.
El Barto

- bionic - 3.12.2007

El Barto-a pa za moderatorja tega oddelka!? Big Grin

- ElBarto - 3.12.2007

ne gre mi pripopat avatarja (vse jasno glede končnic in velikosti)
probal oba načina v IEXP in Lisici:
Koda:
failed to open streamunichr("58") Permission denied in /home/web/podsvojostrehounichr("46")net/www/includes/usercp_avatarunichr("46")php on line 290

El Barto

- ElBarto - 11.12.2007

lahko kdo proba zamenjat/nalepit slikico da mi pomaga ugotoviti če samo meni ne dela ali generalno?
Hvala.

- auditor - 12.12.2007

ElBarto Napisal:lahko kdo proba zamenjat/nalepit slikico da mi pomaga ugotoviti če samo meni ne dela ali generalno?
Hvala.

Pa je šla moja stara slikca :lol:

Ne - nimaš samo ti težave :roll:

Ne deluje zadeva - sploh :lol:

- ElBarto - 12.12.2007

Aha, potem meni vse štima.
Hvala da si se žrtvoval in sožalje ob izgubi slikice....
TADEJ !!!!!!!!!
PANIKA !!!!!!!

- Tadej - 12.12.2007

Ziv,

mislim, da sem uspel odpravit napako. Tezave so nastale s pravicami, ko so nas preselili na drug streznik. Prosim, poskusite in porocajte.

lp, Tadej

- auditor - 12.12.2007

Kaj drugega tudi nisem pričakoval. Hitro in učinkovito 8)

Swiftly and with style :lol:

Lp A

- tico - 25.1.2008

Ker je veliko tem, kjer se govori o cenah bi bilo smiselno odpret področje kjer bi vpisovali podjetje in izpogajan popust za izdelek, da lahko dobiš občutek koliko imajo nekatera podjetja prenapihnjene cene in kje je realna cena za katero se boš pogajal pri tej firmi...

P.S. Kaj mi pomaga 45% izpogajan popust pri neki firmi in grem tisti dan ves ponosen in zadovoljen domov, nato pa čez en teden ugotovim, da bi isto stvar v drugi trgovini dobil ceneje brez popusta...Sad

- lili A. - 27.1.2008

Meni pa zelo manjkajo kraji ali vsaj področje, kjer se gradi hiša. N.pr. nekdo napiše, da je za izkop ali gradnjo hiše porabil x eur. Cene se po regijah razlikujejo in podatek ne pomaga dosti.

Lep dan vsem graditeljem.

Lili

- ElBarto - 1.2.2008

Tadej, postavi javno viden cenik oglaševanja, in začni pošiljat račune tistim, ki vidno komercialno ponujajo svoje storitve ( v oko mi je v zadnjih dneh padel nek strelovod, pa Comfort Click..)
Pa ne mi rečt da to ni reklama.. isto sranje kot v Žurnalu kao "članek" ki tako hvali neko robo, da sladkorno dobiš od branja, ob robu pa piše z fontom velikosti 4 "oglasno sporočilo"
El b.

- lele - 6.3.2008

ElBarto Napisal:Manjka tema "TEST-iranje"
305 folka ne zna lepit slik, ne zna citirat več kot enega uporabnika v enem postu itd...
tam naj se izživljajo.
El Barto

SE STRINJAM! To pa zato ker kljub mojim 60+ prispevkom še vedno ne znam zgoraj omenjenega! Kje so kaka navodila za uporabo foruma??

Zadnje novice

Predstavljamo vse montažne hiše na slovenskem trgu
08.06.2021 ob 07:28:05
Predstavljamo vse montažne hiše na slovenskem trgu
Odločitev za nov dom je ena najpomembnejših v življenju. Zato je potrebno, da izberemo dobro in kakovostno hišo, ki nam bo... Beri dalje »
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
02.06.2021 ob 13:07:02
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »