Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija
PodSvojoStreho.net
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Splošno (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Mnenja in predlogi (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Tema: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) (/showthread.php?tid=1536)

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - mimika - 5.3.2013

Vem, da je glupo vprašanje, ampak me zanima kako/če se da pisavo povečat na svojem računalniku. (mogoče kakšen namig)

Prej sem videla brat brez očal, sedaj jih bi mogla uporabljat....ravno mi je ta razlika za DA ali NE očala.... sem lena in jih ne nosim, če res ni nujno.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - izotop - 5.3.2013

en je, da povečaš komplet fonte v windowsih (control panel/display/englarge fonts), drugo pa je, da povečaš fonte samo v brskalniku ( v firefox je to pogled/povečava/povečaj)

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - krop - 5.3.2013

Kaj pa kakšen tapatalk support za naše tablce bo?

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - magi - 5.3.2013

mene moti, da ni več vidno če so pod "albumi" kakšni novi prispevki... Pod spletniki imaš še vedno zadnjih ne vem koliko objavljenih, pod albumi pa ne.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - grafik - 5.3.2013

Živjo,

meni je sedaj font precej nečitljiv, nejasen, kot da imam dioptrijo, oranžni texti in pa rdeča na sivi podlagi tudi niso najboljši za oči.
Drugače pa pohvale vredno.

Lp

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Bullet - 5.3.2013

jaz bi pa spremenil barvo ( mogoče tudi velikost fonta ) naslova teme.... je sedaj veliko slabše vidna.....

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - javr - 6.3.2013

Citat:meni je sedaj font precej nečitljiv, nejasen, kot da imam dioptrijo
še en glas. Nekaj je narobe s fonti.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - FranciZ - 6.3.2013

Glede malega fonta - uporabljam Firefox ( 19.0 ). Prvič sem dal na spletni strani kombinacijo tipk 'CTRL' + ' ++ ' ( 2 X povečavo fonta ) in tako mi ostane povečava samo na tej spletni strani.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Fantocci - 6.3.2013

Večina se nas pritožuje nad premajhnim fontom. Ne vidim smisla, da bi si samo za to stran povečeval font, če je povsod drugod OK slika. Jaz recimo hodim na ta forum iz petih različnih računalnikov, naj sedaj na vsakem spreminjam velikost fonta samo za PSS?
Tu so različni uporabniki, niso vsi vešči kolobocij s programjem, pa ljudje s slabšim vidom in starejši....

Font je premali, treba ga je povečat.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - mika79 - 6.3.2013

+1 za spremembo fontov in barve
Na začetni strani pod 'Najnovejše na naših forumih' se mi zdi tale kominacija še posebej moteča:
podlaga #E6E6E6
tekst #F7931E

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - vincent - 6.3.2013

Potrebno je upoštevati da je tu veliko uporabnikov že malček starejših, ko začne vid že rahlo pešati. Torej je fino če je veliost pisave vsaj taka kot je bila Smile.

Tisti, ki so pa še zelo mladi, pa tudi ni potrebe da si po nepotrebnem kvarijo oči z napenjanjem :twisted:

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - gt001 - 6.3.2013

jaz bi pa predlagal, da se uredi moznost, da si barve in velikosti fontov nastavi vsak po svoje.
meni je ta velikost idealna, barvno shemo bi lahko dali pa enako kot jo imate na "samsvojmajstor".

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - nacek - 6.3.2013

A samo meni zacne s prvo namesto zadnjo to je aktualno stranjo, ko kliknem na najnovejse na nasih forumih ?????

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - nacek - 6.3.2013

Se eno vprasanje glede poste
Ne dela mi posiljanje sporocil ustavi se v mapi odhajajoca posta ?????

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - gt001 - 6.3.2013

To je ok. v mapi poslano bos sporocilo videl takrat, ko ga uporabnik prebere.

Zadnje novice

Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
02.06.2021 ob 13:07:02
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »