Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija
PodSvojoStreho.net
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Splošno (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Mnenja in predlogi (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Tema: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) (/showthread.php?tid=1536)

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - gt001 - 21.1.2014

hm. kontramnenje moderatorja je izginilo - upam, da niso se njega vrgli v banovce Smile

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - CimaBella - 21.1.2014

Vsekakor pa bi bilo dobro, da bi teli linki izginili tja, od koder so prišli.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - papez46 - 21.1.2014

:twisted: Zadeva .............. moteča ................ ZELOOOOO! :twisted:

Izolacija, žaluzija, roleta, strešnik, beton, .....

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - žagar1 - 21.1.2014

Kriza.
Stroški rastejo.
Človeku zmanjkuje.
Kot bralec prispevam za članarino, da ne bi bilo treba gledati motečih zadev.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - RokD - 21.1.2014

Hmm, berem samo par zadnjih strani in vidim, da ste zapeli za reklame.
Nekomu je moteče, nekomu ni.
Meni osebno NI, se pač sprijazniš, da glede na to, da pridobivaš večinoma točne, pravilne in vrhunske informacije in nasvete zastonj, pač poješ tudi to, da mogoče pa obstaja interes nekega podjetja, da na forumu tudi oglašuje.
Menim, da se bomo vsi s časom navadili na to, da na rdeče, boldano in podčrtano ne postavljaš miške Wink

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - ElBarto - 21.1.2014

gt001 Napisal:hm. kontramnenje moderatorja je izginilo - upam, da niso se njega vrgli v banovce Smile
Nimas te srece...
Z lahkoto pa gres delat druzbo ostalim trem ki so trenutno tam z mojo rezervacijo...

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - gt001 - 21.1.2014

@RokD: po svoje imas prav - ampak: nasveti ki jih dobis zastonj niso nasveti od tistih, ki se reklamirajo niti od tistih ki na ta racun kasirajo in spamajo poste.

Sicer ima medalja tudi drugo plat: se pisejo teme, kjer se govori o tezavah/napakah dolocenih elementov - npr. str€h => kul, gor pa reklama za xxxstr€ho. Torej bo nakljucni videl/sklepal, aha xxxstr€ha je za en k***.
No, razen ce bodo tam tadej&co. rocno brisali linke Smile

@barto: ce ti bo lazje - ti samo pali 8)

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - ElBarto - 21.1.2014

RokD Napisal:Hmm, berem samo par zadnjih strani in vidim, da ste zapeli za reklame.
Nekomu je moteče, nekomu ni.
O spoštovani kolega.. :wink:
meni osebno je moteče, kot še marsikaj drugega, pa to ni v moji domeni in ne bom zaradi tega hrbta nastavljal jaz, bo že lastnik videl, da je preteral ko bo opazil osip obiska in osip $$$.
Še kdo za banovce, se lahko z GT001 pelje, po poti se zmenite kje se dobite?

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - RokD - 21.1.2014

Pozdravljen, spoštovani Herr Moderator, vidim, da ti zaradi drugih stvari najedajo, pa upam, da se kmalu VSI pomirite in raje spijete kako pivo, hladno seveda za razgrete vijugice.
Tebe še vedno čaka hladen pir, ko boš v mojih koncih okrog letal, par tvojih dobrih nasvetov je tudi POD MOJO STREHO :mrgreen:

Osip obiska in cekinčki,...razmišljam,.... le-ta navadnih uporabnikov, kot sem sam to NE BI SMELO motiti-reklame namreč.

Tudi mojstri-obrtniki, ki delujejo na forumu že par let, so definitivno že dobili kakšno stranko več zaradi svojega (so)delovanja na tem forumu, recimo, da skoraj zastonj (razen časa ki, ga zabijejo na forumu), saj dvomim, da je kateri plačal za reklamo, ampak si je z KVALITETNIMI nasveti sam sebi priskrbel "prikrito" reklamo U DŽABE.

Lahko še enkrat obrnem vse skupaj in poenostavim, kako so plačali reklamo?
Na najboljši možni način, torej s sodelovanjem na forumu in talanjem brezplačnih nasvetov.
Hkrati pa je neprecenljivo, kakšen renome so si seveda v teh letih sodelovanja pridobili, tega noben $ niti € niti plačana reklamica ne morejo kupit.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - firefly - 21.1.2014

In vendar... Ko se tečne reklame same limajo na tvoj prispevek in na vsako besedo ki jo uporabiš... Očitno so poskusili s "nasveti" pa jim ni šlo... Zdaj bodo pa "težili" vsem povsod... Lepo da plačajo reklamo ampak ena meja mora bit. Že velik strani je propadlo zaradi spam reklam (ker to je točno to). In slej ko prej bo vsem tako kot Terakoti dopi... ker se ob vsaki omembi IZOLACIJE ali STREHE vrine v prispevek proizvajalec ki z MANO nima nobene povezave.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - KeCko - 21.1.2014

Meni se zdi zadeva nesprejemljiva tudi s stališča pogojev uporabe. Po eni strani lastnik portala ne prevzema nikakršne odgovornosti za objave, po drugi strani pa aktivno posega v objave, ki v ničemer ne kršijo pravil uporabe. Tudi s pravnega stališča se mi zdi tole vprašljivo. Seveda nikakor ne bom šel tega preverjati ali kakorkoli pravno ukrepati. Preprosto bom besede preoblikoval, ali pa prenehal sodelovati.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Terakota - 21.1.2014

RokD Napisal:Tudi mojstri-obrtniki, ki delujejo na forumu že par let, so definitivno že dobili kakšno stranko več zaradi svojega (so)delovanja na tem forumu, recimo, da skoraj zastonj (razen časa ki, ga zabijejo na forumu), saj dvomim, da je kateri plačal za reklamo, ampak si je z KVALITETNIMI nasveti sam sebi priskrbel "prikrito" reklamo U DŽABE.

Lahko še enkrat obrnem vse skupaj in poenostavim, kako so plačali reklamo?
Na najboljši možni način, torej s sodelovanjem na forumu in talanjem brezplačnih nasvetov.
Hkrati pa je neprecenljivo, kakšen renome so si seveda v teh letih sodelovanja pridobili, tega noben $ niti € niti plačana reklamica ne morejo kupit.

Enega, morda dva naročnika na leto res pridobim neposredno med forumaši. Predvsem zaradi spletnika. Ampak korist je zagotovo obojestranska. Na forum pridejo tudi ljudje, ki z googlanjem ključnih besed (in slikovnim iskanjem) najdejo moj spletnik, pa potem ugotovijo, da je na PSS še marsikaj drugega. Zaenrat se te reklame v spletniku ne pojavljajo. Če se bodo, bom spletnik preselil na lastno domeno. Za bodoče sodelovanje na forumu pa v celoti podpišem, kar je v postu pred mojim, napisal KeCko.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Johan_R - 21.1.2014

štreha, isholacija

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Johan_R - 21.1.2014

No, pa sem vas ukanil! Odslej bom pisal kot Primož Trubar!

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - primož29 - 21.1.2014

Na koncu je vse biznis in ta forum ima kar visoko vrednost, ker ima veliko uporabnikov, katerim firme lahko nekaj prodajo.

Ne strinjam se s tem, da se v moja sporočila vrivajo reklame.

Katera firma stoji za tem forumom, kdo je direktor, ali je to neprofitna zadeva??

lp

Zadnje novice

Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
02.06.2021 ob 13:07:02
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »