Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija
PodSvojoStreho.net
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Splošno (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Mnenja in predlogi (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Tema: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) (/showthread.php?tid=1536)

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Pier01 - 19.7.2009

S prijavo imam tudi jaz zelo velike probleme. Upam, da se bo to res uredilo v najkrajšem možnem času, ker tole spravlja ob živce.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - ElBarto - 19.7.2009

pikec Napisal:
ElBarto Napisal:Tadej, prosim za ban ipja 213.229.206.194, celemu forumu boš naredil uslugo, še največjo moderatorjem.
če ima kdo voljo, ga lahko tudi DOSa Smile
El B.

In če ima dinamični IP?
Na srečo nima, sem pogledal po njegovih (njunih) postih :twisted:

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Tadej - 20.7.2009

IP banan, prijave pa vrnjene na prejšnji sistem, tako da delajo tudi na forumu.

Druge reči še rešujem.

lp, Tadej

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - urko - 20.7.2009

Portal v novi obliki je bomba. Simpatičen in pregleden. Sicer sem se moral res 3× prijaviti, ampak sem sedaj s pomočjo funkcije "Samodejna prijava" (končno ste jo uvedli) sedaj ves čas povsod prijavljen.

Vidim, da nekaj stvari še manjka in imam občutek, da nam pripravljate še nekaj novosti... =)

Komaj čakam...

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Pier01 - 21.7.2009

Lahko prosim nekdo tole reklamiranje odstrani!

viewtopic.php?f=5&t=22887&start=30

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - ElBarto - 21.7.2009

Pier01 Napisal:Lahko prosim nekdo tole reklamiranje odstrani!

viewtopic.php?f=5&t=22887&start=30
urejeno....
tak se že dolgo nisem nasmejal....
moram it po en pir.... čisto suha usta mam... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Terakota - 23.7.2009

Pripravljam novo spletno objavo in ker bo z njo malo več dela sem odkljukal, naj bo objava zaenkrat zasebna, torej vidna samo meni. Objava se kljub temu nahaja v seznamu novih spletniških vnosov in je očitno dostopna vsem. Bi se dalo tole porihtat? Lahko se pa tudi motim in je objava na spisku, pa javnosti vseeno ni dostopna. Naj nekdo počekira in mi prosim sporoči.
Stare spletniške objave mi je pa končno uspelo spraviti v red in jih vizualizirat z ikoncami. Kaj pa števec ogledov, bo?

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - FranciZ - 23.7.2009

Terakota: tvoja zadnja meni vidna objava je iz 11.4.2009.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Terakota - 23.7.2009

Potem je pa v redu. Franci hvala. Kaj pa na spisku najnovejših objav. Jo vidiš, ali je to vidno samo meni?

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Fery - 23.7.2009

Zanima me, zakaj moderatorji relativno hitro brišete reklamne teme, medtem ko se ne dotikate reklam, ki jih imajo člani v podpisu (link na njihovo stran ali celo reklama). Ravno takim se najbolj mudi nabijati poste. To je očitno dvojna morala.
Če se ne sme, se ne sme in pika (brezplačno reklamirati).

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - ElBarto - 23.7.2009

Če je odgovor smiseln, potem ga pustim.
In če je reklama kot podpis, potem tega ne morem zbrisat, ker nimam te možnosti.
E, tak.
El šajse

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - vuego - 23.7.2009

Tudi po moje bi se moralo ukiniti reklamiranje v podpisih. Mogoče edin za tiste, ki so pripravljeni prispevati kakšen € (evo marketinško priložnost)...

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - FranciZ - 24.7.2009

Terakota Napisal:Potem je pa v redu. Franci hvala. Kaj pa na spisku najnovejših objav. Jo vidiš, ali je to vidno samo meni?

Malo kasno - tvoje objave ni med najnovejšimi. Kakor izgleda, da se lastniku vedno kažejo vse, neglede na status.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Terakota - 24.7.2009

V dilemi ali je na spisku ali ni sem bil tudi zato, ker mi kaže število obiskov. Očitno se vsako moje urejanje in popravljanje objave šteje kot obisk.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Terakota - 25.7.2009

Nekoč davno sem svoj spletnik vnesel v sezname slovenskih blogov. Vsakič ko sem naredil novo objavo, se je ta objava pojavila na teh seznamih. Po zadnji objavi me ni na nobenem od teh spiskov. Se da to kako porihtat, ali moram svoj blog prijavljat jovo na novo? Na spletniku namreč ne švicam samo v dobro človeštva, ampak tudi za lastno čast in slavo.

Zadnje novice

Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
02.06.2021 ob 13:07:02
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »