Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija
PodSvojoStreho.net
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Splošno (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Mnenja in predlogi (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Tema: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) (/showthread.php?tid=1536)

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - boris54 - 29.6.2012

@firefly; vsaj material+dostava Smile

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - gt001 - 29.6.2012

podpiram Borisov predlog:

npr: paleta cementa/200m^2 EPS-F 15cm dostavljena v xx

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - boris54 - 29.6.2012

tako..

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - firefly - 30.6.2012

Torej bo samo reklama za trgovce... Kar pa se že sedaj v temah počne...

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - boris54 - 30.6.2012

je res, vendar bo pa tudi neka orientacija za kupce..

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - gt001 - 30.6.2012

Meni bi vec pomenila orientacija za kupce, kot bolela reklama za trgovce.

Ce je na enem mestu zbran pregled cen za npr. Jager, Zrno, Polje, Hojnik, Sam, Agrodom, Topdom, Merkur, Bauxxx itd itd. je to lahko kvalitetna orientacija, da clovek ne zgublja casa z zbiranjem osnovnih informacij.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - firefly - 30.6.2012

te informacije se spreminjajo s dneva v dan... Nemogoče objektivno in kvalitetno pisati "seznam"...

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - dragan - 1.7.2012

Meni je forum čisto v redu,se kar dobro znajdem,edina stvar mi ni jasna kako da se ne vidijo vse slikice v albumih ki sem jih objavil,posebej v albumu "kopalnica" in še nekaterih. Mogoče je to moteče za koga ,ali pa se motim,pač potrebujem odgovor od moderatorja ki je zadolžen za to!
Rad sodelujem,pomagam z nasveti,tudi rad pokažem kaj znam,zato predlagam ,da se omogoči lažje objavljanje albumov.Fotografija veliko pove in se lažje komentira določena zadeva ki nekoga zanima.Nekdo je napisal da bi pri odgovorih bil gumb "like",ali pri slikicah,tudi to bi mi bilo všeč.
Glede ocen dobrih in slabih mojstrov in postavitev nekih črnih in belih list,pa je nesmisleno,čeprav si stranka zasluži najboljše za svoj denar.To bi bilo po mojem bolj smiselno,da nekdo postavi vprašanje o nekem podjetju in odgovori naj bi bili na "zs",tistemu ki je vprašal za mnenje!Glede "finančnega kotička",pa je absolutno nesmiselno,da bi nekdo objavljal ponudbo kar javno,pa ni važno ali je to samo material ali delo.Vsak zase zbira ponudbe in poskrbi,da dobi tisto kar mu najbolj vstreza! V naši lepi deželi je že olimpijska disciplina,kazanje tujih ponudb in zbijanje cen,pa me popravite če se motim.So pa tudi ljudje-stranke ki točno znajo kaj hočejo,da ne bi bilo, da mečem vse v isti koš!Lep preostanek nedelje vsem!

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Tadej - 2.7.2012

Dragan,

napaka v albumih je odpravljena. Sporoči, če še kaj ne bo štimalo.

lp, Tadej

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Hanzi - 3.8.2012

forum berem v vecini preko androida =
2.3 al nekaj takega (galaxy ace).
Zadnje dneve se je pojavila neka oskubljena verzija (opera mini) ki pa ima nekaj hroscev predvsem glede spremljanja novih objav od zadnjega obiska oziroma dostopa do dolocene strani v temk. Npr tema ima 20 strani, prebral sem jih 19, ko kliknem na nove objave me vrze nekam na 15 stran in niti s klikom na simbol # mi ne uspe priti na 20 stran. Ce pa dam polno verzijo pa me postavi na prvo stran foruma ali celo posrtala.
tudi te teme mi ne uspe prebrati zadnjih strani, tako da zaenkrat ne vem ali je kdo kaj podobnega ze napisal

sedaj ko sem napisal odgovor tudi vidim da ni nihce se kaj takega napisal.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - ElBarto - 3.8.2012

o pa sem jaz, samo v tebi nevidnem delu foruma...

aha,potem ze veste...
blagor vam ki imate ocala da tudi to vidite prebrat.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Tadej - 3.8.2012

Bomo uredili Smile

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Hanzi - 24.8.2012

Hvala,
nekaj ste ocitno naredili ze pred dnevi l, ali pa ste samo umaknil moznost "mobilnega" pogleda.

Zadnje novice

Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
02.06.2021 ob 13:07:02
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »