Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija
PodSvojoStreho.net
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Splošno (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Mnenja in predlogi (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Tema: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) (/showthread.php?tid=1536)

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Nebomgabiksal - 22.1.2014

Prvič sem posegel v dejanje drugega moderatorja, predvsem ker se je Elbarto verjetno zatipkal (dec. 2015) in tudi zato, ker se z dejanjem ne strinjam, je medo9 nazaj.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - CimaBella - 22.1.2014

Hvala Biksi! Verjamem, da tudi modom ni lahko, če vas Tadej ne upošteva.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Berghaus - 22.1.2014

Modi, sej se zavedate, da perete medsebojno perilo na javnem delu foruma?

Zato sem tudi sam, takoj ko se je vame obregnil drugi mod, na javnem delu foruma, dal odpoved. Kot en od vzrokov.

Izgubljate kredibilnost, folk vas bo še manj upošteval, predvsem pa se zabaval ob vašem meddrkavanju.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Urs - 22.1.2014

+5

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - firefly - 22.1.2014

Eh, modi sploh niso problem. Tudi če ima kdaj kdo slab dan. So redki taki dnevi. Forum je super kar se moderiranja tiče.

Tudi sam sem bil tega mnenja, pa se vseeno kar nekaj folka ni strinjalo z mano. Lej Fire, koliko ljudi, toliko čudi. Enemu paše, drugemu ne.

Meni je forum všeč, reklame me ne motijo, štekam pa, da mnoge zelo.

Se pa lahko modi razpočijo, če gazda ne pofočka. Forum je njegov, to je dejstvo. Lahko da bo zaradi tega osip, lahko da ne bo. Bomo videli.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Nebomgabiksal - 22.1.2014

...že študiram greasemonkey :-)

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - 33 - 22.1.2014

prispevek ne sledi temi

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - žagar1 - 22.1.2014

Pa kaj je z vami modiji.
A res ni enega med vami, ki bi imel m..da in rajzjasnil z vašim über šefom, o čem se tu piše, zakaj se je to začelo in o odnosih med vami??
A mogoče ni dosegljiv?

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - jobizer - 22.1.2014

El barto je lahko žaljiv in brezobrazen misli, da drži boga za j...a, ostali pa naj bi bli njegove ovčke.Medtem, ko so vsi drugi mod. vredu.Barto zdaj pa me pošlji na dopust ,če boš lažje spal .

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Johan_R - 22.1.2014

Dejmo se mal umiriti, Biksi je naredil edino pametno, čeprav "kolegom po orožju" neljubo potezo (Medo nazaj), čakamo še da se vrne/oglasi ElBarto in da se Bergiju povrne barva. Včasih smo rekli "dejmo si roke pa mir!"

Kot sem že prej zapisal, se vsi radi malo "_určimo", pa smo še vedno vsi tukaj.

Point te zgodbe je zapisal Žerjavar - reklame šopajte OK, vendar ne v naše tekste. Saj so že levo in desno, zgoraj in spodaj v albumih, ... . Tako se jih vsaj lahko izogibamo.

Ti ki se reklamirajo, naj to raje naredijo z akcijami, ugodnimi ponudbami (imamo tozadevni predal na forumu), pa bomo/bodo vsi pohvalno govorili o njih.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - žagar1 - 22.1.2014

Tole je izvleček iz Pogojev uporabe Pod svojo streho.net:

Upravljavec si pridržuje pravico, da začasno ali stalno odstrani vsebine in zunanje povezave, ki so ali bi lahko bile škodljive, žaljive, nedostojne ali na kakršen koli nedovoljen način posegajo v pravice ostalih uporabnikov ali tretjih oseb. Kadar uporabnik poda zahtevo za odstranitev takih informacij, mora navesti utemeljene razloge in predložiti ustrezna dokazila, iz katerih je razvidno, da obstaja utemeljen razlog za umaknitev takih vsebin s spletnega portala PodSvojoStreho.net.

Na osnovi tega kot uporabnik podajam zahtevo za STALNO odstranitev zunanjih povezav, ki posegajo v pravice avtorskih vnosov uporabnikov. Utemeljen razlog so zgoraj navedeni prispevki, prav tako so v njih že podana ustrezna dokazila za umaknitev teh povezav.

Drugače pa so Pogoji uporabe kar lepo čtivo.
Če je potrebno, pošljem še uraden dopis na upravljalca strani.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Žerjavar - 22.1.2014

Ali res nismo toliko vredni, da bi administrator (ali lastnik) vsaj omenil, da je alergične besede ozdravil. Da o možnem opravičilu ne govorimo.

Johan_R Napisal:in da se Bergiju povrne barva.

Waat??
O ne, da ne bi slučajno! Sem sam prosil za odvzem. Nimam več časa za to, niti volje. Forum ima čisto dovolj modov, le dogovoriti se morajo, kje je tista meja, kako bolj natančno določiti pravila, da ne bo prihajalo do nesoglasij. Tako med njimi, kot nami, navadnimi uporabniki.

Razna nestrinjanja niso posebno hud razlog, da sem odstopil, še največji je ta, da enostavno ni več časa, videli ste sami, da me ni bilo po celi teden in ko sem prišel nazaj, je bilo potrebno veliko brisanja, pospravljanja in opozarjanja in logično je, da je takrat prihajalo do uporov, saj je izpadlo, kot da je mod v rampage modu.

Moj odstop je premišljeno dejanje, navsezadnje sem ga napovedal mesec dni nazaj. Moje mišljenje je, da je edino fer, da tiste sobe prevzame človek, ki ima čas, kar pomeni, da bo reguliral situacije sprotno in preprečeval na primer spore že v samem štartu. Ker priti v sobo in se spraviti na 4 uporabnike, ki že šesto stran uničujejo osnovo, je zelo nehvaležno delo, povečini neplodno in ustvari "mod se osebno maščuje" filing. Ali še huje, filing, da se nekaterim dovoli vse, drugi pa ne smejo niti pokukati v izbo. Čeprav se mi je to ogromno očitalo, lahko vedno mirno prisežem, da sem sankcioniral zgolj po filingu pravil. Pa še to zelo zelo redko, moj način je bil pogovor preko ZSjev, saj veste sami, veliko smo se pogovarjali preko njih in povečini vse zgladili.

Še ena stvar je, ki je precejšen vzrok mojega odstopa. Bil sem zadolžen za del foruma, ki me je po znanju sčasoma prerastel. Že mesece nazaj sem pojasneval, da modam samo meduporabniške odnose, ne pa tematiko. Čedalje bolj sem spoznaval, da bi bil dober moderator samo še v Kr neki, tam pa modanje praktično ni potrebno.

Prav zaradi tega moderatorjem priporočam, da za Energetske vire izberejo in ustoličijo uporabnika, ki bo strog in hkrati tehnološko podkovan. Kako naj jaz posežem v zmerjanje, če niti ne vem, o čem se dva sploh kregata?? Tu bi hitro lahko prešel v "un mi je bolj všeč, bom njega pustil", kar pomeni pristranskost , česar pa ne maram in nočem. Ali pa še huje, uporabim Gradimov "ignore" in pustim, da se zowna in poofftopica vse sobe in uporabnike. Sorry, not me.

Še nekaj za ostale moderatorje, ignoranca je najslabše moderiranje. Poleg zaščitništva frendov. In med vami je nekaj takšnih ovc, ki v vaši družbi nimajo kaj početi. Nasproti temu imate med uporabniki vrsto ljudi, za katere vem, da bi jih nadomestili z veseljem in odločnostjo. Z ignoranco vas namreč čaka precej precej mižanja, če veste kaj mislim :-)

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - firefly - 23.1.2014

HVALA. (samo še vejice nagajajo Wink )

Zadnje novice

Predstavljamo vse montažne hiše na slovenskem trgu
08.06.2021 ob 07:28:05
Predstavljamo vse montažne hiše na slovenskem trgu
Odločitev za nov dom je ena najpomembnejših v življenju. Zato je potrebno, da izberemo dobro in kakovostno hišo, ki nam bo... Beri dalje »
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
02.06.2021 ob 13:07:02
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »