Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija
PodSvojoStreho.net
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Splošno (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Mnenja in predlogi (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Tema: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) (/showthread.php?tid=1536)

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Mirando - 28.6.2012

povsem jasno, če pišeš pod zadnjim - zakaj bi "citiral"?!

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - vincent - 28.6.2012

jaz če že, citiram del njegovega teksta...(običjano) - ostalolepo pobrišem ven.

ne vem, meni se zdi precej nelogična zadeva.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - tomice - 28.6.2012

Možnost, da ti ne prikazuje objav, ki jih ne želiš več imeti med "Poglej svoja sporočila".

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - ElBarto - 28.6.2012

glede citiranja je tako edino prav.
zadnjega posta se ne citira, ampak nanj odgovarja .
citiranje se uporablja takrat, ko hočeš odgovoriti / podati mnenje na nek post, ki ni zadnji in zato nekaj citiraš,da ostali ne gledajo čukasto,kaj komu pišeš...

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Žerjavar - 28.6.2012

Citat:citiranje se uporablja takrat, ko hočeš odgovoriti / podati mnenje na nek post, ki ni zadnji in zato nekaj citiraš,da ostali ne gledajo čukasto,kaj komu pišeš...
Ne rabiš citirati celotnega prispevka, ampak le del, da se ve, na kaj se nanaša odgovor.

Za potrebe, da se ve komu odgovarjaš, bi zadoščal podatek o avtorju ter datum, ura prispevka. Zakaj bi morali nek prispevek večkrat v celoti ponavljati?

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - vincent - 28.6.2012

samo zaradi tega (da se na zanji post odgovarja) ni potrebno ukinjati možnosti citiranja. je tako ? :wink:

Če se želiš osredotiočiti z odgovorm samo na en del zadnjega spročila..narediš pa zdaj kaj? Prepisuješ tekst?

Ne vem no...malo čudno mi je tole. Saj smo sami dovolj razsodni da vemo kdaj uporabiti citiranje in kdaj ne...ne da smo kot robotki, tukaj ja, tukaj ne.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Nebomgabiksal - 28.6.2012

Žerjavar Napisal:
Citat:citiranje se uporablja takrat, ko hočeš odgovoriti / podati mnenje na nek post, ki ni zadnji in zato nekaj citiraš,da ostali ne gledajo čukasto,kaj komu pišeš...
Ne rabiš citirati celotnega prispevka, ampak le del, da se ve, na kaj se nanaša odgovor.

Za potrebe, da se ve komu odgovarjaš, bi zadoščal podatek o avtorju ter datum, ura prispevka. Zakaj bi morali nek prispevek večkrat v celoti ponavljati?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus feugiat nisi sit amet lorem dignissim eu faucibus diam consectetur. Nunc viverra blandit blandit. Cras dui elit, tincidunt a bibendum non, porta vel ipsum. Curabitur eget eros libero, quis facilisis libero. Vivamus tincidunt sem eu erat ultrices feugiat. Morbi in nisl in ipsum vestibulum venenatis in nec lorem. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Phasellus id urna ac nibh feugiat lacinia nec eu orci. Ut fringilla odio id velit sollicitudin ac volutpat dolor commodo. Nulla lobortis lacinia molestie. Cras ac sem lectus. Vivamus tincidunt, metus id tristique vehicula, nulla augue condimentum sem, ac congue tellus sem non orci. Sed pretium iaculis tempus. Duis vitae magna purus, nec blandit nulla.

Aliquam eleifend lorem sit amet lorem tristique hendrerit. Etiam non velit mi. Quisque velit nulla, laoreet quis laoreet a, vulputate et velit. Curabitur tempor, massa ut pretium scelerisque, quam est euismod ante, eget tempus velit dolor non neque. Morbi ac ante ligula, vitae fermentum odio. Etiam vulputate dignissim justo, lobortis egestas est euismod quis. Donec eu lectus eu mauris sagittis laoreet a non nisl. Aenean vitae magna at nisi rutrum tempus. Nam quis neque eget mauris placerat pulvinar. In sollicitudin nibh eu nisi consectetur in pharetra dui suscipit. Nulla at nisi quis mi pharetra feugiat. Vestibulum sed vestibulum nulla. Pellentesque a porttitor odio. Morbi ac metus sem. Praesent ac lacus nulla, sed ornare augue. Cras vitae accumsan orci.
Tako je.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Žerjavar - 28.6.2012

se želiš osredotočiti z odgovorm samo na en del zadnjega spročila..narediš pa zdaj kaj? Prepisuješ tekst?
Zgornjega nisem prepisoval, ampak tvoj tekst označil in kopiral. Pritisnil gumb spodaj levo "odgovori" in prilepil kopirano. Lahko bi v odgovoru pritisnil gumb "Quote" in vanj prilepil, pa bi v odgovoru bilo temnejše z povzemi.
Citat:se želiš osredotiočiti z odgovorm samo na en del zadnjega spročila..narediš pa zdaj kaj? Prepisuješ tekst?

Sem prepričan, da sem do sedaj uporabljal gumb "citiraj" v manj kot 1 % mojih odgovorov.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - lial - 28.6.2012

Možnost citiranja je tudi v 'naprednem načinu'
Klik na quote, kjer med prve oglate oklepaje vstavite (takoj za besedico quote) ="ime", nato pa vstavljate tekst po želji.
Videti bo takole:
lial Napisal:primer citiranja brez klikanja

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - ElBarto - 28.6.2012

vincent Napisal:Saj smo sami dovolj razsodni da vemo kdaj uporabiti citiranje in kdaj ne...ne da smo kot robotki, tukaj ja, tukaj ne.
ne boš verjel, vsi niso in takih je dosti.. preveč...
in da ne rabimo biti robotki, zdaj ne rabiš mislit... tam kjer maš gumb citiraš, kjer nimaš pač ne...

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - TRiK - 28.6.2012

vincent Napisal:Če se želiš osredotiočiti z odgovorm samo na en del zadnjega spročila..narediš pa zdaj kaj? Prepisuješ tekst?
Ne. Narediš bypass - najprej napišeš en post z vsebino "đšpdwšjošhvb", s tem pa post, ki si ga prej želel citirati, postane predzadnji in lahko v njem citiraš tisti del, ki je relevanten.
Volk siten, koza cela. Wink

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Tadej - 29.6.2012

vincent Napisal:Če se želiš osredotiočiti z odgovorm samo na en del zadnjega spročila..narediš pa zdaj kaj? Prepisuješ tekst?

Ravno prepisovat ga ni treba, pod vnosnim poljem za tvoje tekst imaš zadnje objave v tej temi, pa lahko copy/pastaš in dodaš quote tage.

lp, Tadej

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - boris54 - 29.6.2012

Naredmo en finančni kotiček, kjer lahko daš povpraševanje in dobiš v odgovor ceno. Nato se stvar loči na material in storitve...vse javno, brez zs..

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - firefly - 29.6.2012

V povpraševanju je miljon specifičnih zadev, ki so od posla do posla drugačne, tako da to ne gre...

Iščem Izvajalca je čisto dovolj + dodatno potem vprašanja na forumu...

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Nebomgabiksal - 29.6.2012

Moj tihi predlog je že dolgo tema "(o)cene izvajalcev" z jasnimi in strogimi pravili Confusedhock:
vedno slike, sken ponudbe in ostalega...

Zadnje novice

Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
02.06.2021 ob 13:07:02
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »