Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija
PodSvojoStreho.net
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Splošno (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Mnenja in predlogi (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Tema: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) (/showthread.php?tid=1536)

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Popravila na domu - 27.1.2014

Pridružujem se protestu in dopolnjujem seznam.
papež46
Žerjavar
medo9
Johan_R
gt001
KeCko
izotop
Terakota
Popravila na domu

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - ataIBA - 27.1.2014

Prepisal sem en moj komentar, ki sedaj izgleda takole:

Komu je sedaj to razumljivo?????

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - firefly - 27.1.2014

Imaš pač termotop na ravni pločevinasti strehi Smile Smile

BTW, vejice in nekateri presledki so tudi alergični Smile

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - CimaBella - 27.1.2014

Čutim se dolžna podpreti forumaše, ki so mi nesebično pomagali z njihovim znanjem:

papež46 je pomagal pri načrtih za projekt lokalnega društva.
Žerjavar mi je preračunal ene 7 streh, razložil paroprepustnost materialov, itd, itd.
gt001 mi zipa Excel, na splošno pa sledim njegovim postom.
KeCko mi je pojmagal z razjasnitvijo lastnosti in primernosti nekaterih izolacijskih materialov.
Terakotin spletnik je vzrok, da so naše ploščice položene pod kotom.
Izotop je estetsko gledano polagnje v diagonalo toplo odsvetoval (no, priznam, da ga nisem upoštevala :oopsSmile

Tako, da svoje ime skromno pripišem pod seznam in vljudno naprošam administratorja, da čimprej odstrani reklamo z besede streha. Če ne drugega, naj prosim upošteva, da me (poleg ne ravno optimalno delujočega kotla) čaka naslednje leto še streha in fasada, tako da bi bil moja prisotnsot na forumu zelo zaželjena (torej, gledano z moje strani :oops: ).

papež46
Žerjavar
medo9
Johan_R
gt001
KeCko
izotop
Terakota
Popravila na domu
RobicM

Za vsak slučaj naj se zahvalim še vsem ostalim, ki so mi pomagali ali pa smo samo kdaj klepetali, pa niso poimensko omenjeni. Vas je enostavno preveč!

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Tadej - 27.1.2014

Izotop, glede reklame na radiu si se zmotil, oglašuje se samo brand PodSvojoStreho.

Glede in-text reklam pa je to testno obdobje, tako glede vsebine in grafične podobe, pa bomo videli, kako se bo obneslo Smile

In ja, se zavedam, da potrebujemo drug drugega, pa še kak tretji servis, ki ga plačujejo reklame, da tale portal funkcionira...

lp, Tadej

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - firefly - 27.1.2014

Diplomatski odgovor ki pove da bodo zgoraj napisano še doooooolgo na "pavzi"....

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - žagar1 - 27.1.2014

Po enemu tednu in parih straneh pisanja pritožb je le prišlo do odziva s strani odgovornega, vendar ne zaradi AKTUALNIH ZADEV na forumu, ampak zaradi pripombe o reklamiranju na radiu!

Mislim, da podpisani na seznamu NE POTREBUJEJO foruma, bolj obratno.
Na slabšem bomo bralci - iskalci nasvetov.

Zakaj ni nobenega konkretnega odgovora - pojasnila podpisanim na seznamu?
Tale trditev bo zato kar držala:

gt001 Napisal:jao barto, si zagrabil za medovo nedolzno provokacijo Smile

ja pa tadej ena pickica - fer bi bilo, da bi to moznost oglasevanja najavil/dal v diskusijo na forum. Koneckoncev "prodaja" sporocila, ki jih ni pisal on.

Mogoče bo potrebno posredovati kakšen dopis naročniku tovrstne reklame, da bo seznanjen z odzivi in posledicami rezultatov svoje reklame.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - _roŽca_ - 27.1.2014

Sem se odločila oglasiti še jaz, kljub temu da sem na tem forumu prisotna kakšno leto a le kot zavzeti bralec in nabiralec zelo koristnih informacij...naj omenim, da sem zaštartala in stopnje ko nisem vedela niti kaj pomeni parapet...sedaj pa sem oborožena s samozavestjo in pogumom da s fantom izpeljeva izdelavo stanovanje pretežno v samogradnji. In za to gre zahvala skoraj izključno ljudem, ki so tako aktnivni na tem forumu...

In iz tega razloga me izjemno žalosti neodzivnost tistih odgovornih ob nastali situaciji...Kljub temu, da bomo uporabniki, kot sem jaz, na trenutni "škodi" zaradi protesta, le tega popolnoma podpiram in srčno upam, da se bo razpletel kaj bolše kot tisti na naših ulicah...

Da zaključim, kot je že bilo jasno parkrat povedano, ta ignoranca in sprenevedanje dajeta občutek, da se, kot žal marsikje, tisti "na vrhu" ne zavedajo, kaj/kdo je tisto/tisti, ki daje vrednost nečemu...

Lp

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Coil - 27.1.2014

_roŽca_ - se podpišem! Vidim da admini res ne vidijo, zakaj hodimo na ta forum.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - bohinc - 27.1.2014

Enako tudi jaz vsem...sicer sem tko trn v peti nekaterim...
Odziv Tadeja - porazen ali podoben ljudem na njegovem (vodilnem ) položaju...
Kot sem danes vprašal šefa kako bo z izplačilom ur za lani...(okrog 200 nadur - ne iz moje potrebe, ampak firme)...Ne bo jih...
Odločitev delam 8 ur...bomo videli kdo koga nuca (čeprav vem, da je trg prosilcev zaposlitev velik - samo običajno specifičnih s precej prakse..že veliko manj...)
Upam, da tudi Tadej spozna, kaj nujno rabi in kaj ne ... Idea (take, kot sem jaz ne :lol: , na šihtu je druga zgodba... :wink: )
Lp

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - gremlin - 27.1.2014

@Coil
Ne govori o adminih v množini.

A ste dobili odpoved?

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - gremlin - 27.1.2014

Ne, ampak ziljontič:
Moderatorji smo prostovoljci, ki s financami nimamo nič. Admin je en sam.

Bolj kot o denarju teče sedaj debata o odnosu med uporabniki in upravljalcem foruma.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Coil - 27.1.2014

Jaz nevem koliko jih je, upam pa da se ve, da s tem mislim lastnika/lastnike in ne moderatorjev.

Zadnje novice

Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
02.06.2021 ob 13:07:02
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »