Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija
PodSvojoStreho.net
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Splošno (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Mnenja in predlogi (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Tema: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) (/showthread.php?tid=1536)

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Fery - 15.7.2009

Malo je vse skup čudno. Se bomo spet na novo učili, kje je kaj.
Je pa lepša stran kot prejšnja, ne pa tudi kot tastara.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - gremlin - 15.7.2009

Živcira me tale drop na desni strani ekrana, ker ne vidim dela teksta - tudi, ko pišem novo temo):
(pa nalaganje novih oken je bistveno počasnejše (ali je sedajle mogoče vzrok v uri in shranjevanju (backup)).

[Slika: for_izg.jpg]

lp

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - madera05 - 15.7.2009

BRAVO! super ste naredili

lpe

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - gremlin - 15.7.2009

Sedajle je pa ok...

lp

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - volkds - 15.7.2009

jap tale drop oglas za forum tudi mene zelo živcira...malo bolj v desno ga bo treba premaknit.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Tadej - 15.7.2009

A da je v spletnikih koncno urejen seznam objav tako, kot so si eni zeleli, ne bo pa noben komentiral Smile

PS napake in pomankljivosti odpravljamo...

lp, Tadej

Na sploh je s forumsko stranjo nekaj narobe. Tudi logo je razpacan, čeprav je drugje v redu. Sicer pa to administrator verjetno vidi in se trudi odpraviti.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Nebomgabiksal - 15.7.2009

Sem ravno hotel pohomentirati fantastičen izgled "Moj spletnik"
Končno (spet) kot na dlani vsi prispevki!!!
[Slika: thumbsup.gif]

Tadej Napisal:A da je v spletnikih koncno urejen seznam objav tako, kot so si eni zeleli, ne bo pa noben komentiral Smile

PS napake in pomankljivosti odpravljamo...

lp, Tadej
Lahko bi bili vsi vpisi dvojni. Bi bilo še bolj pregledno in všečno. Zdaj so zgolj tisti s sliko ali s komentarjem. Sicer pa tudi tema v spletniku lepše izgleda.
Tisti oglas na desni strani forumske strani pa res lahko vržeš ven, ker se ne da brati napisanega. Res je zoprno, ker ne moremo niti postov brati (kar naj bi bil namern foruma)

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Terakota - 15.7.2009

A da je v spletnikih koncno urejen seznam objav tako, kot so si eni zeleli, ne bo pa noben komentiral Smile

Supertruper. Sem včeraj ravno začel malo urejat stare objave, da bi bila levo na spisku vseh objav za vsako objavo posebej objavljena tudi fotka kot je predlagal Nebomgabiksal, pa mi je sredi dela vse skupaj "zmrznilo". Starih objav trenutno ni mogoče urejati. Tadej še tole porihtaj, pa bom z ritjo ploskal od veselja Smile
Objave so sedaj res pregledne, in meni se ni treba nikamor seliti. YEEEESSS!!! Big Grin Big Grin Big Grin

Kaj pa števec ogledov? Dela spet, kot je delal včasih?

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - s55ra - 15.7.2009

iiii lepo Big Grin

Jaz pa nimam nobenega oglasa na desni ... :?:
No, saj mi je všeč tako.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - klavir - 15.7.2009

"Brez reklam nam več živeti ni!"

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - seamus - 15.7.2009

Reklama na desni naj ne bo fiksna, temveč naj se pomakne na rob okna, če že mora bit. JE izredno moteče, ker se ne da besedila brat.

[Slika: podsvojo.jpg]

Kot že zgoraj piše, a se res ne da tega zbrisati. Poizkusite brati ali pisati. Mislim, da je to trenutno najbolj urgentno.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - klavir - 15.7.2009

seamus Napisal:Reklama na desni naj ne bo fiksna, temveč naj se pomakne na rob okna, če že mora bit. JE izredno moteče, ker se ne da besedila brat.
Naj ostane, samo zadaj, da se ne vidi.
Reklame morjo bit! Če jih ne bo, bodo trgovci pocrkal! Ne bi rad imel kakšnega na vesti
Življenje ni vredno nič. Vreden je le "napreden" dizajn in reklame.

Zadnje novice

Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
02.06.2021 ob 13:07:02
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »