Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija
PodSvojoStreho.net
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Splošno (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Mnenja in predlogi (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Tema: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) (/showthread.php?tid=1536)

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - auditor - 16.7.2009

Odlično je tole zdaj ! Vse pohvale !!!

Lp, A

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Nebomgabiksal - 16.7.2009

SPLETNIK:
* Zakaj ne dela presledkov med odstavki (stisnem 2x ENTER pa ni vrstice med odstavki)?

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - jetka - 16.7.2009

ni reklame na desni.....fino...

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - ElBarto - 16.7.2009

Tadej, a lahko bannaš IP od "Keraičar"
pa to samo spama.... na ZS pa tudi ni nobenega efekta.
LP!

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - marko100100 - 17.7.2009

V spletniku ni mogoče iskanje po avtorju razen da spletnike razvrstiš po avtorju in potem žrebaš :wink: številke...Naprimer Terakota je je sdaj na 68 strani.
Ravno tako ne napiše pri posameznem spletniku če so novi komentarji. pri vseh piše Never pa čeprav ga napišeš.
Se da to uredit?

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Terakota - 17.7.2009

Terakota Napisal:A da je v spletnikih koncno urejen seznam objav tako, kot so si eni zeleli, ne bo pa noben komentiral Smile

Supertruper. Sem včeraj ravno začel malo urejat stare objave, da bi bila levo na spisku vseh objav za vsako objavo posebej objavljena tudi fotka kot je predlagal Nebomgabiksal, pa mi je sredi dela vse skupaj "zmrznilo". Starih objav trenutno ni mogoče urejati. Tadej še tole porihtaj, pa bom z ritjo ploskal od veselja Smile
Objave so sedaj res pregledne, in meni se ni treba nikamor seliti. YEEEESSS!!! Big Grin Big Grin Big Grin

Kaj pa števec ogledov? Dela spet, kot je delal včasih?

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Tadej - 17.7.2009

Terakota Napisal:
Terakota Napisal:A da je v spletnikih koncno urejen seznam objav tako, kot so si eni zeleli, ne bo pa noben komentiral Smile

Supertruper. Sem včeraj ravno začel malo urejat stare objave, da bi bila levo na spisku vseh objav za vsako objavo posebej objavljena tudi fotka kot je predlagal Nebomgabiksal, pa mi je sredi dela vse skupaj "zmrznilo". Starih objav trenutno ni mogoče urejati. Tadej še tole porihtaj, pa bom z ritjo ploskal od veselja Smile
Objave so sedaj res pregledne, in meni se ni treba nikamor seliti. YEEEESSS!!! Big Grin Big Grin Big Grin

Kaj pa števec ogledov? Dela spet, kot je delal včasih?

Saj spremljam vse komentarje, samo raje delam na tem, da jih implementiram, kot komentiram. Za urejanje starih lahko rečem pa samo ups, sem odpravil napaok. No, lahko začneš ploskat z ritjo Smile Za števec ogledov bom pa še pogledal...

lp, Tadej

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Terakota - 17.7.2009

Kapo dol. Tale zadnja varianta portala je res fajn. Všečno, uporabno in pregledno. Nema spavanja. Konkurenca je na preži Wink

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - ElBarto - 17.7.2009

še koga za-jebe avtomatska prijava???

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - krovec22 - 17.7.2009

ElBarto Napisal:še koga za-jebe avtomatska prijava???
Tako je prav! osebne stvari lahko poračunajo kje drugje.
LP :!:

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - ElBarto - 19.7.2009

Tadej, prosim za ban ipja 213.229.206.194, celemu forumu boš naredil uslugo, še največjo moderatorjem.
če ima kdo voljo, ga lahko tudi DOSa Smile
El B.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Border - 19.7.2009

Jp, mene... Ampak že od prejšnje preureditve...

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - tlozej - 19.7.2009

Jaz imam tudi probleme s prijavo. Včasih se sploh ne morem prijaviti v forume... oziroma me vsakič odjavi, karkoli kliknem.

Prej pa nisem imel nikoli problemom s prijavo.

LP

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - pikec - 19.7.2009

ElBarto Napisal:Tadej, prosim za ban ipja 213.229.206.194, celemu forumu boš naredil uslugo, še največjo moderatorjem.
če ima kdo voljo, ga lahko tudi DOSa Smile
El B.

In če ima dinamični IP?

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - gremlin - 19.7.2009

Mene. V vseh brskalnikih. Do sedaj sem skužil, da je najboljše, če se na koncu odjavim na prvi strani (in preverim, če nisem ostal prijavljen še na forumih).

Včasih sem z bližnjico vedno skočil direkt na forume in se tam prijavil. Sedaj to ne gre več.
Pri meni je edina rešitev (ki jo sedaj uporabljam) da grem najprej na prvo stran in se prijavim. Potem pa na forume (pokukam na vrh, če sem prijavljen - nekje v 90% sem) in potem nadaljujem. Če pa v zavihku 'forumi' nisem prijavljen, je najboljše, če se odjavim tudi na prvi strani, zaprem brskalnik in ponovim vajo.

lp

Zadnje novice

NLB Stanovanjski kredit | Podarimo 100x 3 mesečne obroke
17.09.2021 ob 12:00:26
NLB Stanovanjski kredit | Podarimo 100x 3 mesečne obroke
Tvoja priložnost veselju dati nov naslov Pridite v NLB na posvet k strokovnjaku za kredite ali nas pokličite prek video... Beri dalje »
ENOSTAVNO DO PONUDBE ZA KREDIT. Oddajte povpraševanje več bankam naenkrat.
02.06.2021 ob 13:07:02
ENOSTAVNO DO PONUDBE ZA KREDIT. Oddajte povpraševanje več bankam naenkrat.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »