Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija
PodSvojoStreho.net
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Splošno (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Mnenja in predlogi (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Tema: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) (/showthread.php?tid=1536)

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Darcinas - 30.1.2013

Pogrešam sticky teme, oz. "lepljivke" - za zelo uporabne teme seveda. V kolikor bi se teh "lepljivkov" nabralo preveč, se naredi le ena sticky tema, v kateri bi bile povezave do uporabnih tem.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Nebomgabiksal - 30.1.2013

No, to pa imamo :-)

search.php?keywords=iskane+teme&sc=1&sf=firstpost&sr=topics

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Horch - 4.3.2013

A samo meni novo pisavo kaže na forumu? Smile

Prikupna sprememba, bi rekel takole Tongue

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Urs - 4.3.2013

Meni manjka link zadnje teme na prvi strani, čeprav se da tudi brez njega.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - som16 - 4.3.2013

Hudiča, :evil:
sem se takoj odstarnil z njega!! Confusedhock:
Sem mislil, da je kakšen virus!!!

No, ja , temno mi je v okencu za prijavo. Sem komaj našel , kje se prijavim.
Ali lahko sprememenimo barvo (rdeča-temna podlaga slabo vidljivo), da izgleda bolj svetlo za prijavo?

Deluje sedaj podobno, kot je če sem se prijavil v "Chromu". Smile

Upam, da se bomo znašli. Črke so res tanke, bo potrebno doma iz 100% iti na 150% , povečava! :lol:

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - izotop - 4.3.2013

meni je po novem zgleda lepo, je še bolj grafično dodelano in poenostavljeno (mogoče pa so res fonti malenkst premajhni, tako v meniju kot v forumu). me pa zanima, ali je v drop-down meni zraven profila možno dodat ogled zasebnih sporočilih in ne samo svoje prispevke na forumu. to sem že prej pogrešal, da ne moreš direkt kje prit do tega, razen v profil, pa klikat. ponavdi je to na portalih poštimano..

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - gt001 - 4.3.2013

grafični vmesnik je sedaj ok, fantje zdaj pa poštimajte še, da bodo v profilu uporabnika tudi bližnjice do njegovih albumov/spletnikov itd (ja vem, se ponavljam).

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - vincent - 5.3.2013

Horch Napisal:A samo meni novo pisavo kaže na forumu? Smile

Prikupna sprememba, bi rekel takole Tongue

Prikupna že, samo so črke manjše Sad

pravi balzam za oči....

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - firefly - 5.3.2013

Črno rdeča kombinacija ni ok, za prijavo je preslabo vidno, gesla mi ni delalo nič znakcov, samo kurzor se je naprej premikal

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - bdamjan - 5.3.2013

Se da dodelat iskalnik da bi lahki iskal objave uporabnika, teme uporabnika, iskal besedo kitaj v naslovih tem, pa v topicih, ...?
Manjka mi funkcija označi vse kot prebrano, pa označi ta forum kot prebran (recimo v forumu kopalnice označi vse teme kot prebrane).
Seveda se lahko motim in vse to že obstaja pa ne znam najt, ali pa sem razvajen in navajen na ''naš'' forum in njegovo ureditev.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - gt001 - 5.3.2013

bdamjan, v glavnem ze vse obstaja:
- za izbrano iskanje izberi napredno iskanje, kjer se lahko izzivljas z nastavitvami
- odpres forum, imas na desni: "oznaci vse teme kot prebrane"

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - bdamjan - 5.3.2013

gt001, očitno zadeve ne znam uporabljat.

Žal na desni nimam opcije označi vse teme kot prebrane, prav tako sem opazil, da so linki v okencu kjer piše novosti na forumih razmetani.

[Slika: 20560262_z.jpg]

[Slika: 20560263_z.jpg]

V iskalnik napišem kitaj, pa označim iskanje samo po naslovih, in ne najde nobene teme, kljub temu da obstaja tema ki ima to kombinacijo črk v naslovu (Kitajska toplotna črpalka).

[Slika: 20560264_z.jpg]

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - firefly - 5.3.2013

kitaj*

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - gt001 - 5.3.2013

bdamjan Napisal:gt001, očitno zadeve ne znam uporabljat.

Žal na desni nimam opcije označi vse teme kot prebrane, prav tako sem opazil, da so linki v okencu kjer piše novosti na forumih razmetani.

moras iti v posamicni forum, ne na pregled forumov oz. pregled sporocil v zadnjem dnevu => glej sliko

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Fantocci - 5.3.2013

Fonti so premajhni.
Jaz imam velikost črk v IE nastavljene na medium, pa mi narediti tak čudni zamik teksta (glej priponko) - polje iskalnika ni na pravem mestu.

To se je zgodilo sedaj, po zadnji spremembi.

Zadnje novice

Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
02.06.2021 ob 13:07:02
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »