Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija
PodSvojoStreho.net
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Splošno (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Mnenja in predlogi (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Tema: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) (/showthread.php?tid=1536)

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - jaki79 - 23.1.2014

Moj glas podpore medo9. Luciden glas na tem forumu.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Žerjavar - 24.1.2014

Sem pravkar opazil, da beseda streha agresivno (z reklamo) posega v avtorske pravice tekstopisca

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - medo9 - 24.1.2014

Sicer me je že Biksi odklenil, ampak sem se odločil, da odslužim tiste 3 dni, kot mi jih je javno napovedal Elbarto. Ne vem, ali se je zatipkal, ali se je sprenevedal, ampak dejstvo je,da me je v banovce poslal do 01.12.2015. Seveda ne bi imel nič proti, če bi me poslal v prave Banovce na stroške PSS :twisted:

@Terakota: hvala za pohvale :oops:, je lepo prebrati, da ne visim na forumu brez koristi.

Hvala tudi ostalim, ki ste me podprli javno ali zasebno.

Pogrešam forumaša GT001, tudi zasebnega sporočila mu ne morem poslati.

Ponovno pa podpiram tudi vse, ki protestirate proti tem reklamnim linkom v sporočilih.

Prav tako se strinjam s tistimi, ki trdijo (trdimo), da s(m)o uporabniki tisti, ki dajemo največjo vrednost tega foruma.
KeCko, papez64, firefly, Gradim, Johan_R, Berghaus, Nebomgabiksal, Terakota, Petea, Žerjavar, Vuego, kadotr, jaki79...in kopica tistih, ki vsak dan pridejo... plavci ali neplavci, moderatorji ali ne... vsi, ki nesebično prispevajo svoje znanje in izkušnje so tisti, ki ustvarjajo obisk na forumu in spletnikih.

Ja, res bi bilo zanimivo videti statistiko piscev, kar sem že enkrat predlagal, pa je bil odziv v stilu "ne ćujem dobro" :twisted:
Zanimivo bi bilo videti, koliko sporočil spišejo vsi, koliko % od tega pa recimo top10 ali top20 piscev.

Črnim pikam (moderatorjem) pa nasprotujem tudi jaz. Je Berghaus lepo razložil do česa bi prišlo. Koristno pa bi bilo, da bi imeli moderatorji nekakšen mehanizem, ki bi preprečil samovoljo in pretirane reakcije posameznega moderatorja, ampak to je stvar lastnika.
Moti pa me ignoriranje in sprenevedanje... ampak ne toliko, da bi forum zapustil.
Je prijeten prostor, veliko sem se naučil in novega izvedel.

Kar se pa (samo)reklamiranja tiče: mene ne moti, če aktivni forumaši napišejo kaj počnejo, kaj prodajajo, itd... bolj me motijo padalci, ki napišejo z enim nickom vprašanje, z drugim pa nanj odgovorijo. In seveda linki na besede na forumu, kot je tale streha ... to vsekakor NE sodi v tekst, to je navadno posilstvo in zloraba.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - vuego - 24.1.2014

gt001 je verjetno pomotoma dobil trajni ban.

To je odpravljeno, upam da pride(š) nazaj.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - e13 - 24.1.2014

Kaj se pa dogaja z modom ElBarto - se je ohladil da se nič ne javi ali je tudi on dobil banovce, da se pobota z uporabniki ki jim je plačal banovce :twisted:

lp

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - tilen2009 - 24.1.2014

@medo:
Zelo lepo napisano in se strinjam s tabo oz. enako mislečimi.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - CimaBella - 24.1.2014

Tudi jaz!!! Se strinjam z medom in močno pogrešam GT001! Sad Prosim gt, pridi nazaj. Če ne zaradi drugega, imava zdaj oba na sporedu beljenje, če se ne motim. Pa še zipat znaš datoteke. :wink:

Streha bi res lahko izgubila alergijo.

Medo9, lepo, da si nazaj Big Grin

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - žagar1 - 24.1.2014

Po dveh dneh čakanja in, kot omenjata že berhaus in medo, sprenevedanja in ignorance od odgovornih, sem danes poslal zahtevo za odstranitev povezav še na uradni naslov upravljalca.

Čisto proti vetru pa verjetno ne ščijemo - izolacija ni več aktualna beseda.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - gt001 - 24.1.2014

vuego Napisal:gt001 je verjetno pomotoma dobil trajni ban.

Zdravo vsem.
V bistvu je medo ze vse povedal - zaradi znanih dogodkov, sva bila po "belorusko" zamrznjena do konec leta 2015 oz. za vedno.
Kakorkoli - hvala medo, za obuditev teme in vuego, za moderatorsko posredovanje.

RobicM Napisal:Tudi jaz!!! Se strinjam z medom in močno pogrešam GT001! Sad Prosim gt, pridi nazaj. Če ne zaradi drugega, imava zdaj oba na sporedu beljenje, če se ne motim. Pa še zipat znaš datoteke. :wink:

Streha bi res lahko izgubila alergijo.

Medo9, lepo, da si nazaj Big Grin

jp, beljenje, keramika, ni da ni.... Roba z vreckami v hiso, denar z nje v samokolnicah Smile

ps. hvala za podporo - imas zipanje v dobrem do vase naslednje prenove hise Wink

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - tilen2009 - 24.1.2014

Sosed, welcome back.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Berghaus - 24.1.2014

medo9 Napisal:Ja, res bi bilo zanimivo videti statistiko piscev, kar sem že enkrat predlagal, pa je bil odziv v stilu "ne ćujem dobro" :twisted:
Zanimivo bi bilo videti, koliko sporočil spišejo vsi, koliko % od tega pa recimo top10 ali top20 piscev.

0.66% vseh prispevkov / 2.64 prispevkov na dan

Torej je vseh prispevkov nekje 400 na dan.

Big Grin

tilen2009 Napisal:Sosed, welcome back.
hvala Smile

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - medo9 - 24.1.2014

Berghaus: 400 dnevno = cca 12.000 prispevkov mesečno.
In teh 12.000 prispevkov prebere potem 195.000 obiskovalcev?
Ne, te cifre mi ne gredo skupaj ;-).

Ampak bolj kot to, je vsaj meni zanimiva frekvenčna analiza, top10 ali top20 (30...) piscev.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Berghaus - 24.1.2014

Ne štekam, zakaj ne? Na forumu je objavljeno preko pol miljona sporočil, večina folka itak pride samo polurkat :-)

Zadnje novice

Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
02.06.2021 ob 13:07:02
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »