Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija
PodSvojoStreho.net
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Splošno (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Mnenja in predlogi (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Tema: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) (/showthread.php?tid=1536)

- janbar - 8.12.2006

Popravit bi bilo barvo in pozicijo teksta v zgornji modri vrstici na levi strani.
Sedaj se lomi v dve vrstici in naj se zamenja osnovna modra barva v belo.

- Tadej - 8.12.2006

janbar Napisal:Popravit bi bilo barvo in pozicijo teksta v zgornji modri vrstici na levi strani.

Popravil, na resoluciji 1024x768 se ne lomi vec, na nizjih se bo se vedno...

janbar Napisal:Sedaj se lomi v dve vrstici in naj se zamenja osnovna modra barva v belo.

Barva teksta? Saj je bela... Aha, ze razumem. Nastavitev v brskalniku ti lahko povozi definicije barv povezav strani. Stran ima definirane te povezave bele, tvoj brskalnik jih spremeni v modre. Seveda lahko to spremenis.

Primer za Firefox:

Gres na Tools > Options > Content in kliknes Colors. Obkljukas Allow pages to chose... ali pa si nastavis barve obiskanih in neobiskanih povezav, kot ti pase.

lp, Tadej

- janbar - 8.12.2006

Na levi strani zgornje pasnice bi lahko pisal v isti vrstici napise za isto stvar.(sedaj prelomljeno v 6 vrstic)

- janbar - 7.4.2007

Miimogrede ura na forumu še vedno teče v zimskem času

- Tadej - 7.4.2007

Ura na forumu je ze nastavljena na poletni cas, se avtomatsko preklopi. Uporabnikove nastavitve v profilu pa lahko to nastavitev povozijo. Prosim, poglej v svoj profil, kako imas nastavljen casovni pas.

P.S. Ta post je objavljen ob 22.12, meni tudi na sporocilu tako napise.

lp, Tadej

- tico - 7.4.2007

nap... meni kaže tvoj post 21:12... Časovni pas - Ljubljana,....

- janbar - 7.4.2007

Sicer je res, da se da moraš ročno nastaviti Ljubljana-zimski oz. Ljubljana-poletni čas.
Pričakovati bi bilo, da bi forum kazal eno in isto uro(čas severja, ko se objavi sporočilo) neglede na to kaj ima uporabnik nastavljen za časovni pas.

- tico - 8.4.2007

zato obstaja klukica...pozabi na ročno delo...SmileSmileSmile

Gradbeni spletniki - janbar - 22.7.2007

Nekateri gradbeni spletniki so že kar obsežni.

Predlagam, v kolikor je izvedljivo, da se na glavno stran spletnika spodaj desno doda gumb, kateri bi pokazal naslednjih 10(ali kolikor ima uporabnik nastavljeno objav na glavni strani) starejših objav.

- kefig11 - 22.11.2007

Pa uro bi tudi že lahko na zimski čas prestavili 8)

- BojanK - 22.11.2007

Na uvodni strani, je na levi strani prikazanih zadnjih 5 aktivnih tem - rubrika "Teme". Jaz osebno bi ta seznam podaljšal na 10.

Kaj menite?

- dmdm - 27.11.2007

pri loginu naštimajte da se prepiše zgenerirane črke se bomo znebil junk postov.

LP

- bionic - 27.11.2007

dmdm Napisal:pri loginu naštimajte da se prepiše zgenerirane črke se bomo znebil junk postov.

LP

"Captcha" bi bila očitno že nuja!!!! :wink:

- ElBarto - 27.11.2007

Tadej, si dobil moj PM? (kak dober mesec nazaj?)

- Ashajt - 27.11.2007

Jaz pa prosim, če bi se dalo urediti, da se v enem koraku odstrani backtracke, ker se jih je nabralo v mojem spletniku za celo tono. :roll:

Zadnje novice

Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
02.06.2021 ob 13:07:02
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »