Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija
PodSvojoStreho.net
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Splošno (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Mnenja in predlogi (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Tema: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) (/showthread.php?tid=1536)

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Pika. - 28.9.2012

Dragi moderatorji,
ne vem, če je bilo v tej temi tako vprašanje že postavljeno, ker nisem šla cele teme brat (iskalnik pa mi ni nič podobnega našel), zato bi vas rada vprašala oz. podala predlog, če bi se dalo v postih forumašev tako urediti direktne linke, da bi se ti avtomatsko odprli v novem zavihku?
Namreč sama sem navajena (mogoče še kdo), da tak na novo odprt link kar zaprem, ko ga več ne potrebujem, in to še preden se zavem, da dejansko zapiram ta isti zavihek, v katerem je bil odprt tudi ta forum. Potem pa je potrebno spet po zgodovini iskati nazadnje odprte strani itd., saj veste - zamudno.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - lial - 28.9.2012

Poskusi z desnim klikom in izberi "odpri povezavo v novem oknu"

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - gt001 - 28.9.2012

...ali pa direktno s klikom na sredinsko tipko/scroller.

Se pa strinjam s piko - direkt v novem oknu je komot, trotlziher, predvsem pa pregledno.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Pika. - 28.9.2012

lial Napisal:Poskusi z desnim klikom in izberi "odpri povezavo v novem oknu"

Ja, saj ko se mi to enkrat zgodi, potem vedno tako odpiram, je pa "problem" v tem, da se je tega seveda potrebno spomniti. In jaz sem običajno prehitra z mojim klikanjem (tako s klikanjem na link, kot tudi z zapiranjem zavihka). Tako odpiranje linkov predlagam zato, ker na večini internetnih strani, portalov, forumov (oz. vsaj na tistih, ki jih jaz obiskujem), se taki linki odpirajo v novih zavihkih in sem tako navajena - kot da mi je to samoumevno.
Saj vem, da je to moj problem, ampak če jih je mogoče več takih tu na forumu, ki jih to moti, pa bi bilo vsaj vredno razmisleka.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Nebomgabiksal - 1.10.2012

Za Migaja in rentgenta...
=post(contains("Daikin" or "HT" or "TČ)) & subject(not(contains("Daikin" or "HT" or "TČ)) then BAN(user)

=post(contains(brezvezni komentar)) & user(PIKNIK) then DELETE(post)

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - petea - 1.10.2012

povezavo

Pojdi na stran Prejšnji 1 ... 29, 30, 31, 32, 33

tudi na vrhih strani s seznami tem

praviloma preglejujem teme od starejše proti novejši in potem najprej prevrtim stran od spodaj navzgor, nato pa moram spet navzdol, da lahko izberem naslednjo stran

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - jurko123 - 1.10.2012

En predlog za mobilno verzijo: Vedno ko odprem temo mi pokaže samo eno podstran (če jih ima tema več), drugih pa ne vidim. Ali je to samo pri meni oz. je to splošen problem?

lp

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Verjameš ali pa ne - 1.10.2012

Eno vprašanje: da ne želim slediti temi je jasno označeno, da pa ne želim teme več videti med Poglej svoja sporočila, pa enostavno ne najdem. Razlog je da postaja ta lastna rubrika z leti nepregledna. Če je možno bi bilo dobro da si take teme izključimo iz svojih sporočil.

Naslednja stvar, ki pa me zelo moti na tem forumu pa je neresnost nekaterih, ki se pojavljajo v posameznih temah samo zato, da se oglasijo oziroma se norčujejo iz predhodnikov. Zakaj se takih ne zbriše iz foruma. Teme so zaradi tega zelo zasmetene. Pojavlja se tudi ko nekdo vpraša po že objavljeni temi. V zameno za odgovor dobi naslednje(lenoba poišči si sam itd) Kolikor je težko odgovoriti kje se kaj nahaja, naj ostane komentator tiho.

lp

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Žerjavar - 1.10.2012

Citat: Teme so zaradi tega zelo zasmetene.
Kriv je avtor teme, ker ne skrbi za svojo temo. Ima možnost prijaviti prispevek in poprositi moderatorja, naj ga zbriše. Ima na razpolago kar nekaj razlogov, lahko dopiše svoj razlog za izbris.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Nebomgabiksal - 2.10.2012

Tako je. Če je dotični PIK*IK, potem nema ljubavi...

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Žerjavar - 2.10.2012

Citat:Če je dotični PIK*IK, potem nema ljubavi
Ne razumem, zakaj ga imaš v želodcu. Saj je pripravil odličen piknik. Saj je vendar "človek" z vsem spoštovanjem. Obravnavaj ga kot vsakega drugega - enakovrednost z vso strogostjo.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - tlozej - 11.11.2012

Mislim, da ura na forumu prehiteva za pol ure. Trenutno piše da je ura 20:41, v resnici je pa 20:12...

LP

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - lial - 11.11.2012

O tem smo se malo razpisali že pred enim mesecem: viewtopic.php?f=26&t=1201&start=30
Žal pa kaže, da administracije to ne gane preveč.
Konec koncev pa niti ni zelo pomembno

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Tadej - 12.11.2012

Gane, samo moram enkrat ponoči sinhronizirat, drugače pride do težav pri uporabi foruma ob preklopu...

lp, Tadej

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - majklgordan - 12.11.2012

Včasih prebiram forum na mobilniku. Pri vsaki temi lahko izbereš stran, na katero hočeš (1. stran in zadnje 3), ampak vedno vrže na prvo stran teme, čeprav kliknem na določeno stran. Tako moram najprej odpreti prvo stran, nato pa # in izberem željeno stran.
Se da zrihtat?

Zadnje novice

NLB Stanovanjski kredit | Podarimo 100x 3 mesečne obroke
17.09.2021 ob 12:00:26
NLB Stanovanjski kredit | Podarimo 100x 3 mesečne obroke
Tvoja priložnost veselju dati nov naslov Pridite v NLB na posvet k strokovnjaku za kredite ali nas pokličite prek video... Beri dalje »
ENOSTAVNO DO PONUDBE ZA KREDIT. Oddajte povpraševanje več bankam naenkrat.
02.06.2021 ob 13:07:02
ENOSTAVNO DO PONUDBE ZA KREDIT. Oddajte povpraševanje več bankam naenkrat.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »